Taťka Šmoula

Databáze animovaných postav (P-Z) a jejich dabérů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Taťka Šmoula

Příspěvek od Michaela2 »

250px-Papasmurf.jpg
250px-Papasmurf.jpg (11.95 KiB) Zobrazeno 5868 x
1.Vlastimil Brodský ("Šmoulové" [dabing ČST,Nova])
2. Oldřich Vlach ("Šmoulové" [dabing Barrandov],Šmoulové 3D)
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Taťka Šmoula

Příspěvek od matthew.17 »

Pan Vlach strašne zle dabuje taťku Šmoulu čo je hrozná škoda pretože hlasovo si dovolujem tvrdiť je to veľmi dobrá náhrada za nebohého Pana Brodského. V podaní Pana Brodského bol taťka šmoula strašne milý chlapík s mladým duchom ktorý zbožňoval svojich šmolkov ako deti a vždy im vedel poradiť, ikeď niekoho karhal jeho slová zneli múdro a neboli v nich výčitky len snaha o zlepšenie situácie. Pan Vlach ale taťku nadaboval ako senilného starého mládenca ktorý furt po niekom šteká, pôvodné dumanie taťku šmoulu mi teraz príde ako "nevím co dělat, nevím co dělat!!" a do hlasu dáva dosť arogance. Škoda...
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Taťka Šmoula

Příspěvek od Džejňulka »

tak je pravda, že má v hlase víc hrubosti a že dneska jsem po dlouhé době viděla Šmouly zase ve staré sestavě, kde se mi po těle rozlilo takové "miloučko", když jsem slyšela, jak Taťku Šmoulu mluví pan Brodský. Ale zas tak hrozný Vlach není, snaží se a vybrán byl dobře.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Taťka Šmoula

Příspěvek od matthew.17 »

Vybraný dobre určite bol, myslím že hlasovo je to veľmi slušná náhrada za Pana Brodského, len to herectvo by podľa mňa mohol ubrať trocha iným smerom, viac ako jeho predchodca. Inak viem presne o čom hovoriš, vždy ked sa objavi na internete nejaký mnou ešte nevidený diel šmolkov v starom dabingu zahreje ma u srdiečka :))
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4088
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Taťka Šmoula

Příspěvek od Budy »

Oldřich Vlach (Šmoulí Vánoce)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2626
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Taťka Šmoula

Příspěvek od Pan X »

Info: CV

Martin Stropnický (Šmoulové - strašidelný speciál)
Oldřich Vlach (Šmoulové 2, Šmoulové a kouzelná flétna)
Pavel Novotný (Šmoulové: Zapomenutá vesnice)
Vladislav Beneš ("Šmoulové" (2021))
Odpovědět

Zpět na „P-Z“