Dům loutek / Dollhouse

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Dům loutek / Dollhouse

Příspěvek od Markus »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

V českém znění: Zuzana Ščerbová - Eliza Dushku (Echo), Zdeněk Junák - Harry Lennix (Boyd Langton), Petr Dočkal - Fran Kranz (Topher Brink), Vilém Čapek - Tahmoh Penikett (Paul Ballard), Jiří Valůšek - Enver Gjokaj (Victor), Kateřina Mendlová - Dichen Lachman (Sierra), Ivana Milbachová - Olivia Williams (Adelle DeWittová), Jana Štvrtecká - Amy Acker (Claire Saundersová), Aleš Zbořil - Reed Diamond (Laurence Dominic) a další

Zvuk: Michal Zatloukal
Produkce: Anna Friedmannová
Vedoucí výroby: Kristýna Pavlíková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Překlad: Dana Krejčová
Úprava dialogů: Jan Fiala
Režie: Luboš Ondráček
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu Brněnské soukromé televize 2009
Obrázek
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od oberon »

No to mě po..r Ivana Milbachová tu je a nenapadlo je jí dát na Elizu Dushku? Kdyby v tom dabingu nebyla tak neřeknu, ale takhle?! :evil:
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Markus »

Ojoj. :( Že Elizu dabuje opět a zase Zuzana Ščerbová, to bych ještě přežil, už jí dabovala dvakrát. (I když...) Ale že Kateřina Mendlová dabuje Dichen Lachman místo Amy Acker, když jí dabovala v tolika sériích Angela, to mě vyloženě štve a nechápu to. :roll: A Ivana Milbachová, dle mého dabérka Elizy v jiné roli, to je taky super. No a o tom, že si Aleš Zbořil nebude moct nadabovat Alexise Denisofa ve druhé sérii, se asi nemá už cenu rozepisovat...
Obrázek
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od danpiper »

Markus píše:Ojoj. :( Že Elizu dabuje opět a zase Zuzana Ščerbová, to bych ještě přežil, už jí dabovala dvakrát. (I když...) Ale že Kateřina Mendlová dabuje Dichen Lachman místo Amy Acker, když jí dabovala v tolika sériích Angela, to mě vyloženě štve a nechápu to. :roll: A Ivana Milbachová, dle mého dabérka Elizy v jiné roli, to je taky super. No a o tom, že si Aleš Zbořil nebude moct nadabovat Alexise Denisofa ve druhé sérii, se asi nemá už cenu rozepisovat...
mě tedy štve hlavně Eliza - Zuzana ji dělá takovou plošnou - pořád stejná poloha, množství situací prostě od ní nevyzní tak, jak by měly - škoda....
Katky Mendlové je škoda, na Amy jí to docela šlo...ale Jana Štvrtecká je taky hodně dobrá :)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Markus »

Tož mě to samozřejmě taky štve, ale co naplat. Jako je to dobrý výkon mít tři spjaté dabéry tří herců v seriálu a všechny obsadit na jiné herce, to chce potlesk... :-:
Obrázek
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Slipio »

Posouzení dabingu nechám na potom, jelikož jsem ho neslyšel. Zuzana Ščerbová mě potěšila. Ale Mendlová a Zbořil (i když by si toho Alexise mohl nadabovat v druhé serii) moc nepotěšili. Junák to bylo nečekané, kdo jiný by ho mohl dabovat z Brna :D . Petr Dočkal je dosti mimo (pokud to je ten hrozný dabér z Volání mrtvých, jelikož jeden byl příšerný, ale nezjistil jsem jeho jméno). Ten výběr mohl dopadnout lépe, první to pose*e Prima, že to dá do Brna, a pak to ještě Brňáci pose*ou více. Ale konečný výsledek teprve uvidíme, ale zatím jsem zklamaný z neobsazení všech brňěnských spjatých herců (pražské jsem ani neočekával)

Asi nám nechtělo Brno dokázet, že může být hůř ;)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Markus »

Slipio píše:(i když by si toho Alexise mohl nadabovat v druhé serii)
No to mě také napadlo, ale ještě druhá série nedoběhla, takže bůh ví, zda se třeba ve stejné epizodě kde bude Alexis, opět neobjeví Laurence. Stát se to může. Ale i kdyby neobjevil, dost pochybuju, že by ho někdo obsadil. A pak proč se furt nadává na brněnský dabing...
Obrázek
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Slipio »

Markus píše:A pak proč se furt nadává na brněnský dabing...
No jo no, já mám brněnský dabing rád, ale tohle jsem fakt nečekal, mají tam dohromady dabéry, které bych mohl spočítat na jedné ruce :D a oni si nedodrží spjaté postavy. Vždyť režisér tam je snad pouze jeden (tohle nevím), tak by si to mohl pohlídat ;)
Vojt@
Příspěvky: 140
Registrován: 02 dub 2008 16:28
Bydliště: Čejkovice - (okr. Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Vojt@ »

Toto je výsměch, jinak se to nazvat nedá. :(

Normálně nehodnotím bez toho, abych to viděl, ale tolik kiksů v obsazení, to chtělo pořádnou dávku neochoty! :o Prima to tedy pořádně zazdila. A zase jde o Whedona. :(
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Slipio »

Já ještě doufám, že na webu Prima Cool, mají chybu a Amy Acker dabuje Kateřina Mendlová. Jelikož jinak fakt nechápu myšlenkové pochody pána režiséra z Brna. Jelikož se stejně hodí víc Štvrtecká na Sierru než na doktorku Saunders. Na tento dabing jsem fakt zvědavý, jak dopadne :-? :?

Jinak škoda, že další serie (tedy 3.sezona) v Americe nebude. Jelikož ho ukončili. Za vše může Fox, protože s tímto dobrým dílem od Whedona zacházel nehorázně špatně. Prostě tahle stanice pokazí každý seriál. Tak jak Fringe, minulý rok to byl hit sezony, jelikož s ním zacházeli dobře (což mohli dosáhnout i u Dollhouse) a ten rok má sledovanost i pod 5milionů, což není vůbec dobré (u takových číslech skončili PB i TSCC). Ale to je normální u Foxů :evil: , škoda se rozčilovat, oni pose*ou taky všechno. Whedom má smůlu v Americe i u nás :(
Odpovědět

Zpět na „Seriály“