Volejte Saulovi / Better Call Saul

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

BrianG
Příspěvky: 15
Registrován: 10 srp 2020 17:03

Re: Volejte Saulovi / Better Call Saul

Příspěvek od BrianG »

Ze zajímavosti jsem se podíval na 6.řadu s dabingem.
Vondra, Cigánek, Žák a Juřička v pořádku, jinak fakt hrůza. Kdyby aspoň nechali Chytilovou jako Kim.
V posledním díle ve scéně, když jel Jimmy autobusem do vězení mi přišlo, že Kristýna Skružná mluvila černého chlapa. To jako fakt?!
bondicek98
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2018 17:51

Re: Volejte Saulovi / Better Call Saul

Příspěvek od bondicek98 »

Pokud se někdy dočkáme redabingu, bohužel už bez skvělého Pavla Vondry 😭
richardda
Příspěvky: 1112
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Volejte Saulovi / Better Call Saul

Příspěvek od richardda »

Nechapu proc by nekdo delal redabing. Proboha, bez genialniho pana Vondry si to naprosto nedovedu predstavit. :shock: Tady spis by mela nastoupit ta umela inteligence, anebo nejaky schopny technik, ktery by dodelal ty chybejici dialogy a ruchy a treba dosadil pany Benese a Holana pripadne Juricku. Preobsazeni trojice VONDRA - ZAK - CHYTILOVA, tak to si naprosto neumim predstavit. Vsichni se na sve postavy hodi a neverim, ze existuje adekvatni redabingova nahrazka. :-?
NOVA, jedině ona.
Harper66
Příspěvky: 14
Registrován: 18 kvě 2022 04:11

Re: Volejte Saulovi / Better Call Saul

Příspěvek od Harper66 »

Co se tyce dabingu, je to zklamani, jsem zatim u S03 ale proc musel Gus dostat jinyho dabera! Predpokladam, ze to bude v dalsich seriich jeste horsi.

Jinak co se tyce kvality zvuku u dabingu, taky vam to prijde tak strasny, ty ostry vysky/sykavky nebo jak to nazvat. Pro usi je to hodne neprijemny.


Ten serial by si zaslouzil daleko lepsi peci a uceleny dabing s ohledem na Breaking Bad.

Za tohle by se fakt melo zavirat, kdyz si ani clovek co ma dabing na starosti nedokaze ohlidat stejny dabery!!!
Harper66
Příspěvky: 14
Registrován: 18 kvě 2022 04:11

Re: Volejte Saulovi / Better Call Saul

Příspěvek od Harper66 »

bundaboy píše: 02 zář 2016 13:27 Sledujete nekdo druhou serii v dabingu na AMC HD? Ve 4. dilu meli posunuty zvuk o cca 3s diky opakujici se replice v 9. minute, pote jim v 27. minute zase kus dialogu vypadl, aby se to srovnalo = 18 minut nesledovatelne.

Neco podobneho se opakovalo vcera v 6. dilu, kdy jim opet v cca 30. minute vypadlo kousek dialogu a tak to jelo az do konce = 13 minut nesledovatelne.

Stejne chyby byly jak v premiere, tak i v reprize.

Docela by me zajimalo, jestli je to nejaka chyba/vypadek ve vysilani (to se mi moc nezda diky te opakujici se replice ve 4. dilu) nebo ten dabing takhle zmastili uz v dabingovem studiu... :roll:

EDIT: Pokud mate taky UPC, tak se na to sami muzete podivat ve sluzbe Horizon, vcerejsi dil tam jeste 7 dni bude...

EDIT2: Ted jsem kontroloval reprizu na SD verzi AMC, ktera vysila ve Skylinku a bylo to tam taky. :-x
Jak to je s tim dabingem, porad to je odpad, kde nesedi zvuk nebo to po tech letech opravili?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“