Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
tomas.prochazka
Příspěvky: 227
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od tomas.prochazka »

Vrátí se Hádek? ;)
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Kubaz »

Bohužel ne.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od ocypuc »

Taky bych byl rád, kdyby Howarda opět daboval Matěj Hádek. Proč tomu tak není můžeme jen spekulovat. Možná zase neměl čas, ale spíš bych si tipnul, že už nechtěli zasahovat do obsazení. Navíc jak jsem už psal Petr Neskusil je dobrá náhrada za Matěje Hádka a určitě je to povedené přeobsazení, oproti druhé půlce sedmé série...
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Mnata »

Osobně mi trochu chybí jak se kdysi Třesk a Jak Jsem Poznal Vaši Matku vysílalí na Coolu v originále s titulkama takže člověk bez kablu si mohl pustit nějakou tu angličtinu na televizi aniž by to muselo být na DVD nebo flašce.

Kdy to vůbec přestali s titulkama vysílat ? Vím že to není úplně dabing ale myslím že fórum zaměřené výhradně na titulky tady u nás snad ani nemáme :lol:
Naposledy upravil(a) Mnata dne 19 čer 2023 23:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Jack_6428 »

Je to už hodně dobrých pár let a přestali to tak vysílat, protože to mělo mizernou sledovanost. Bohužel ale vokální minorita titulkářů je zaritě přesvědčena o opaku.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Mnata »

Mě ty titulky spíš vadily, protože jsem furt četl dopředu a tak jsem si ničil pointu ale to je věc jiná.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od ocypuc »

Je škoda, že v "retro" díle s bitcoiny Howardova matka dabovaná Zuzanou Skalickou zní docela jinak, než v sériích, kdy ji dabovala. Jestli je to tím, že ji v originále mluví někdo jiný :-? . Chtělo by to tu aktualizovat. Filipův příspěvek k jedenácté sérii bych doplnil s tím, že Martin Sobotka - John Ross Bowie (Barry Kripke), Jaroslava Kretschmerová - Christine Baranski (Beverly Hofstadterová), Michal Michálek - Brian Smith (Zack), Jan Vlasák - Bob Newhart (Arthur Jeffries - profesor proton), Jiří Ployhar - Wil Wheaton (Wil Wheaton), Jiří Valšuba - Brian Posehn (Bert)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od therak »

Teď jsem se díval na reprízu dílu S02E04 a padla zde zmínka o Golfském zálivu namísto Mexického zálivu. Tuším, že stejná chyba v překladu byla i u Expendables.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od bernyz »

Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od ocypuc »

V díle, kde se bude Sheldon ženit, se objeví Mark Hamill, sem zvědavý, kdo ho nadabuje :)
https://www.novinky.cz/kultura/471325-h ... resku.html
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Odpovědět

Zpět na „Seriály“