Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

PILOTNÍ FILM
V českém znění: Marek Holý - Justin Bruening (Mike Traceur), Aleš Procházka - Val Kilmer (K.I.T.T.), Zuzana Kajnarová - Deanna Russo (Sarah Graimanová), Jiří Plachý - Bruce Davison (Charles Graiman), Hana Ševčíková - Sydney Tamiia Poitier (Carrie Rivaiová), Jiří Dvořák - David Hasselhoff (Michael Knight), Zuzana Skalická - Susan Gibney (Jennifer), Martin Stránský - Greg Ellis (Welther), Filip Jančík - Jack Yang (Cross + titulky), Daniel Dítě - Chris Mulkey (šerif Ramsey), Ivo Novák - Kevin Christy (Belle), Libor Terš - Kevin Dunigan (Smoke), Radek Hoppe - Jonathan Chase (Kevin), Zdeněk Maryška - (Ben), Ivo Hrbáč - Wayne Kasserman (Dylan Fass), Pavel Vondra - Assaf Cohen (Amir) a další

Překlad: Petr Anderle
Zvuk: Milan Blažek
Dramaturgie: Katarína Bílková
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfrpoducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Petra Hamouda
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. v roce 2010

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SERIÁL
V českém znění: Marek Holý - Justin Bruening (Mike Traceur), Aleš Procházka - Val Kilmer (K.I.T.T.), Zuzana Kajnarová - Deanna Russo (Sarah Graimanová), Jiří Plachý - Bruce Davison (Charles Graiman), Petr Burian - Paul Campbell (Billy Morgan), Kristina Jelínková - Smith Cho (Zoe Chaeová), Hana Ševčíková - Sydney Tamiia Poitier (Carrie Rivaiová), Zdeněk Hruška - Yancey Arias (Alex Torres)

Epizodní role: Martin Stránský - Johnny Messner (Sean Owens), Radek Hoppe - Sung Kang (Johnny Chang), Ivo Hrbáč - Karl Yune (Ian Chang), Nikola Votočková - Kristina Anapau (Celine Lea), Jan Szymik - Mark Pellegrino (Walt Cooperton), Tereza Chudobová - Vanessa Williams (Velvyslankyně Olara Kumaliová), Zbyšek Pantůček - Rick Hoffman (Christopher Stevens), Pavel Rímský - Richard Roundtree, Peter Cullen (Lawrence Rivai, K.A.R.R.), Jiří Čapka - John M. Jackson (Gus), Daniel Dítě - Richard Burgi, Chris Ellis (Jack Hurst, Phil Driscoll), Pavel Vondra - Michael Cudlitz (Lead Gunman), Eliška Nezvalová - Daniella Alonso, Alona Tal (Lynn, Julie Nelsonová), Jitka Moučková - Meghan Markle (Annie Ortizová), René Slováčková - Dawn Olivieri (Constance Savageová), Radka Přibyslavská - Bellamy Young, Mini Anden (Amy Clarková, Alexandria Pachinková), Gustav Bubník - Vincent M. Ward (Eddie), Filip Švarc - Zachery Ty Bryan, Kevin Alejandro (Terry Driscoll, Victor Galt), Klára Sochorová - Meghan Ory (Dr. Megan Connellyová), Libor Terš, Miroslav Táborský, Pavel Šrom, Vojtěch Hájek, Jakub Saic, Saša Rašilov, Bohdan Tůma, Zdeněk Podhůrský, Klára Jandová, Pavel Šrom, Svatopluk Schuller, Filip Jančík (titulky) a další

Překlad: Petr Anderle, Tomáš Studený
Zvuk: Milan Blažek
Dramaturgie: Katarína Bílková
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfrpoducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Petra Hamouda, Nataša Černínová
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. v roce 2010
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od Budy »

MikeZ píše:Tak za Procházku na Kilmera jsem hodně vděčný. :-: Pro mě jeho nejlepší dabér...
Ale tady spíše mluví to auto, ne?
18.05.2008 – 07.05.2015
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od DavePave »

Jo, tady je Val Kilmer hlasem auta K.I.T.T.a
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od Budy »

Tady by se ani nemusel dodržet dvorní dabér, když nevidíme Vala Kilmera. Tak jsem to myslel... ;)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od Markus »

MikeZ píše:Stejně to dodržení potěší... ;)
Souhlasím, jsem jeden z těch, které potěší spjaté spojení i u hlasu. Viz. třeba Saša Rašilov v Robotech nebo Pavel Soukup v Za plotem atp. Takže i za tohle jsem rád... 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od Joe Black »

V některých animácích se toto dodržuje (např. Angela Lansbury v Anastázii, takových rolí je spoustu) nebo takové zvířecí (většina zvířat v Šarlotině pavučince - Nela Boudová/Julia Roberts, Jaroslava Obermaierová/Kathy Bates...). Za takováto "plus" mockrát děkuji všem režisérům, neb je to známka toho, že daný dabér má s oním hercem už dost společného... ;-)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od bloom »

Markus píše:
MikeZ píše:Stejně to dodržení potěší... ;)
Souhlasím, jsem jeden z těch, které potěší spjaté spojení i u hlasu. Viz. třeba Saša Rašilov v Robotech nebo Pavel Soukup v Za plotem atp. Takže i za tohle jsem rád... 8-)
V případě Shreka ovšem dabing obsazený spjatými dabéry původních herců není ten nejlepší. ;) Já osobně dodržování vítám, ale na druhou stranu si myslím, že u animáků (a podobných rolí) by se mělo obsazovat trochu jinak, např. si nedovedu představit, že by hlavní roli v Autech daboval Bohdan Tůma nebo Zdeněk Mahdal.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od Markus »

Tak Bohdan by to dal, ale to je vedlejší. :) Samozřejmě, že u animáků nelze mnohokrát přes stylizaci spjatý hlas dodržet, já jen říkám, že když to jde, tak to vítám. :) A Knight Rider podle mě je ten případ...
Obrázek
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od bloom »

Markus píše:Samozřejmě, že u animáků nelze mnohokrát přes stylizaci spjatý hlas dodržet, já jen říkám, že když to jde, tak to vítám. :) A Knight Rider podle mě je ten případ...
S tímhle souhlasím. ;)
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Knight Rider - Legenda se vrací / Knight Rider (2008)

Příspěvek od AGAMENON »

Dabing vypadá dobře, ale Dvořák není dobrá volba na starýho Hasselhoffa, na toho jedině Jarý nebo Dítě.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Odpovědět

Zpět na „Seriály“