Městečko Haven / Haven

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Městečko Haven / Haven

Příspěvek od Furiant »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: [obsazeni]Tereza Bebarová - Emily Rose (Audrey Parkerová), Ivan Jiřík - Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Bohuslav Kalva - Nicholas Campbell (velitel Wuornos), Lumír Olšovský - Eric Balfour (Duke Crocker), Jaroslav Kaňkovský - Richard Donat (Vince Teagues), Jan Szymik - John Dunsworth (Dave Teagues), Daniela Bartáková - Mary Colin Chisolm (Eleanor Carr), Petra Hobzová - Michelle Monteith (Julia Carr), Kateřina Lojdová - Anne Caillon (Jess Minion), Lukáš Hlavica - Maurice Dean Wint (agent Howard), Pavel Šrom - Stephen McHattie (reverend Ed Driscoll)[/obsazeni]

Epizodní role: Pavel Vondra - Patrick Garrow (Conrad Brower), Jitka Moučková - Nicole de Boer (Marion Caldwellová) + Margaret Legere (Katarina Hallová), Petra Hanžlíková - Caroline Cave (Hannah), Oldřich Hajlich - Ricardo Hoyos (Bobby Mueller), Jan Szymik - Christopher Shore (dr. Lucassi), Libor Bouček - Dean Armstrong (Bill McShaw), Regina Řandová - Kathleen Munroe (FBI agentka A.P.), Michal Holán, Petr Burian, Jiří Valšuba, a další.

Překlad: Iva Hronová
Zvuk: Dušan Matuška
Produkce: Petr Skarke
Dialogy a režie: Karolína Průšová
Vyrobila: SDI Media Czech Republic v roce 2010 pro Universal Channel

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: [obsazeni]Tereza Bebarová - Emily Rose (Audrey Parkerová), Ivan Jiřík - Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Lumír Olšovský - Eric Balfour (Duke Crocker), Jaroslav Kaňkovský - Richard Donat (Vince Teagues), Jan Szymik - John Dunsworth (Dave Teagues), Kateřina Lojdová - Kathleen Munroe (FBI agentka A.P.), Petra Hobzová - Vinessa Antoine (Evidence 'Evi' Ryanová), Bohdan Tůma - Jason Priestley (Chris Brody)[/obsazeni], Ludvík Král - Adam Copeland (Dwight Hendrickson)

Epizodní role: Pavel Šrom - Stephen McHattie (reverend Ed Driscoll) + Jack Nicholsen (Halsey), Lukáš Hlavica - Maurice Dean Wint (agent Howard) + Hugo Speer (Louis Pufahl), Vojtěch Hájek - Craig Arnold (Brian Shaw), Bohuslav Kalva - Nicholas Campbell (velitel Wuornos) + Michael Taylor (FBI agent H.) + Peter MacNeill (starosta Richard Brody) + Sean McCann (Dom Novelli) + Kenneth Welsh (Cole Glendower) + titulky, Petr Burian - Glen Lefchak (Stan) + Joe Dinicol (Peter Novelli), Zuzana Skalická - Janet-Laine Green (Felicia Brodyová) + Corinne Conley (Beverly Keeganová) + Brenda Bazinet (Gwen Glendowerová), René Slováčková - Alexz Johnson (Moira Keeganová) + Joanne Boland (Mary Collinsová) + Kristin Booth (Nikki Colemanová) + Leah Ostry (Frankie Bentonová), Ladislav Cigánek - Craig Eldridge (Gordon Chambers) + Dylan Neal (Dr. Hugh Underwood) + Theo Pitsiavas (Arlo McMartin), Otakar Brousek ml. - Ron White (velitel Merrill) + Alex Carter (pan Campbell), Filip Švarc - Joris Jarsky (Stu Pierce) + Torrance Coombs (Kyle Hopkins), Martina Hudečková - Victoria Snow (Lucy Ripleyová), Aleš Procházka - Tahmoh Penikett (Simon Crocker), a další.

