Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDb

1. DABING
V českém znění: Vojtěch Rohlíček - Théo Frilet (Lucas), Michal Holán - Arthur Dupont (Maxime), Kateřina Velebová - Valentine Catzéflis (Clémence), Ladislav Županič - Michel Blanc (profesor Martineau), Jan Maxián - Pierre Boulanger (Richard), Vlasta Peterková - Bernadette Lafont (Adéle), Jan Vágner - Venantino Venantini (Marcello), Adéla Pristášová, Jan Kalous, Anna Remková, Kristina Jelínková, Pavlína Dytrtová, Eliška Nezvalová, Petra Tišnovská, Jitka Moučková, Ladislav Cigánek, Tomáš Juřička, Miroslav Táborský, Petr Gelnar (titulky) a další

Překlad: Irena Novotná
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Petr Skarke
Dialogy: Jitka Hoferková
Režie: Vladimír Žďánský
Vyrobilo: SDI Sun Studio pro HBO 2009

2. DABING
V českém znění: Radek Škvor - Théo Frilet (Lucas), Vojtěch Hájek - Arthur Dupont (Maxime), Zuzana Kajnarová - Valentine Catzéflis (Clémence), Vladislav Beneš - Michel Blanc (profesor Martineau), Petr Neskusil - Pierre Boulanger (Richard), Růžena Merunková - Bernadette Lafont (Adéle), Jan Pohan - Venantino Venantini (Marcello), Jitka Moučková, Lucie Vondráčková, Kateřina Seidlová, Radka Stupková, Tomáš Materna, Klára Šumanová, Kateřina Petrová, Radek Hoppe, Michal Holán, Roman Hájek, Petra Tišnovská, Jaroslav Horák, Jan Szymik, Jan Šťastný, Jiří Valšuba, Libor Hruška, Radovan Vaculík, Filip Jančík (titulky) a další

Překlad: Klára Hrotková
Zvuk: Miloš Sommer
Produkce: Milena Čapková
Dialogy: Agentura K
Režie: Karel Novák
Vyrobilo: Studio Soundwave pro Vapet Production 2009
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od palg »

Petra Tišnovská je vlastně Petra Hanžlíková a mluví Lucasovu matku a Miroslav Táborský mluví Bartholomew Boutellis-Yvan a také ředitele školy. a zde máš odkaz na FDB http://www.fdb.cz/filmy/54323-je-nam-os ... 8-ans.html
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od bloom »

Děkuji za odkaz na FDB, v době, kdy jsem tvořil toto vlákno, ještě neexistoval.
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od Nobody »

Nevím, jestli si to pamatuju správně, ale myslím, že profesora Martineaua mluvil V. Beneš.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od palg »

Nobody píše:Nevím, jestli si to pamatuju správně, ale myslím, že profesora Martineaua mluvil V. Beneš.
nebyl to dabing MGM?
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od bloom »

palg píše:
Nobody píše:Nevím, jestli si to pamatuju správně, ale myslím, že profesora Martineaua mluvil V. Beneš.
nebyl to dabing MGM?
Kdepak, na MGM film neběžel. Výše uvedený dabing je k vidění na HBO, ale je možné, že na DVD bude jiný dabing.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od palg »

bloom píše:
palg píše:
Nobody píše:Nevím, jestli si to pamatuju správně, ale myslím, že profesora Martineaua mluvil V. Beneš.
nebyl to dabing MGM?
Kdepak, na MGM film neběžel. Výše uvedený dabing je k vidění na HBO, ale je možné, že na DVD bude jiný dabing.
ne, ja su reagoval na Nobodyho, který tvrdil, že slyšel Beneše.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od bloom »

palg píše:
bloom píše:
palg píše:
Nobody píše:Nevím, jestli si to pamatuju správně, ale myslím, že profesora Martineaua mluvil V. Beneš.
nebyl to dabing MGM?
Kdepak, na MGM film neběžel. Výše uvedený dabing je k vidění na HBO, ale je možné, že na DVD bude jiný dabing.
ne, ja su reagoval na Nobodyho, který tvrdil, že slyšel Beneše.
Já to taky tak pochopil. Moje reakce se týkala obou vašich příspěvků. ;)
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od Nobody »

Já taky. Je nějak není čas to zkontrolovat. :D
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Je nám osmnáct / Nos 18 ans

Příspěvek od bloom »

Doplněn DVD dabing, který sice podle mě není špatný, ale více se mi líbí dabing HBO. Hlavní hrdina působí sympatičtěji s hlasem Vojtěcha Rohlíčka a jedná se o jeden z mála případů, kdy jsem neuvítal obsazení Vladislava Beneše.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“