Marina Sirtis

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Marina Sirtis

Příspěvek od Markus »

Anketa skončila, na druhém místě Ljluba Krbová a na třetí jsem umístil Zuzanu Skalickou, jestli nikdo neprotestuje...
Obrázek
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5045
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Marina Sirtis

Příspěvek od Joe Black »

Dagmar Čárová (Rváči).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5045
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Marina Sirtis

Příspěvek od Joe Black »

Jana Musilová ("Star Trek: Vesmírná loď Voyager").
Michel
Příspěvky: 719
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Marina Sirtis

Příspěvek od Michel »

Joe Black píše:Rozhodně souhlasím s Kamilou na prvním místě. S prominutím, ale paní Rychlíkovou jsem nemohl vystát. Bylo to jako by to byly dvě osoby - vůbec to dohromady nesedělo.
Souhlasím, že paní Rychlíková byla opravdu hodně špatná volba - hlasově i věkově absolutně mimo. Jak už jsem napsal v tématu se seriálem, vždycky jsem si kvůli hlasu paní Rychlíkové myslel, že poradkyni má být okolo padesáti, až když jsem měl možnost slyšet originál, tak mi došlo, že ve skutečnosti je to mladice. Ovšem musím se přiznat, že ani Kamila Špráchalová mi k Marině moc nesedí. Určitě je to mnohem lepší volba než paní Rychlíková, ale podle mě má vzhledem k originálu zase až příliš jemný hlas. Mně se mnohem víc a vlastně asi ze všech jejích dabérek nejvíc líbila Jana Musilová v ST: Voyager. Poradkyně Deanna Troi se tam objeví v jedné epizodě, a tak mě celkem dost zajímalo, jakou dabérku jí vybrali. Měl jsem celkem strach, že jí bez ohledu na hlasovou podobnost prostě přidělili nějakou dabérku, která zrovna měla čas, ale mile mě překvapil hlas velice podobný originálu, ze všech dabérek, které ji kdy dabovali, originálu podle mě nejpodobnější. Proto je můj žebříček dabérek Mariny Sirtis následující: 1. Jana Musilová, 2. Ljuba Krbová, 3. Kamila Špráchalová. I když na výsledcích ankety by můj jeden hlas asi nic nezměnil :-)
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Marina Sirtis

Příspěvek od Sagres »

Paní Rychlíková už tu profil má jako Magdalena
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Marina Sirtis

Příspěvek od Sagres »

Ljuba Krbová i Urychlovač zkázy, dle mě tedy výborná volba, Kamča by na ní dnes asi zněla už moc mladě...
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1373
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Re: Marina Sirtis

Příspěvek od markt12 »

Irena Hrubá - Panenka z pekla
Odpovědět

Zpět na „S“