Překlad: Iva Hronová
Zvuk: Dušan Matuška, Jaroslav Novák
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy Lenka Vintrová, Karolína Průšová
Režie: Karolína Průšová
Vyrobila: SDI Media Czech Republic v roce 2011 a 2012 pro Universal Channel

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: [obsazeni]Tereza Bebarová - Emily Rose (Audrey Parkerová), Ivan Jiřík - Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Lumír Olšovský - Eric Balfour (Duke Crocker), Jaroslav Kaňkovský - Richard Donat (Vince Teagues), Jan Szymik - John Dunsworth (Dave Teagues), Ludvík Král - Adam Copeland (Dwight Hendrickson), Petra Hobzová - Bree Williamson (Claire Callahanová) + Laura Vandervoort (Arla Coganová), Vojtěch Hájek - Dorian Missick (Tommy Bowen), René Slováčková - Kate Kelton (Jordan McKeeová)

Epizodní role: Bohuslav Kalva - Nicholas Campbell (velitel Wuornos) + Kim Dunn (Forest Lambert) + Eric Woolfe (Frank Bentley) + Barry Flatman (soudce Boone) + George R. Robertson (Stuart Mosley), + titulky, Ladislav Cigánek - Glen Lefchak (Stan) + Christopher Shore (Dr. Lucassi) + Maurice Dean Wint (agent Howard - 3x04) + Iain Glen (Roland Holloway) + Chad Willett (Dan Hamilton) + Nolan North (Will Brady) + Bernard Robichaud (Kirk), Vojtěch Hájek - Michael Therriault (Wesley Toomey) + Jake Stern (mladý Duke), René Slováčková - Deborah Tennant (Roslyn Toomeyová - hlas) + Kristin Slaney (Zoe Sellersová) + Emma Wells (Miriam Lacroixová) + Rhonda McLean (Marjean Nixová) + Francine Deschepper (Daphne) + Amy Sloan (Lynette) + Melinda Deines (Denise), Ivo Hrbáč - Adrian G. Griffiths (Tor Magnusson) + David Keeley (Harry Nix) + Stephen LeBail (Bob Harmon) + Andrew Chandler (Jason Dooley) + Shaun Benson (Robert Taylor), Zuzana Skalická - Lisa Berry (Rica Hamiltonová) + Joan Gregson (June Coganová) + Claudia Black (Moira) + Molly Atkinson (Jeanine), Tereza Chudobová - Melanie Scrofano (Noelle), Lukáš Hlavica - Maurice Dean Wint (agent Howard - 3x09, 3x12, 3x13), a další.

Překlad: Iva Hronová
Zvuk: Jaroslav Novák (3x01-3x04), Martin Václavík (3x05-3x08), Michal Beringer (3x09-3x13)
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy Petra Jindrová
Režie: Karolína Průšová
Vyrobila: SDI Media Czech Republic v roce 2013 pro Universal Channel

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Klára Sochorová - Emily Rose (Audrey Parkerová), Ivan Jiřík - Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Ivo Hrbáč - Eric Balfour (Duke Crocker), Ladislav Županič - Richard Donat (Vince Teagues), Ladislav Cigánek - John Dunsworth (Dave Teagues) + (titulky), Ludvík Král - Adam Copeland (Dwight Hendrickson), Marek Libert - Colin Ferguson (William) + Darri Ingolfsson (Jack Driscoll), René Slováčková - Kate Kelton (Jordan McKee), Irena Máchová - Emma Lahana (Jennifer Masonová), Petr Burian - Christian Camargo (Wade Crocker), Petra Jindrová - Jayne Eastwood (Gloria)

Epizodní role: Jana Páleníčková - Nicola Correia Damude (Rhonda) + Kirsty Hinchcliffe (Rebecca Rafferty) + Kandyse McClure (Carrie Benson), Radka Stupková - Nicole de Boer (Marion Caldwellová), Svatopluk Schuller - Christopher Shore (Dr. Lucassi), Vojtěch Hájek - Kyle Mitchell (chlápek ze Stodoly) + Kyle Mac (Don Keaton) + Douglas Nyback (Josh) + Jason Jazrawy (Peter Krebs) + Craig Olejnik (Aiden Driscoll) + Kenneth Mitchell (Cliff) + Christian Campbell (Ben Harker), Pavel Šrom - David Ferry (Frank Marigolds) + Tony Nappo (Mike Gallagher), Jiří Ployhar - Glenn Lefchak (Stan) + Steven McCarthy (Braer Brock) + Jon McLaren (Tyler), Luboš Ondráček - Danny Masterson (Anderson Harris) + Michael Hogan (Lincoln Harker), Michal Michálek - Kris Lemche (Seth Byrne), Adéla Kubačáková, a další.

