Deadpool & Wolverine - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Tak furt je moznost, ze to je pozadavek primo od distributora, ci nejakeho kreativniho dohledu. Na ty chodi zkazky z vicero zdroju. Jinak "Suprmen" v CR nikdo nerika. Az me prekvapuje, kolik je tu jazykovych expertu. Lidi, vsak vy ty dabingy vubec nepotrebujete. Vy se v klidu domluvite tak deseti jazyky😁
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od Brocc »

MikeZ píše: 25 dub 2024 17:00
Brocc píše: 25 dub 2024 15:47 Já třeba neznám nikoho, kdo se zajímá o komiksy a říká "Superman", vždycky "Suprmen".
To Podle tvé logiky by mělo být česky příjmení Xavier čtení jako [Egzejvijr], ale nedělá se to tak ani v tomhle dabingu.
Podle mojí logiky by to mělo být jako v originále a ne se snažit být chytřejší. Pak je tu "Chajmé" Lannister, protože se někdo snažil řídit kdo ví čím.

Však já tam píšu třeba, protože je to moje bublina, já netvrdil, že je to jinak. Vůbec nepochybuju, že Superman je zažitý tak, jak je. Jenže tady se někteří jedinci snaži svoje bubliny rozšiřovat na celý všehomír.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od Michaela2 »

Tak já jsem se učila od 3. třídy angličtinu, ta mě nebavila. Od 5. němčinu, od tercie francouzštinu, latinu, o rok později španělštinu, na vejšce jsme měli starořečtinu a kurz novořečtiny. Ne každej musí být negramot. A přesto mám ráda filmy v češtině, proč by ne? Ač si myslím, že jsem v jazycích byla vždycky dobrá, 100procentně dokonale umím stejně jenom česky :D
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 258
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od eroXman »

Ondřej Brousek i Jiří Dvořák zní naprosto skvělé a jestli budou ve finálním obsazením, tak na to zajdu do kina s dabingem :-:
Mé zbožné přání by bylo, kdyby předabovali první dva díly Deadpoola, což se asi nestane..
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Mhd
Příspěvky: 10
Registrován: 04 čer 2021 20:57

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od Mhd »

Já bych byl radši kdyby zůstali u Boučka, mě osobně se líbil, už byl dvakrát takže změna zbytečná, byl skvělý na něj za mě. Brousek se tam vůbec nehodí, doufám že Boučka vrátí ještě. Strašný dabing obecně a to i na trailer
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“