Fotr je lotr / Meet the Parents

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Fotr je lotr / Meet the Parents

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související filmy: Jeho fotr, to je lotr!, Fotři jsou lotři

V českém znění: Zdeněk Mahdal - Ben Stiller (Greg Jebal), Jaromír Meduna - Robert De Niro (Jack Byrnes), Dana Černá - Teri Polo (Pam Byrnesová), Jaroslava Brousková - Blythe Danner (Dina Byrnesová), Ladislav Novák - Owen Wilson (Kevin Rawley), Bohdan Tůma - Thomas McCarthy (Bob Banks), René Slováčková - Phyllis George (Linda Banksová), Libor Terš - James Rebhorn (Larry Banks), Tereza Duchková - Nicole DeHuff (Debbie Byrnesová), Jakub Saic - Jon Abrahams (Denny Byrnes), Pavel Vondra - Judah Friedlander (prodavač), Tomáš Juřička, Antonín Navrátil, Miroslav Středa, Bohumila Dolejšová, Filip Jančík, Natálie Topinková, Bedřich Šetena, Martin Kolár (titulky) a další

Překlad: Natálie Nádassy
Zvuk: Antonín Němec
Produkce: Ivana Koudelková
Dialogy a režie: Martin Kolár
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska, studio Budíkov pro Bonton Home Entertainment 2001
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotr je lotr / Meet the Parents

Příspěvek od Joe Black »

Tohle bude ještě jiná verze dabingu. Je i verze, kde Bena Stillera daboval David Prachař...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Fotr je lotr / Meet the Parents

Příspěvek od James55 »

Joe Black píše:Tohle bude ještě jiná verze dabingu. Je i verze, kde Bena Stillera daboval David Prachař...
Tak tu neznám. Tahle verze s Mahdalem se vysílala na Nově a byla i na DVD. A podle mně je tenhle dabing více než povedený
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotr je lotr / Meet the Parents

Příspěvek od Joe Black »

Tak je možné, že se pletu... Nejsem si na 100% jistý, ale mám pouze takové tušení... :-)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Fotr je lotr / Meet the Parents

Příspěvek od bloom »

Nevíte proč se ve druhém díle přeobsadil režisér Petr Pospíchal? Sice taky občas celkem slušně dabuje Roberta De Nira, ale pan Meduna mi přijde ještě lepší.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotr je lotr / Meet the Parents

Příspěvek od Pan X »

Joe Black píše:Tohle bude ještě jiná verze dabingu. Je i verze, kde Bena Stillera daboval David Prachař...
No podle mě by se pan Prachař na tuhle roli ani nehodil tady víc vystihl Bena Stillera pan Mahdal :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“