Jo / Jo

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Jo / Jo

Příspěvekod -kNiGHT- » 25 čer 2018 13:24

Tahle odpověď spíš zní jako neznalost informačního centra ČT, když si do vlastního vyhledávání neumí zadat dvě slova "Jo Funes" a vypadne to jako první odkaz...

No buď bude Filipovský, jak tu psal kdysi Licence2kill o kopii v ČT a black market csfd přijde o další raritu a nebo prostě pustí co mají od "distributora".
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
-kNiGHT-

Příspěvekod Licence2kill » 25 čer 2018 14:15

Té odpovědi Diváckého centra nerozumím, každopádně film bude s kinodabingem Filipovského. I kdyby v ČT distr. kopie nebyla, jakože je, tak bychom jistě získali přepis z NFA, protože o jiné alternativě k původnímu dabingu asi nikdo nikdy neuvažoval. A pokud by se kinodabing vůbec nikde nedochoval, tak by ČT film ani nekupovala.
Licence2kill
Moderátor

Příspěvekod Klenoty Dabingu » 25 čer 2018 16:33

Díky Licenci za jasnou a přesnou odpověď.
Já se osobně moc Těším a jsem rád, že jsem se nenechal zlákat těmi nekvalitními přepisy co kolovaly po internetu a počkal si na kvalitní přepis z rukou ČT. Díkec
Klenoty Dabingu

Příspěvekod richardda » 25 čer 2018 21:20

Licence2kill píše:Té odpovědi Diváckého centra nerozumím...

Ja taky ne. A proto si kladu otazku nacpak takove centrum v CT vubec je. Vzdyt namisto informaci siri dezinformace, polopravdy a nicnerikajici fraze. Zaco tam ti lide berou svuj plat? Kdyz komunikace uvnitr instituce evidentne vazne a tim padem je tezko predstavitelne, ze by divak na svuj dotaz dostal adekvatni odpoved. :roll:

Pak me jeste v souvislosti s odvysilanim filmu JO napadla otazka, kdopak tuhle leta nereprizovanou raritu, ted i konecne (doufam) s unikatnim dabingem mistra Filipovskeho zaradil na tak nelukrativni a podivny vysilaci cas a termin. Nebo jen mne prijde nenormalni takove nakladani s timhle docela povedenym filmem? Mne se zda dost atraktivni i na hlavni vysilaci cas nekdy v sobotu. :-?
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod Janek3b » 25 čer 2018 23:19

K vysílacímu času, podle programu bude každý úterní večer film s Funésem, zítra Smolař, za týden Jo, poté Velký flám. Ono se obecně dá říct, že jakýkoliv vysílací čas o prázdninách je neatraktivní.
Janek3b

Příspěvekod HonzaXXII » 25 čer 2018 23:52

To jsou zase kváky :roll:

Jediný, čeho se bojím já, je, že se použije nějaká salátovější kopie (v jakém stavu je kopie v ČT, přirozeně nevím, a ty z NFA nikdy nejsou bez kazu), a pak se budou buď do chybějících míst vestřihávat věty úplně odjinud (viz. nejedno DVD), nebo se bude dodabovávat a ten rozdíl bude šílený. Snad k ničemu takovýmu nedojde.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod richardda » 26 čer 2018 06:31

Janek3b píše:K vysílacímu času, podle programu bude každý úterní večer film s Funésem, zítra Smolař, za týden Jo, poté Velký flám...

Jedna se v podstate o "verejnopravni" premieru a to uz nemluvim o dabingu, ktery je - nebo doufam, ze bude - dabingovou udalosti jakou ja treba nepamatuju. Proto je opravdu dramaturgicky prozirave schovat ji medzi neustale reprizovane tituly s Funesem a umistit ji jeste do takhle podivneho casu a terminu. Kdyby alespon uvedli jeste nejaky ten Funesuv film - pokud se dochoval - i s puvodnim starym dabingem, nebo kdyby uz konecne treba VELKY FLAM uvedli v dustojne podobe a ne jako sestrihanou slataninu ve ktere chyby dialogy co treba kdysi NOVA vysilala zcela kompletne (a neda se tedy vymlouvat na nekvalitni nekompletni kopii nebo podobne)... :roll:

Snad alespon nevyjdou hruzne predpovedi tady uzivatele HonzaXXII a ta kopie, ze ktere prenasadili ten dabing bude opravdu kompletni. :-?
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod Pomajz » 26 čer 2018 10:52

richardda píše: jakou ja treba nepamatuju.

Ty třeba ne ale tvůj táta určitě ano.
Místo aby jste byli rádi že to KONEČNĚ někdo odvysílá tak tady čtu zase hlouposti proč to dávají v takovém čase atd. Věřím tomu že kdyby to ČT nasadila na 20 hodinu v sobotu tak se tu zase zjeví příspěvky PROČ když NOVA, jedině ona dává hlas nebo superstar. :-? Vám se opravdu nikdo nezavděčí.

HonzaXXII píše:To jsou zase kváky :roll:

Přesně tak.

Klenoty Dabingu píše: jsem rád, že jsem se nenechal zlákat těmi nekvalitními přepisy co kolovaly po internetu

Já myslím že na to, kdy to dotyčný dělal a hlavně na čem to dělal je ten pro tebe "nekvalitní přepis" výborný. Nasadit zvuk na Bluray umí každý. Bluray stahnout z internetu dokážou i 6ti letý děti.
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
http://www.imgup.cz/image/LQUn
Pomajz

Příspěvekod richardda » 26 čer 2018 11:41

Lidi co poctive plati koncesionarske poplatky, pro ty to zcela jiste zadne hlouposti nejsou. :nesouhlas: Naopak, tyhle otazky jsou zcela legitimni a opravnene. ;) A pokud CT odvysila film JO v odpovidajici kvalite obrazove i dabingove, zcela jiste si pochvalu zaslouzi. Ale to se uvidi az pristi tyden.
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod Paulman » 26 čer 2018 16:38

Tak mě napadlo, když už JO tak proč ne Výhodná koupě sice Louis de Funès ve vedlejší roli, ale určitě by to zajímavé bylo.
Zkusím napsat do diváckého centra a pak se uvidí. :lol:
Paulman

PředchozíDalší

Zpět na Filmy