Překlad: Iva Hronová
Zvuk: Dušan Matuška (4x01-4x05), Michal Beringer (4x06-4x13)
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy: Lenka Vintrová
Režie: Karolína Průšová (4x01-4x05), Petra Jindrová (4x06-4x13)
Vyrobila: SDI Media v roce 2014 pro Universal Channel

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Klára Sochorová - Emily Rose (Audrey Parkerová / Mara), Ivan Jiřík - Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Ivo Hrbáč - Eric Balfour (Duke Crocker), Ladislav Županič - Richard Donat (Vince Teagues), Ladislav Cigánek - John Dunsworth (Dave Teagues) + Bernard Robichaud (Kirk), Ludvík Král - Adam Copeland (Dwight Hendrickson), Petra Jindrová - Jayne Eastwood (Gloria), Kateřina Velebová - Laura Mennell (Dr. Charlotte Crossová)

Epizodní role: Adéla Kubačáková - Molly Dunsworth (Vickie Dutton) + Shanice Banton (Charlotte) + Megan Fahlenbock (Allison Doohan), Marek Libert - Colin Ferguson (William - archivní záběry) + Darcy Lindzon (Bill Stevens) + Brent Robertson (Rhett) + Damon Runyan (Jeffrey Doohan) + Dylan Taylor (Reggie), Jiří Ployhar - Glenn Lefchak (Stan) + Paul Braunstein (Mitchell) + Bob Mann (Hank) + Conrad Coates (pan Simon) + Jason Priestley (Chris Brody), Petr Gelnar - Gharrett Patrick Paon (Henry Barrow) + Christopher Masterson (Morgan Gardener), Radka Stupková - Margot Dionne (Colette Barrow) + Linda Kash (Maddie), René Slováčková - Lucia Walters (Jody) + Kirsty Hinchcliffe (Rebecca Rafferty) + Tammy Isbell (Eve) + Alisen Down (Janet), Jana Páleníčková - Emily Jewer (Thelma) + Lara Jean Chorostecki (Amy Potter) + Aislinn Paul (Grace) + Vikki Humphrey (Lisa), Radek Hoppe - Andrew Kraulis (Skip Doohan) + Dylan Trowbridge (Glen Andros) + Kris Lemche (Seth Byrne), Rudolf Kubík - Matt Baram (Pete Palak) + Jason Reso (McHugh), Vojtěch Hájek - Scott Bailey (Victor Kirby) + Adam Smith (Terrance), Filip Švarc - Victor Zinck Jr. (Alex Sena) + Paul Popowich (Tony), Bohuslav Kalva - Brian Jamieson (Horace) + Myron Natwick (pan Barrow) + Tim Dunn (James Banks) + Anthony Ulc (Joe Sena) + Dan MacDonald (řidič) + (titulky), a další.

Překlad: Iva Hronová
Zvuk: Dušan Matuška (5x01-5x08), Petr Mandák (5x09-5x13), Martin Václavík (5x14-5x15)
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy: Petra Jindrová (5x01-5x04, 5x07-5x10, 5x14-5x15), Lenka Vintrová (5x05, 5x06, 5x11-5x13)
Režie: Karolína Průšová
Vyrobila: SDI Media v roce 2015 pro Universal Channel
Naposledy upravil(a) Furiant dne 08 úno 2016 19:41, celkem upraveno 153 x.
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko Haven / Haven

Příspěvek od Furiant »

Jelikož jsem na kolejích a nemám přístup k televizi, Haven jsem ještě neviděl, vycházím jen z toho, co tu napsal Joe Black a co jsem se dozvěděl u mě na webu. Jakmile budu zítra doma, od 18:00 se nehnu od televize. :D Takže další dabéry kdyžtak doplňte vy, nebo to nechte na mně, až se zítra podívám, je mi to jedno. :) Jen jsem si jako tvůrce jediného českého webu o tomto seriálu chtěl založit téma. :lol:
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko Haven / Haven

Příspěvek od Markus »

Dabing se poslouchá dobře, mrzí mě jen Eric Balfour. Myslím, že už má dostatek sedících dabérů...
Obrázek
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko Haven / Haven

Příspěvek od Furiant »

