Baader Meinhof Komplex

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Baader Meinhof Komplex

Příspěvek od Lukiz »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: [obsazeni]:Dana Černá - :Martina Gedeck (Ulrike Meinhofová), :Marek Libert - :Moritz Bleibtreu (Andreas Baader), :Kateřina Lojdová - :Johanna Wokalek (Gudrun Ensslinová), :Miroslava Součková - :Nadja Uhl (Brigitte Mohnhauptová), Martin Sobotka - Niels-Bruno Schmidt (Jan Carl Raspe), Bohumil Švarc ml. - Vinzenz Kiefer (Peter-Jürgen Boock), Jan Szymik - (komentáře v televizi), Miriam Chytilová - Katharina Wackernagel (Astrid) + Hannah Herzsprung (Susanne Albrechtová), Milan Slepička - Bruno Ganz (Horst Herold) + Michael Gwisdek (Gudrundin otec), Jiří Prager - Thomas Thieme (soudce Prinzing) + (soudce u 1. soudu), Radovan Vaculík - Heino Ferch (asistent Horsta Herolda), Radek Hoppe - Hassam Ghancy (Achmed) + Stipe Erceg (Holger Meins) + Daniel Lommatzsch (Christian Klar), Lumír Olšovský, Libor Terš - Sebastian Blomberg (Rudi Dutschke) + (každý druhý policista), Ivo Novák - Simon Licht (Horst Mahler) + Hans-Werner Meyer (Klaus-Rainer Röhl), Michal Holán, Zuzana Skalická - Elisabeth Schwarz (Gudrundina matka) + (komentáře v televizi) + (další vedlejší role), Regina Řandová - Susanne Bormann (Peggy), Lucie Kožinová, Anna-Marie Šedivková a další [/obsazeni]

Překlad: Jan Zenáhlík
Zvuk: Barbora Kunstovná, Filip Maňhal
Produkce: Jan Morávek
Úprava a režie českého znění: Ivan Holeček
Vyrobil: Bonton film ve studiu Grant 2009
Naposledy upravil(a) Lukiz dne 06 dub 2010 16:21, celkem upraveno 11 x.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Baader Meinhof Komplex

Příspěvek od Lukiz »

Já jsem nenáročný dabingový divák, ale úplně mě rozsekalo, když Rudi Dutschke, člověk co ovlivňoval masy, promluvil hlasem ňoumy Wilsona z Dr. House (tedy Libora Terše). To mě tedy přišlo jako šílený úlet.
ZORG
Příspěvky: 1
Registrován: 04 pro 2009 19:46

Re: Baader Meinhof Komplex

Příspěvek od ZORG »

mně se Terš líbil, jak to říkal tím zapáleným fanatickým hlasem. Dutschke byl hnusnej fanatik!
Odpovědět

Zpět na „Filmy“