Love and Dance / Touha tančit / Kochaj i tancz

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Love and Dance / Touha tančit / Kochaj i tancz

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING DVD
V českém znění: Tereza Chudobová - Izabella Miko (Hana), Michal Holán - Mateusz Damiecki (Wojtek), Pavel Vondra - Jacek Koman (Jan Kettler), Jan Maxián - Wojciech Mecwaldowski (Slawek), Klára Vodenková, Antonín Navrátil

Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové ve studiu Budíkov pro Bontonfilm v roce 2010

2. DABING Prima
V českém znění: Nikola Votočková - Izabella Miko (Hana), Vojtěch Dyk - Mateusz Damiecki (Wojtek), Pavel Rímský - Jacek Koman (Jan Kettler), Libor Bouček - Wojciech Mecwaldowski (Slawek), Dagmar Čárová, Petr Burian, Jitka Moučková, Martina Menšíková, Filip Švarc, Jiří Krejčí, Pavel Šrom, Michal Michálek, Jan Maxián, Kristina Jelínková, Zuzana Skalická, Otmar Brancuzský, Zdeněk Maryška, Vojtěch Hájek, Klára Sochorová, Martin Stránský, Jiří Kodeš (titulky)

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel, Agentura K
Zvuk: Richard Tomíček
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Jiří Kodeš
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. 2011
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Love and Dance / Kochaj i tancz

Příspěvek od James55 »

4 dabéry na vedlejší postavy a Navrátila mluvícího samého se sebou jsem neslyšel od VHS dabingu Pár správných chlapů. I tam měli o 2 dabéry více...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Love and Dance / Kochaj i tancz

Příspěvek od Markus »

No já bych to viděl spíš na krizi v Budíkově... ;) Tohle si u filmu v současnosti nedovolí snad žádné jiné studio...
Obrázek
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Love and Dance / Kochaj i tancz

Příspěvek od oberon »

Což, vždyť to není nějakej převratnej film.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Love and Dance / Kochaj i tancz

Příspěvek od bloom »

oberon píše:Což, vždyť to není nějakej převratnej film.
Ale to není IMHO omluva pro odfláknutý dabing. :-?
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Love and Dance / Kochaj i tancz

Příspěvek od Budy »

A tohle je celkové info? Jestli to třeba není jen kousek. A ten název taky mohli dát český. Nemám rád, když se v češtině objeví anglický název.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Love and Dance / Kochaj i tancz

Příspěvek od James55 »

Budy píše:A tohle je celkové info? Jestli to třeba není jen kousek. A ten název taky mohli dát český. Nemám rád, když se v češtině objeví anglický název.
Na konci pro jistotu říkali jen kdo to vyrobil, takže je to z odposlechu. Ale zcela jistě tam více dabérů nebylo
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Love and Dance / Kochaj i tancz

Příspěvek od oberon »

Já to nemyslel jako omluvu, ale jako to, že tady to až tak nevadí, představte si odfláknutý Star Trek 2009 nebo Sherlocka Holmese, to by mě zabilo.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Love and Dance / Kochaj i tancz

Příspěvek od bloom »

oberon píše:Já to nemyslel jako omluvu, ale jako to, že tady to až tak nevadí, představte si odfláknutý Star Trek 2009 nebo Sherlocka Holmese, to by mě zabilo.
Já chápu, že se nejedná o zrovna nejmasovější film, každopádně takovýhle dabing mně v roce 2010 vadí všude. To, že v tomto filmu nehraje skupina hollywoodkých herců a zemí původu nejsou USA, snad není důvod, abychom nad šestihlasým dabingem mávli rukou...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Love and Dance / Kochaj i tancz

Příspěvek od oberon »

No jo, ale těch dance filmů je poslední dobou půl tuny, zatímco něčeho jako Sherlock Holmes je jeden film (počítám zpracování Roberta Downeyho Jr.), upřímně, mě už to, jak točí samý taneční romány na to samé téma dokola a dokola docela štve a je mi šuma fuk, jaký to bude mít dabing, já se na to nikdy nepodívám, leda kdyby na to udělali parodii (ironie, že by ta parodie mohla mít lepší dabing) a vím, že kdyby se tohle stalo nějaké blbosti, která se mi líbí, tak bych nadával, ale mně jsou tyhle filmy prostě putna a nezměním to.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“