Tak jsem konečně viděl kompletně celý pilotní díl. Musím říct, že jsem spokojen, dabingové obsazení se IMHO povedlo. Náčelník Wuornos je skutečně Bohuslav Kalva a sedí mi na něj skvěle, opravdu hodně se podobá originálu. Tereza Bebarová jako Audrey je parádní. Emily Rose má sice jeden z nej sexy hlasů, které jsem slyšel, ale Tereza Bebarová mi na ni sedí přirozeně a prostě parádně. Nathan s hlasem Ivana Jiříka mi přijde takový starší, ale je to o zvyku, rozhodně to není nic hrozného. Lumír Olšovský jako Duke... no, do téhle role by se mi opravdu hodně líbil Filip Švarc, má tu přirozenou "poťouchlost" v hlase, takže tady mírná nespokojenost, ale opět je to o zvyku, není to zase nějaký šílený přestřel. Bratři Teaguesovi aneb Jaroslav Kaňkovský a Jan Szymik - ti se mi líbili snad ze všech nejvíc! :) Jen doufám, že se Lukáš Hlavica nebude objevovat v každé epizodě, protože agent Howard se ke konci série ještě párkrát vrátí a byla by škoda jej slyšet ve skoro všech dílech na jiných postavách. Teď ještě zjistit dabérku Eleanor, jelikož se také jedná o celkem důležitou postavu... já ten hlas znám, ale nemůžu přijít na jméno.

A taky doufám, že si překladatel pustil všechny díly. Protože jestli se na konci poslední epizody objeví jiná věta než "Co asi tak udělám? Vytáhnu další pistoli?!", vytratí se pointa celé série a bude to pěkně na nic. Taky se mi moc nelíbí označování "troubles" jako "problémy", jak to řekl agent Howard na konci toho prvního dílu. Nemůžu si pomoct, ale lepší byly "potíže", jak to překládala channina v titulcích. Takže když už se dali na "problémy", snad to tak bude přeloženo po celý seriál a nebudou si to měnit, jak se jim to hodí. Protože právě na tomhle jediným slovíčku stojí celý seriál. Celkově ale spokojenost.

Edit: Tak jsem právě v televizi dokoukal druhý díl a "troubles" tu byly přeloženy jako "nesnáze"... no, první věc, která se mi tedy nelíbí... jsem zvědavej, jaká další slovíčka ještě uslyšíme. Snad to nebudou v každém díle jmenovat nějak jinak.
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko Haven / Haven

Příspěvek od Furiant »

Universal Channel vysílá kromě Haven i film Perfektní plán s Emily Rose a Lucasem Bryantem. Neví někdo z vás, kdo je tam dabuje?
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Městečko Haven / Haven

Příspěvek od oberon »

Dneska sem kouknul na kousek v TV a musim dabing taky pochválit, v čele s Terezou Bebarovou (kterou slyším vždy rád) a Ivanem Jiříkem si zaslouží velký potlesk :-: .
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Městečko Haven / Haven

Příspěvek od oberon »

Ještě mě napadlo, že jelikož Universal koupil od SyFy už Haven, mohli by kopit třeba StarGate Universe a jelikož jsou zatím jejich dabingy výborné, vůbec by mi to nevadilo :) .
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Městečko Haven / Haven

Příspěvek od mrzeero »

Mě ten dabing nijak extra nenadchnul.Ivan Jiřík se mi celkem líbil,Tereza Bebarová mě nijak neoslnila a Lumír Olšovský je úplně mimo-ten mi opravdu nesedl.Celkově mě tenhle dabing nijak nezaujme,ale ani nenaštve-za mě průměr...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko Haven / Haven

Příspěvek od Joe Black »

mrzeero píše:Mě ten dabing nijak extra nenadchnul.Ivan Jiřík se mi celkem líbil,Tereza Bebarová mě nijak neoslnila a Lumír Olšovský je úplně mimo-ten mi opravdu nesedl.Celkově mě tenhle dabing nijak nezaujme,ale ani nenaštve-za mě průměr...
S Lumírem Olšovským nesouhlasím, ten je skvělý! A Jiřík s Bebarovou jsou podařená dvojka.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Městečko Haven / Haven

Příspěvek od oberon »

Mně teda taky Olšovský přišel skvělý, jak kdybych slyšel Jamese Callise z BSG :) , změnil sem na Olšovského názor, i v Eurece by byl právě na Callise skvělý.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“