Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6805
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od bloom »

Takže navrhuješ přeobsazení Tomáše Juřičky Zdeňkem Mahdalem. ;)
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Protože Zdeněk Mahdal nadaboval taky dva díly Policajta, takže má určitě právo na to být taky navrhnutej, stejně jako Tomáš Juřička. Navíc je za mě na Eddieho lepší.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6805
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od bloom »

Pak by ale nemělo cenu dodržovat ostatní hlasy (nebo by v tom případě měl Judge Reinholda dabovat Jiří Štepnička nebo Petr Neskusil :lol: ). Přijde mi, že když v jedné sérii trváš na tak striktním dodržení hlasů kvůli návaznosti a ve druhé se klidně odpískáš hlavní roli bez ohledu na návaznost, tak si jenom lžeš do kapsy. Příště aspoň už aspoň bude jasné, že to s tou přísností dodržení u tebe není tak žhavé a ten argument používáš jen, když se ti hodí (možná ho radši nepoužívej vůbec).

Jinak mně by se v této roli nejvíc líbil Tomáš Juřička, jeho výkony v těch dabinzích ČT jsou hodně slušné (bylo vidět, že režie se tehdy snažila, aby se to co nejvíc přiblížilo O. Kaiserovi a někde ten rozdíl není vůbec poznat). Martin Dejdar mi ale vůbec nevadí a v podstatě jeho obsazení vítám, 48 hodin s jeho dabingem mám rád.

Jediné obsazení z traileru, které mi přijde dost mimo, je Jan Szymik na Taggarta, místo p. Pelzera a p. Vlacha by mohl být obsazen někdo alespoň věkově vhodnější.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

bloom píše: 06 kvě 2024 17:23 Pak by ale nemělo cenu dodržovat ostatní hlasy (nebo by v tom případě měl Judge Reinholda dabovat Jiří Štepnička nebo Petr Neskusil :lol: ).

A to proč jako? Drží se snad tvůrci českého znění stoprocentně dabingu ČT, VHS nebo Novy? To, že dodrželi dvě postavy nic nemusí znamenat. Kdyby se měl konat Zdeněk Mahdal, pak je jasné, že toho Judgeho by musel mluvit Marek Holý nebo Jirka Štěpnička. Ti se ale nekonají, protože by se věkově nehodili a nemluvili ho v tolika dílech jako Pyško. Navíc, řešil se hlavně Eddie a já reagoval čistě na to.
bloom píše: 06 kvě 2024 17:23 Přijde mi, že když v jedné sérii trváš na tak striktním dodržení hlasů kvůli návaznosti a ve druhé se klidně odpískáš hlavní roli bez ohledu na návaznost, tak si jenom lžeš do kapsy.

Tady ani nejde být striktní, protože ten trailer je celkově úplně mimo. Když se podíváš na obsazení tohoto traileru, tak ti dojde, že ono navázání není asi tak jednoznačně podle ČT. Kdyby bylo nemám problém říct: Kde je sakra Jurička? I když se mi do té role a celkově na Eddieho absolutně nehodí. Navíc první díl od ČT, kde byl Pyško a Brousek byl s Kaiserem, takže v podstatě jsem striktní byl. Ale vidíš, Ashton nebo Pinchot mají úplně jiné hlasy než v dabingu ČT (u Ashtona je to samozřejmě pochopitelné, ale Szymik je dost mimo). Pak ještě obsadí Dejdara a je v tom už úplný guláš. A kde v tomto chce být člověk striktní, to fakt nevím.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1341
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od Brocc »

bloom píše: 06 kvě 2024 17:23 Jediné obsazení z traileru, které mi přijde dost mimo, je Jan Szymik na Taggarta, místo p. Pelzera a p. Vlacha by mohl být obsazen někdo alespoň věkově vhodnější.
Myslím, že je tam dost slyšet jak se snaží znít starší a nepůsobí to moc přirozeně. Jaromír Meduna nebo Pavel Šrom by byly asi daleko lepší volby.


Jen osobní poznámka, pro mě byl nejlepší Billy Jiří Langmajer.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6805
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od bloom »

Darth Vader píše: 06 kvě 2024 18:03 A to proč jako?
Díky za potvrzení, že argument o dvacetileté návaznosti a jednotném dabingu série se ti hodí jen někde. Resp. tam, kde ty jsi zvyklý na jiné obsazení, tak jdou jakože objektivní důvody najednou stranou.
Darth Vader píše: 06 kvě 2024 18:03 Když se podíváš na obsazení tohoto traileru, tak ti dojde, že ono navázání není asi tak jednoznačně podle ČT.
Jasně, tvůrci určitě obsadili Alexeje Pyška a Otakara Brouska z dabingů proto, že na dabingy ČT navazovat nechtěli...
Brocc píše: 07 kvě 2024 23:02 Myslím, že je tam dost slyšet jak se snaží znít starší a nepůsobí to moc přirozeně. Jaromír Meduna nebo Pavel Šrom by byly asi daleko lepší volby.
Za mě bych tam taky radši viděl Jaromíra Medunu nebo klidně v tomto případě i Zdeňka Maryšku.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“