Sonic Boom / Sonic Boom

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
L55
Příspěvky: 554
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Sonic Boom / Sonic Boom

Příspěvek od L55 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: Megamax

1.SÉRIE
V českém znění: Michal Holán - Roger Craig Smith (Sonic), Rozita Erbanová - Cindy Robinson (Amy), Jan Rimbala - Colleen O'Shaughnessey (Tails), Irena Máchová - Nika Futterman (Sticks), David Voráček - Travis Willingham (Knuckles), Jan Maxián - Kirk Thornton (Orbot), Tomáš Juřička - Mike Pollock (Eggman) a další.

Pro Megamax vyrobilo Studio Bär v roce 2015.
Naposledy upravil(a) L55 dne 30 bře 2024 11:46, celkem upraveno 2 x.
peno
Příspěvky: 251
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Sonic Boom / Sonic Boom

Příspěvek od peno »

Pokud si dobře vzpomínám, tak Sonica nemluvil Michal Holán, ale Vojtěch Hájek. Holán mluvil Knucklese. Možná si to pamatuji špatně, ale takto to mám u tohoto seriálu zafixované.
Každopádně to byl asi nejhorší Sonic dabing u nás. Ale ani ten seriál nebyl nic moc, takže holt asi ke špatnému seriálu špatný dabing :mrgreen:
L55
Příspěvky: 554
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Sonic Boom / Sonic Boom

Příspěvek od L55 »

Já vycházel z tohoto trochu nekvalitního videa. :D

Tam je Sonic Michal Holán, ale možná byl pak přeobsazen, to bohužel nevím. :D :-?
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Sonic Boom / Sonic Boom

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Poznávám další hlasy, který jsou v tom seriálu je tam Klára Šumanová a dabuje tu Sticks the Badger, a další dabéra, kterého ho tam slyším dabuje toho Knucklese David Voráček, nejspíš to režírovala Klára Šumanová, protože tohle to obsazení bylo i v LEGO Ninjago od 2. série. :D
peno
Příspěvky: 251
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Sonic Boom / Sonic Boom

Příspěvek od peno »

L55 píše: 29 bře 2024 19:00 Já vycházel z tohoto trochu nekvalitního videa. :D

Tam je Sonic Michal Holán, ale možná byl pak přeobsazen, to bohužel nevím. :D :-?
Upřímně, mě v tom videu zní Sonic spíš jako Michal Michálek, než jako Michal Holán. Ale je tomu fakt blbě rozumět, no. Nicméně umím si představit, že by začali s Michálkem, protože už Sonica v minulosti daboval, a pak ho přeobsadili. Ale nevím. Těžko říct, jestli si to pamatuju dobře. Viděl jsem jenom pár epizod a to ještě až z druhé série.
maty93
Příspěvky: 193
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Sonic Boom / Sonic Boom

Příspěvek od maty93 »

Ta ukázka je vážně hrozně zkreslená, ale Sticks není Klára Šumanová ani omylem. Když jsem tehdy pár dílů viděl v televizi, přišla mi spíš jako Irena Máchová :-?. Tails byl podle mě Jan Rimbala, tady taky dost udělalo to zkreslení. A pokud jde o další postavy, Orbota daboval Jan Maxián, co si tak matně vybavuju.

Sonic je opravdu Michal Holán, to můžu potvrdit jednoznačně.


Jinak byl ten dabing celkově docela strašný, většina hlasů moc nerespektovala charakter postav a dorážel to dost krkolomný překlad, který zabíjel většinu slovního humoru.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“