Expendables: Postradatelní / The Expendables

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související film: Expendables: Postradatelní 2, Expendables 3

1. DABING: DVD [kinoverze 103 min.]
V českém znění: Pavel Rímský - Sylvester Stallone (Barney Ross), Pavel Soukup - Dolph Lundgren (Gunnar Jensen) / Arnold Schwarzenegger (Trench), Martin Stránský - Jason Statham (Lee Christmas), Martin Sobotka - Jet Li (Ying Yang), Zdeněk Mahdal - Mickey Rourke (Tool), Alexej Pyško - Bruce Willis (Church), Pavel Šrom - Eric Roberts (James Munroe) / Terry Crews (Hale Caesar), Zbyšek Horák - Steve Austin (Paine), Svatopluk Schuller - Randy Couture (Toll Road) / Gary Daniels (Brit), Milan Slepička - David Zayas (generál Garza), Jitka Moučková - Charisma Carpenter (Lacy), Nikola Votočková - Giselle Itié (Sandra), Bohdan Tůma, Antonín Navrátil (titulky)

Překlad: Klára Motyčková
Zvuk: Radomír Šrámek
Produkce: Bára Hornychová
Dialogy a režie: Antonín Navrátil
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time pro North Video 2010

2. DABING: Blu-Ray [režisérská verze 113 min.]
V českém znění: Pavel Rímský - Sylvester Stallone (Barney Ross), Ladislav Cigánek - Jason Statham (Lee Christmas), Martin Sobotka - Jet Li (Ying Yang), Libor Hruška - Dolph Lundgren (Gunnar Jensen), Zdeněk Mahdal - Eric Roberts (James Munroe), Svatopluk Schuller - Randy Couture (Toll Road), Zbyšek Horák - Steve Austin (Paine), Ernesto Čekan - David Zayas (generál Garza), Nikola Votočková - Giselle Itié (Sandra), Dana Černá - Charisma Carpenter (Lacy), Jakub Saic - Gary Daniels (Brit), Martin Zahálka - Terry Crews (Hale Caesar), Jiří Schwarz - Mickey Rourke (Tool), Zdeněk Podhůrský - Hank Amos (Paul), Miroslava Součková - Lauren Jones (Cheyenne), Pavel Soukup - Arnold Schwarzenegger (Trench), Alexej Pyško - Bruce Willis (pan Church), Bohuslav Kalva, Antonín Navrátil (titulky)

Překlad: Klára Motyčková
Dialogy: Antonín Navrátil, Zdeněk Podhůrský
Odborná spolupráce: Petr Čemus, Martin Šebek
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Leoš Lanči
Režie: Zdeněk Podhůrský
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time 2013
Naposledy upravil(a) Fifa.21 dne 13 říj 2011 21:18, celkem upraveno 14 x.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od Budy »

Abych řekl pravdu, tak půl napůl. Vycházím jen s tady toho infa. Jinak už od začátku se mi nelíbil fakt, že Pavel Soukup bude dabovat jak Dolpha, tak Arnolda. Dále bych si tipnul, že Bohdan Tůma bude dabovat Terryho Crewse.
18.05.2008 – 07.05.2015
semir
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od semir »

Kdyby to tak bylo, byla by to naprostá paráda.Hlavně jsem rád, že na Dolpha je Pavel Soukup.Jinak Martin Sobotka na Jeta Liho, to je nějaký divný... :o
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od jackb »

Dabing v pohodě. Vyjma Sobotky to je dobrý - to je trochu mimo, zvlášť když tam dabuje i Tůma. Pan Soukup na Arnolda a Dolpha bude dobrej - počítám, že na Dolpha trochu přitvrdí a Arnolda si dá podobně jako Neesona v A-Teamu. A musím ocenit, že si pan Pyško přišel nadabovat těch pár větiček Bruce Willise.

