Gran Turismo - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2329
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Gran Turismo - trailer

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | GRAN TURISMO

TRAILER A: Pouze kino uvedení
V českém znění: Martin Zahálka - David Harbour (Jack Salter) a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Jiří Sádek
Pro Sony Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2023

TRAILER B: https://www.youtube.com/watch?v=J6NmKfX5OCo
V českém znění: Ondřej Dvořáček - Archie Madekwe (Jann Mardenborough), Michal Jagelka - Orlando Bloom (Danny Moore), David Novotný - David Harbour (Jack Salter), Štěpánka Fingerhutová, Martin Stránský, Tomáš Borůvka, Ondřej Kavan (komentář)

Překlad: Petr Zenkl
Zvuk: Michaela Sommerová
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Sony Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2023

TRAILER C: Pouze kino uvedení
V českém znění: Ondřej Dvořáček - Archie Madekwe (Jann Mardenborough), Michal Jagelka - Orlando Bloom (Danny Moore), Ivo Hrbáč - David Harbour (Jack Salter), Štěpánka Fingerhutová, Martin Stránský, Tomáš Borůvka, Ondřej Kavan (komentář)

Překlad: Petr Zenkl
Zvuk: Michaela Sommerová
Dialogy a režie: Jakub Hejdánek
Pro Sony Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2023
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Opravdu překládal Vojtěch Kostiha?
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Gran Turismo - trailer

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Doufám že tohle nebude finální dabing, a že se tam dostane Martin Zahálka jako mám rád dabéra Davida Novotného, ale na toho herce David Harbour se prostě nehodí, a doufám že i Pavel Vondra bude opět dabovat Djimon Hounsou ne Martin Stránský. :-?
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - trailer

Příspěvek od DAN K. »

Jakože David Novotný, kterého vůbec nejde sehnat, přijde namluvit trailer, aniž by namluvil film? :D To asi těžko. Skoro bych i řekl, že je to sestříhaný z dabingu, nebo namluvený ve stejnou chvíli, zní to na trailer až moc dobře. Fakt se mi to líbí, David zní na něj výborně. Martina Zahálku si můžeš užít pokaždý když pustíš televizi aspoň na třech programech 8-)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7063
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Gran Turismo - trailer

Příspěvek od Michaela2 »

BlueShadow24Cz píše: 20 črc 2023 22:51 jako mám rád dabéra Davida Novotného, ale na toho herce David Harbour se prostě nehodí :-?
Proč by se na něj nehodil? Poslechla jsem si trailer a úplně v pohodě. Typově se hodí, žádný přešlap. Tobě se nelíbí, protože jsi tak trošku hlasový fetišista a pokud dabuje herec, na kterého nejsi zvyklý, je to automaticky špatně. Chyba není v obsazení, ale v tom, že jsi přílíš fixovaný na zvyk :)
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1342
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Gran Turismo - trailer

Příspěvek od Brocc »

Hlavně nechápu proč by měl Harboura dabovat o skoro 20 let starší Martin Zahálka, protože je slyšet. To byla dost nešťastná volba.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 426
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Gran Turismo - trailer

Příspěvek od Grizzli5690 »

Pevně doufám, že to takhle zůstane. David Novotný se do téhle role hodí omnoho víc, než Martin Záhalka. 8-)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - trailer

Příspěvek od KOMZA »

KOMZA píše: 20 črc 2023 21:46 Opravdu překládal Vojtěch Kostiha?
Podle mých informací pro dabing překládal Petr Zenkl – chyba, něco se změnilo, jen pro potřeby traileru...?

Jinak já osobně jsem s volbou Davida Novotného více než spokojená, v traileru zní skvěle. Nejinak tomu je u Michala Jagelky.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Gran Turismo - trailer

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

TRAILER B (KINO)
V českém znění: Ondřej Dvořáček - Darren Barnet (Matty Davis), Michal Jagelka - Orlando Bloom (Danny Moore), Ivo Hrbáč - David Harbour (Jack Salter), Štěpánka Fingerhutová, Martin Stránský, Tomáš Borůvka, Ondřej Kavan (komentář)


tento 2. trailer jsem slyšel pouze v kinech. :D

obsazení v traileru se skoro nezměnilo, kromě Davida Novotného jsem tam nově slyšel Iva hrbáče na Davida Harboura.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“