Lovci duchů / Supernatural

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvekod oberon » 16 kvě 2010 12:06

Ve kterém díle prosím byla tahle věta.
oberon
Senior admin

Příspěvekod Slipio » 16 kvě 2010 12:13

3x10 - Ať se ti o mně zdá... v DVDripu zhruba ve 33:50 ;)
Slipio

Příspěvekod Markus » 16 kvě 2010 12:17

Slipio píše:Jelikož ta věta Umřeš a stane se z tebe tohle byla hodně slabě nadabována. V originále teda daleko více řve a prožívá to.

Tohle není ale IMHO vina Filipa, nýbrž režiséra. U každého dabéra by jsi našel podobné lapsy, protože se valná většina věcí jede napoprvé. A dabéři mohou odhadovat situaci sebelépe, ale jasnovidci prostě nejsou... :)
Obrázek
Markus
Senior admin

Příspěvekod oberon » 16 kvě 2010 12:20

Prostě a jednosuše podle mě nemohl Tomažič vybrat lépe a jsem rád, že jeho výběr dodržel i Kodeš :D . Pár nezvládnutých zkoušek mi to nějak nekazí.
oberon
Senior admin

Příspěvekod Slipio » 16 kvě 2010 12:22

Markus: Já vím, že to tak je. Ale takové ''maličkosti'' dělají hodně. Měli by si na to dávat pozor.
Slipio

Příspěvekod Joe Black » 16 kvě 2010 19:09

Mě přijde Jančík dobrej.
Joe Black

Příspěvekod jackb » 28 lis 2010 12:06

dolpnil jsem postavy 4.série.

Až budou dávat 5.sérii docela by mě potěšil David Prachař na Shankse, ale to se asi nestane
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod Slipio » 09 črc 2011 10:20

Vše zůstala při starém, rok výroby 2010 + Václav Rašilov - Mark Pellegrino
Slipio

Příspěvekod Slipio » 14 srp 2011 08:30

Tereza Chudobová - Paris Hilton (Leshii), Bohdan Tůma - Paul McGillion (Jim Grossman), Jiří Plachý
Slipio

Příspěvekod Slipio » 01 říj 2011 15:44

5. sesona
Epizodní role: Nikola Votočková - Julie McNiven (Anna Miltonová), Zuzana Kajnarová - Amy Gumenick (mladá Mary Winchester), Václav Rašilov - Matt Cohen (mladý John Winchester), Marek LIbert - Matt Ward (Uriel), Petr Neskusil - Colton James (Gary Frankle), Kristýna Valová - Sarah Drew, Lara Gilchrist (Nora, sestřička Foremanová), Oldřich Hajlich - Alex Arsenault (Trevor), Jiří Plachý - Malcolm Stewart (Dr. Aaron Fuller), Bohdan Tůma - Mark Sheppard (Crowley), Zbyšek Pantůček - Richard Speight Jr. (Trickster / Gabriel).

Jinak předabování té čínštiny v 8. díle znělo uboze a komicky, to to nemohli nechat v originále. To by poznala i opice, že ťápou kraviny :roll: . Ta ženská se docela snažila (myslím Votočková), Ale ten chlap byl marný (myslím Tůma, nepamatuji si).

Dále mě neskutečně štve to jich odříkávání latiny. Ve filmech to jde (Harry Potter, tam se snaží). Ale v seriálech na to úplně kašlou (Supernatural, Čarodějky...). Bez důrazu, bez emocí, prostě jak, když někoho zbudíte o půlnoci a něco vám říká. Zní to fakt komicky a celý seriál to sráží o hodně dolů. Já nechápu, proč s tím režiséři něco neudělají. Oni to snad neslyší? Si mají poslechnout originál. To není čtení kuchařky. Stačí někde zvýšit hlas a dát důraz na konec vět a bylo by to OK. Ale takto fakt hrůza. Pokud to někomu nevadí, tak mě to štve neskutečně.

Jinak co se týče Marka Shepparda, tak jediného dobré dabéra měl v BSG a to Cigánek, pak už to jsou samí "lepší". Dodržení většiny vedlejších postav potěší. I když tam dabují 10 lidí, tak aspoň, že si nadabují ty svoje.
Slipio

PředchozíDalší

Zpět na Seriály