A Garzu bude dabovat Milan Slepička
Uživatelský avatar
Joseph
Příspěvky: 190
Registrován: 29 bře 2008 14:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od Joseph »

Osobně tomu moc nevěřím, že by byl Bohdan Tůma v obsazení a nedábnul by si Jeta. Možná měl za úkol mluvit deset dalších postav, to by se potom všechno vysvětlilo ;-)
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od oberon »

Tak tohle je jeden ze tří posledních akčňáků (+ A-Team a RED) na jejichž dabing se těšim, vypadá to dobře, těšim se, Martin Sobotka bude snad v pohodě, on je to dobrý dabér, tak nemam takovej strach, horší bylo jeho obsazení na Jamese Marsterse, tam už sem si musel zvykat hodně, Pavel Rímský paráda a Stránskýho mam rád, není o nic horší než Cigánek, takže v pohodě, u mě jsou oba na stejný úrovni, Soukup a Pyško jsou krásný bonusy, takže paráda, fakt se těšim, jenom mě štve, že ještě nevim, co očekávat od RED :( , na to se obzvlášť těšim.
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od Papo »

U Expendables máme jednú veľkú výhodu! Film sa nedostal do rúk brňákom. :-: Lebo dnes je všetko možné. :-:
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od jackb »

Mě stejně přijde, že režisér Navrátil neobsadil Bohdana na Jet Liho, protože ho chtěl schovat pro Wesleyho Snipese pro dvojku (dabing se určitě dělal před tím než ho odsoudili). Stejnej případ vydím, proč není v dabingu Libor Hruška (pokud si dobře pamatuju tak Kurt Russell slíbil ještě před natáčením jedničky, že do dvojky když tak půjde - měl hrát původně Bruceovu roli už v jedničce, ale odmítl). Takže si opravdu myslím, že dabing byl tvořen s přihlédnutím k připravované dvojce.

Jinak zajímalo by mě, jestli jsem jedinej komu přijde, že Stallonovi není v těch posledních filmech moc rozumět (příjdemi, že jenom huhlá), takže pro mě je Pavel Rímský lepší než Stallonův originální hlas.
semir
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od semir »

jackb píše:Mě stejně přijde, že režisér Navrátil neobsadil Bohdana na Jet Liho, protože ho chtěl schovat pro Wesleyho Snipese pro dvojku (dabing se určitě dělal před tím než ho odsoudili). Stejnej případ vydím, proč není v dabingu Libor Hruška (pokud si dobře pamatuju tak Kurt Russell slíbil ještě před natáčením jedničky, že do dvojky když tak půjde - měl hrát původně Bruceovu roli už v jedničce, ale odmítl). Takže si opravdu myslím, že dabing byl tvořen s přihlédnutím k připravované dvojce.

Jinak zajímalo by mě, jestli jsem jedinej komu přijde, že Stallonovi není v těch posledních filmech moc rozumět (příjdemi, že jenom huhlá), takže pro mě je Pavel Rímský lepší než Stallonův originální hlas.
Když tam Kurt Russell není, tak proč by tam musel bejt Libor Hruška?Stejně nemáš záruku, že dvojku budou dabovat ty samý dabéři.Co když nebudou mít čas nebo se to bude dabovat o prázdninách, v době dovolených?! Když to teda plánovali takhle dopředu, tak proč neobsadili někoho pořádnýho na Mickeyho Rourka?
Jinak máš pravdu v tom, že Stallone huhlá..
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od jackb »

semir píše:Když tam Kurt Russell není, tak proč by tam musel bejt Libor Hruška?Stejně nemáš záruku, že dvojku budou dabovat ty samý dabéři.Co když nebudou mít čas nebo se to bude dabovat o prázdninách, v době dovolených?!
Tak samozřejmě hrozí, že dabéři nebudou mít čas. Co se týče Libora Hrušky vklidu ho mohli nechat mluvit Lundgrena a Soukup by řekl pár větiček za Arnolda, aby si každý nestěžoval, že tam dabuje 2 role (já osobně jsem vděčný, že je dabuje oba). Tak si myslím, že se právě pan režisér myslel dopředu.
semir píše:Když to teda plánovali takhle dopředu, tak proč neobsadili někoho pořádnýho na Mickeyho Rourka?
Tak tady počítám, že prostě Jiří Schwarz nebo Lukáš Hlavica neměli čas. A osobně doufám, že ho bude nakonec dabovat Pavel Šrom, protože ten je jedinej schopnej z těch zbývajících dabérů nadabovat ten Rourkův monolog.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“