Elitní policajtka / Raid dingue

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od filip »

Naposledy upravil(a) filip dne 08 kvě 2020 06:44, celkem upraveno 1 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od Michaela2 »

Holán, Krejčí? :o No jasně, to je děs toto ...
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od Stanley Roe »

dabér 34 let - herec 51 let... dabérka 47 let - herečka 34 let a dabér 34 na herce 52


Další prácička pana režiséra Knopa z ranku "Mám to v paži". To jsem si myslel, že takovej Bouček na Boona je hodně mimo v Superhypochondrovi. Holán ovšem nastavuje novou laťku. Je vidět, že schvalovatelům (pokud v české sekci HBO vůbec nějací jsou) je to šumák. :cry:
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od Rajesh »

Nepovedené obsazení. Na Boona bych zkousnul i Marka Holého, ale Holána? Taková škoda toto.. :cry:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od Michaela2 »

Holý by to moc nevylepšil, herci je 50 a tohle je ale standard poslednich let pana Knopa, nevím, proč si někteří fakt radši neužívají důchodu, když bez dozoru nejsou schopni vhodného obsazení...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od bloom »

Musím přiznat, že za mě je Michal Holán oproti Liboru Boučkovi změna k lepšímu, protože jeho výkon bude IMHO herecky a komediálně barvitější. Tím ale vůbec nechci tu volbu chválit.

Obsazení je samozřejmě katastrofální (on i Bohdan Tůma je na daného herce mimo) a mrzí to o to víc, že první tři Boonovvy filmy měly zdařilé dabingy, ale Superhypochondr a teď Elitní policajtka jsou zážitkem pouze pro silné povahy. Snad bude mít příští Boonův film víc štěstí.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od Stanley Roe »

Pak jsme asi viděli každý jiný film, já jej samozřejmě zvládnul na HBOGO pouze s titulky. S dabingem jsem to místy s hrůzou jen projížděl. Každopádně zpět k námitce ... že by byl Holán lepší volba je spíš plochá úvaha ... ano, v nějaké výrazné komediální roli asi ano, ale tady hraje Boon staršího chlapíka, člena útvaru pro rychlé nasazení, kterému už ubývají síly a je navíc zklamaný osobním životem, když mu nevyjde vztah .. navíc se stane víceméně patronem té neřízené střely v podobě ženského nováčka přijatého za člena URNY a ta má na starosti tu komediální roli. . čili Holán neodpovídal hlasově ani jedné ze tří charakteristik ... věkově, podobou hlasu a ani typově na tu roli .. a to je smrtící koktejl. :-)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od bloom »

Stanley Roe píše:že by byl Holán lepší volba je spíš plochá úvaha ...
Máš pravdu, byla to plochá zobecňovací úvaha o dabingu herce (nikoliv role). Kdyby se třeba za dvacet let někdo rozhodl předabovat Superhypochondra, tak bych řekl, že Michal Holán je vcelku dobrá volba, ale Libor Bouček stále ne.

Ano, vím, že je komediálním tahounem Alice Pol, pro kterou byla role napsaná. Vzhledem k tomu, že má hrát hlavní roli i v příštím filmu Danyho Boona, je škoda, že zatím na dabérky až takové štěstí neměla.
Dene12
Příspěvky: 68
Registrován: 27 lis 2011 19:00

Re: Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od Dene12 »

Tady je krásně vidět, že pan Knop na to všechno už jaksi kašle. Jde to s ním z kopce už dlouho, ale tohle je poměrně zvláštní úkaz. Českému dabingu by prospěli noví (soudní, svěží a šikovní) režiséři.
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Elitní policajtka / Raid dingue

Příspěvek od cenda »

Když to vidím, tak mi to evokuje větu, kterou říká domácí v podání právě pana Knopa v seriálu Hospoda: "Proč tu práci děláte, když k ní evidentně nemáte ale vůbec žádnej vztah?" :D Hlavně, že Olgu Walló z dabingu vyšoupli, protože mu už údajně nerozuměla.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Odpovědět

Zpět na „Filmy“