Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Zamčeno
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Michaela2 »

Les Mystères de l'Amour nebudou dostatečně epic, řekla bych, to je moc "amour" na dnešní tv dobu :)
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Je tu poslední den roku, tak si dovolím ještě jeden menší poznatek. Zatímco Slováci letos na Vánoce překvapili a na STV2 po dlouhé době odvysílali švédský seriál Emil z Lönnebergy (a teď jsem zvědav, kolik lidí si toho všimlo, jelikož po tomto seriálu je v bazaru ČSFD docela sháňka), český veřejnoprávní kolovrátek jako již tradičně s ničím staronovým, dlouho nevysílaným nepřišel. A co se týče severské tvorby na Déčku, už s půlročním předstihem a i bez křišťálové koule věštím, že v létě 2018 na této absolutně nevyužité stanici opět, stejně jako už čtyři roky předtím poběží stále tytéž filmy a seriály. Že by k těm od Lindgrenové přikoupili ještě toho Emila je pochopitelně ani nenapadne. Holt české stádo se spokojí i se stokrát přežvýkanou trávou, tak proč jim podstrkovat něco jiného.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1699
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Jack_6428 »

Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

"Pozvánku dostalo na šedesát osobností zastupujících významné české instituce, sdružení a spolky."

Takže jinými slovy pražští kavárníci, sluníčkáři, havlisti a podobná svoloč. Ti domrví i to málo, co v ČT ještě jakž takž funguje. Už to, že do té rady nezvou nikoho z laické veřejnosti o lecčem vypovídá, to bude zpětná vazba na prd. Dokud v té radě nebudu sedět já nebo někdo s názory a kulturním vkusem podobným mému, tak se k lepšímu nezmění absolutně nic.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od HonzaXXII »

Ano, divácká rada z řad pražské kavárny, to je opravdu naděje :D

Tím neříkám, že by to muselo být lepší, kdyby v té radě byl Krikri nebo já :D Ale horší by to být nemohlo ani omylem.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1699
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Jack_6428 »

Podle mě lepší nějaká rada, než žádná. Vy byste si asi představovali, že bude o skladbě stanic každý půl rok online referendum a kdokoliv z 10 milionů bude moci do toho tlachat? To by bylo ideální, že? Ale trochu asi taky nepraktické až utopické.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od bloom »

Předchozí tři příspěvky smazány, protože by to tu za chvíli vypadalo jako na novinky.cz.

Politika na toto fórum patří pouze v souvilosti s dabingy nebo dabovanými filmy a seriály (vystřižené scény z důvodu cenzury apod.). Kdo chce diskutovat o politické situaci, najde na internetu určitě mnoho prostoru k tomu určenému. Dabingforum však takovým prostorem není.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1699
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Jack_6428 »

Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Jack_6428: pokud jsi čekal, že mě tohle snad rozčílí nebo tak něco, musím tě zklamat. Vše co se týká zpravodajství a sportu je mi fuk a jediné, co ten článek ve mně vyvolal je absolutní nezájem. Jo, kdybys někde vyštrachal článek, že nejsledovanější je jistá skopčácko-amerikanistická stanice pro primitivy, která likviduje dabingy svých předchůdců, to by možná ve mně vyvolalo znepokojivé emoce, ale takhle sotva.:P Když chtějí lidi čučet na sport a na neobjektivní zpravodajství (neboť tato veřejnoprávní stanice během voleb otevřeně fandila nastrčenému panáku kavárníků), je to čistě jeho věc a moje zbytečná starost. Ale potěšilo, že víc než kolovrátek Déčko byl sledovanější švédský a norský kanál. Holt Skandinávce nikdo nepřekoná, ti vědí, co je kvalita.;)
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od salgado »

Tak se odstěhuj do Skandinávie, když se ti tady nelíbí. Ty tvoje paranoidní příspěvky nedávají stejně žádný smysl.
Zamčeno

Zpět na „Mimo mísu“