Bláznivá školka / Daddy Day Care

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4469
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Bláznivá školka / Daddy Day Care

Příspěvek od palg »

Bláznivá školka / Daddy Day Care (2003)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: (kino, VHS)
V českém znění: [obsazeni]Martin DejdarEddie Murphy (Charlie Hinton), Jiří HromadaJeff Garlin (Phil), Matěj HádekSteve Zahn (Marvin), David Štěpán - Khamani Griffin (Ben Hinton), Eliška BalzerováAnjelica Huston (Gwyneth Harridanová), Lukáš HlavicaWallace Langham (Jim Fields), Stanislava JachnickáBrie Hill Arbaugh (matka Jamie), Otakar Brousek ml.Gary Owen (Karotka, Marty), Jiří PragerJonathan Katz (Dan Kubitz), Olga Želenská - Siobhan Fallon (Peggy), Libor Bouček - Mark Griffin (Steve), Dana Batulková - Regina King (Kim Hinton), Miroslav Středa - Kevin Nealon (Bruce), Jana Páleníčková - Laura Kightlinger (Sheila), Tereza Chudobová - Leila Arcieri (Kelii), Markéta Zárubová, Ivana Milbachová - Susan Santiago (paní Seanová), Klára Šumanová - Mary Portser (paní Tonyová), Veronika Jeníková - Lisa Edelstein (paní Crispinová), Jaroslava Obermaierová (servírka), Vlasta Žehrová - Annabelle Gurwitch (paní Beccyová), Karolína Vaňková - Hailey Noelle Johnson (Becca), Viola Zinková (cikánka), Bohumil Švarc (cikán), a děti Dismanova rozhlasového dětského souboru.

Překlad: Petr Putna
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Jílek
Mix zvuku: Shepperton Studios
Dialogy a režie českého znění: Alice Hurychová
Vyrobila: LS Productions dabing 2003

2. DABING: (Prima)
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Eddie Murphy (Charlie Hinton), Martin SobotkaSteve Zahn (Marvin), Martin ZahálkaJeff Garlin (Phil), Zlata AdamovskáAnjelica Huston (Gwyneth Harridanová), Marek Macháček, Daniel Rchichev, Marianna Franclová, Karolína Křišťálová, Alfréd Šrámek, Jitka Moučková, Matěj Macháček, Ondřej Balcar, Petr Pospíchal, Anna Brousková a další

Překlad: Šárka Bartesová
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Karolína Bělohlávková, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Kateřina Malá
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Zuzana Taberyová
Vyrobila: FTV Prima spol. s.r.o. ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2017

3. DABING: (Filmbox)
V českém znění: Zdeněk MahdalEddie Murphy (Charlie Hinton), Martin ZahálkaJeff Garlin (Phil), Michal HolánSteve Zahn (Marvin), Radana HerrmannováAnjelica Huston (Gwyneth Harridanová), Nikola Votočková - Regina King (Kim Hinton), Igor Bareš, Anna Brousková, Karolína Křišťálová, Linda Křišťálová, Ludvík Král, Ladislav Cigánek, Petr Gelnar, Svatopluk Schuller, Petr Burian, Ivo Novák, Petra Tišnovská, Klára Sochorová, Terezie Taberyová, Jana Postlerová, Jitka Jirsová, Daniel Richichev, Viktor Vích, Eliška Sochorová, Pavel Vondra, Ondřej Balcar, Bohuslav Kalva (titulky) a další

Překlad: Šárka Bartesová
Zvuk: Antonín Němec
Produkce: Lenka Klasnová
Vedoucí výroby: Leoš Lanči
Dialogy: Zuzana Schulzová
Režie: Martin Těšitel
Pro SPI International vyrobila Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2019
Naposledy upravil(a) palg dne 06 led 2020 13:17, celkem upraveno 10 x.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4703
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Bláznivá školka / Daddy Day Care

Příspěvek od Newmy »

Teda to jsem jedinej, komu přijde Dejdar jako úlet? Já prostě koukám na film a díky hlasu Dejdara si můj mozek představuje, že v tom filmu hraje Jim Carrey :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4469
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Bláznivá školka / Daddy Day Care

Příspěvek od palg »

Newmy píše:Teda to jsem jedinej, komu přijde Dejdar jako úlet? Já prostě koukám na film a díky hlasu Dejdara si můj mozek představuje, že v tom filmu hraje Jim Carrey :D
náhodou v 48 hodinách podal skvělý výkon a sedělo to.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Bláznivá školka / Daddy Day Care

Příspěvek od Lukiz »

Vůbec, Jima Carreyho teda s Dejdarovým hlasem nijak zásadně spojen nemám, takže tento dojem jsem já neměl.
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Bláznivá školka / Daddy Day Care

Příspěvek od kubik-dulik »

Také si myslím, že Dejdar byl úlet... mám ho prostě spjatého s Bartem. V dnešní době na Eddieho už jedině Mahdal, Juřička nebo Trávníček (v dr. Doolitlovi se mi líbil).
Eminem007
Příspěvky: 383
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Bláznivá školka / Daddy Day Care

Příspěvek od Eminem007 »

prima vysílá nový dabing s Mahdal - Murphy, Sobotka - Zahn, Zahálka - Garlin a Adamovská - A. Huston.
režie: Zuzana Taberyová
Naposledy upravil(a) Eminem007 dne 08 pro 2018 18:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Voky29
Příspěvky: 60
Registrován: 31 srp 2008 16:39
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Bláznivá školka / Daddy Day Care

Příspěvek od Voky29 »

Na ten nový dabing jsem narazil teď, když jsem přepínal. Ta chvilka mi stačila, původní je lepší. Zlatý Dejdar.
richardda
Příspěvky: 1103
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Bláznivá školka / Daddy Day Care

Příspěvek od richardda »

Pri tom prvnim nebo-li puvodnim dabingu je potrebne zduraznit, ze se jedna o kinodabing pro FALCON FILM. A dle meho nazoru je to povedeny kinodabing ve kterem MARTIN DEJDAR exceluje. :-: Ja bych samozrejme byl rad kdyby i tento film mel kinodabing s OLDRICHEM KAISEREM, ale nesouhlasim s tim, ze by MARTIN DEJDAR byl spatna alternativa. ;)
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4703
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Bláznivá školka / Daddy Day Care

Příspěvek od Newmy »

http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Filmy“