Tudorovci / The Tudors

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od sud »

Obrázek
Info: IMDB I ČSFD I FDB

1. série:
V českém znění: Michal Jagelka - Jonathan Rhys Meyers (Jindřich VIII. - Anglický král), Alfred Strejček - Sam Neill (kardinál Woolsey), Zdeněk Hruška - Henry Cavill (Charles Brandon - hrabě ze Suffolku), Vladislav Beneš - Henry Czerny (hrabě z Norfolku), Martina Hudečková - Maria Doyle Kennedy (Kateřina Aragonská - Anglická královna), Tereza Bebarová - Natalie Dormer (Anna Boleynová), Martin Stránský - James Frain (Thomas Cromwell), Petr Oliva - Nick Dunning (Thomas Boleyn), Lukáš Hlavica - Jeremy Northam (sir Thomas More), Ljuba Krbová - Gabrielle Anwar (princezna Markéta - hraběnka ze Suffolku), Mário Kubec - Callum Blue (Anthony Knivert), Kamil Halbich - Emmanuel Leconte (František I. - Francouzský král), Martin Stránský - Steven Waddington (vévoda z Buckinghamu), Václav Mareš - John Kavanagh (kardinál Campeggio), Michal Holán, Jiří Ployhar, Pavel Batěk a další...

Překlad: Olga Pavlová
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Petr Skarke
Dialogy a režie č. znění: Zdeněk Štěpán
Vyrobila: pro HBO společnost SDI Media v roce 2007


3. série:
V českém znění: Michal Jagelka - Jonathan Rhys Meyers (Jindřich VIII. Tudor), Zdeněk Hruška - Henry Cavill (Charles Brandon, hrabě ze Suffolku), Martin Stránský - James Frain (Thomas Cromwell), Jiří Čapka, Klára Oltová - Anita Briem (Jane Seymourová), Marika Šoposká - Sarah Bolger (Marie Tudorovna), Hana Ševčíková, Petr Gelnar, Tomáš Karger, Petr Lněnička a další...

Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Petr Skarke
Překlad: Olga Pavlová
Dialogy a režie č. znění: Zdeněk Štěpán
Vyrobilo: SDI Sun Studio 2009
Naposledy upravil(a) sud dne 04 led 2012 19:58, celkem upraveno 5 x.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od chovanecm »

Škoda Sama Neilla. Jsem u něj zvyklý na pana Jaromíra Medunu nebo Jiřího Štěpničku, v Tudorovcích mi přijde strašně zvláštní.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od AGAMENON »

Je to o zvyku, ale Strejček se mi líbí
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od bloom »

Vladimír Brabec - Peter O'Toole (papež Pavel III.)
Ale to je až 2. série.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od Markus »

Neví někdo, kdo přesně daboval v seriálu herce Calluma Blue? Seriály HBO a Showtime jdou naprosto mimo mě, takže ani nevím, jak velkou tam měl roli... :)
Obrázek
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od DavePave »

Callum Blue by mě taky zajímal, teď jsem mu založil profil... pokud vím, tak v první sérii měl jednu z hlavních rolí, nevěděl by tedy někdo dabéra?
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od jackb »

DavePave píše:Callum Blue by mě taky zajímal, teď jsem mu založil profil... pokud vím, tak v první sérii měl jednu z hlavních rolí, nevěděl by tedy někdo dabéra?
Byl to Mário Kubec
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od fabec122 »

Nemluví v 2.sérii Cromwella Martin Stránský?
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od ReDabér »

Ano, je to Martin Stránský.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tudorovci / The Tudors

Příspěvek od ReDabér »

3. série
V českém znění: Michal Jagelka - Jonathan Rhys Meyers (Jindřich VIII. Tudor), Zdeněk Hruška - Henry Cavill (Charles Brandon, hrabě ze Suffolku), Martin Stránský - James Frain (Thomas Cromwell), Jiří Čapka, Klára Sedláčková (jako Klára Oltová) - Anita Briem (Jane Seymourová), Marika Šoposká - Sarah Bogler (Marie Tudorovna), Hana Ševčíková, Petr Gelnar, Tomáš Karger, Petr Lněnička a další.

zvuk: Martin Václavík
produkce: Petr Skarke
překlad: Olga Pavlová
dialogy a režie: Zdeněk Štěpán

Vyrobilo SDI Sun Studio v roce 2009.

Thomase Cromwella vždy mluvil M. Stránský, nikoliv Zbyšek Pantůček.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“