Benga v záloze / The Other Guys

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Benga v záloze / The Other Guys

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Včeském znění: Aleš Procházka - Will Ferrell (Allen Gamble), Libor Hruška - Mark Wahlberg (Terry Hoitz), Jaroslav Horák - Steve Coogan (David Ershon), Zdeněk Hruška - Michael Keaton (kpt. Gene Mauch), Petra Hanžlíková - Eva Mendes (Dr. Sheila Gambleová), Petr Gelnar - Damon Wayans Jr. (Fosse), Jiří Prager - Rob Riggle (Martin), Pavel Šrom - Dwayne "The Rock" Johnson (Christopher Danson), Martin Zahálka - Samuel L. Jackson (P.K. Highsmith), Jolana Smyčková - Lindsay Sloane (Francine), Kateřina Petrová - Natalie Zea (Christinith), Petra Jindrová - Anne Heche (Pamela Boardmanová), Tomáš Borůvka - Ray Stevenson (Roger Wesley), Ludvík Král - Ice-T (Vypravěč), Radka Malá, Marek Libert, Petr Burian, Vojtěch Hájek, Jaroslav Kaňkovský, Svatopluk Schuller (titulky)

Překlad: Jakub Racek
Zvuk: Filip Mošner
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy: Jitka Tošilová
Režie: Luděk Koutný
Vyrobilo: LS Productions dabing v roce 2010
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Benga v záloze / The Other Guys

Příspěvek od Budy »

Vidím, že dabéři u Samuela L. Jacksona a The Rocka se prohodili. :shock:
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Benga v záloze / The Other Guys

Příspěvek od jackb »

Budy píše:Vidím, že dabéři u Samuela L. Jacksona a The Rocka se prohodili. :shock:
Jo to mě trochu zarazilo, ale vzhledem k tomu, že tam je Procházka oba Hruškové, Hanžlíková tak mi to ani nevadí. A navíc jsou tam jen chvíli

A todle je pro mě nejlepší nekino dabing LS za hodně dlouhou dobu
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Benga v záloze / The Other Guys

Příspěvek od oberon »

Ale trochu škoda ten Jackson a Johnson jsou, Zahálka sedne Johnsonovi parádně a Šrom by z Jacksona udělal většího tvrďáka, prostě toho Samuela, na kterýho jsme zvyklí.
semir
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Benga v záloze / The Other Guys

Příspěvek od semir »

Martin Zahálka? :o
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Benga v záloze / The Other Guys

Příspěvek od Markus »

Já souhlasím s jackemb, měli bychom to brát z té lepší stránky, která je IMHO mnohem silnější, než ta špatná. Ano, i já si myslím, že pánové Šrom a Zahálka měli být prohozeni, či si ještě lépe mohl Samuela dábnout pan Rímský, ale pokud jsou to opravdu jen camea, tak není co řešit. Důležité je, že obsazení hlavních rolí se, zdá se, podařilo. A jak už napsal správně jack, vypadá to na jedno z nejlepších DVD obsazení LS za hooodně dlouhou dobu. Tudíž bych rozhodně nebyl tak negativní a tvůrce za to pochválil... ;)
Obrázek
semir
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Benga v záloze / The Other Guys

Příspěvek od semir »

Jestli to jsou camea tak přimhouřim oko :D
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Benga v záloze / The Other Guys

Příspěvek od bloom »

Markus píše:Já souhlasím s jackemb, měli bychom to brát z té lepší stránky, která je IMHO mnohem silnější, než ta špatná.
Vypadá to dobře, ale Jaroslav Horák jako Steve Coogan? :shock: Tohle spojení se mi tedy moc nezdá...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“