Veselé Vánoce

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od chovanecm »

Džejňulka píše:moje milovaná škatulka nepřečtené příspěvky. Na tu už jsem si celkem zvykla.
Je v nabídce Hledat -> Zobrazit nové příspěvky :-)
Mimochodem ono se to gymnázium tady rozpadlo? Přísahal bych, že když jsem šel naposled okolo, ještě tam visela italská vlajka :-D

Tak doufám, že jste pod stromečkem našli mnoho a mnoho těžko dostupných dabingů!
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od Budy »

Ještě bych chtěl ocenit obrázky, které jsou pod nadpisem dabingforum.cz.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od Džejňulka »

chovanecm píše:
Džejňulka píše:moje milovaná škatulka nepřečtené příspěvky. Na tu už jsem si celkem zvykla.
Je v nabídce Hledat -> Zobrazit nové příspěvky :-)
Mimochodem ono se to gymnázium tady rozpadlo? Přísahal bych, že když jsem šel naposled okolo, ještě tam visela italská vlajka :-D

Tak doufám, že jste pod stromečkem našli mnoho a mnoho těžko dostupných dabingů!
Tak sorry, nechci se hádat, ale nepřečtené příspěvky a nové příspěvky se celkem liší v jedné věci - že v nových příspěvcích po přečtení nezmizí, zatímco v nepřečtených vždy zmizely. To mi vyhovovalo, koukala jsem, jak ubejvají. Ale možná to tu někde je, ale já to nevidim. :(

+ gymnázium - Jo, v podstatě se rozpadl, byly o tom reportáže na Primě a psali o tom v Blesku, že si tam někdo hrabal penízky pro sebe, pak se to začalo nějak divně hrotit a podle legend jeden nejmenovaný profesor přesvědčil většinu studentů, aby s ním odešli na jinou školu. Pak nás tam zůstalo asi dvacet ze sto dvaceti, naše třída odešla asi jako poslední. My chtěli počkat, ale naše nová škola čekat nechtěla a my se báli, že by nás pak nevzali.
Pak už jsme o naší bývalé škole slýchávali jen málo a dnes už v Hloubáči fakt škola nesídlí, takže je podle nás definitivně mrtvá.
Každopádně od těchto událostí už uběhl rok a skoro dva měsíce.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od Budy »

Tak nepřečtené poznáš ještě podle toho, že šipka, která je vedle nadpisu daného tématu, je černá.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od chovanecm »

On to tenhle vzhled neměl (nevím proč),tak jsem tam ten odkaz do menu Hledat doplnil - snad to je ono?
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od Budy »

Mám taky dotaz. Když najedu do nějakého profilu herců, tak topic není přes celou stránku. Je to tak do 3/4. Tak jestli by s tím nešlo něco udělat.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od chovanecm »

Piště to kdyžtak do Hlášení chyb, ať si tu nekazíme vánoční atmosféru :-)
Můžeš mi prosím poslat třeba e-mailem na chovanecm@dabingforum.cz snímek obrazovky, co přesně myslíš? Děkuji
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 941
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od Pálkman »

Také přeji hezké Vánoce a hodně radosti a málo starostí v Novém roce 2011. Nový design se mi líbí, ale i tak si asi na to budu chvíly zvykat.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od Budy »

chovanecm píše:Piště to kdyžtak do Hlášení chyb, ať si tu nekazíme vánoční atmosféru :-)
Můžeš mi prosím poslat třeba e-mailem na chovanecm@dabingforum.cz snímek obrazovky, co přesně myslíš? Děkuji
Tak jsem si všimnul, že to dělá jen u profilů, kde probíhají ankety. Tak že to není napořád. To nevadí. Díky za ochotu.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Veselé Vánoce

Příspěvek od Joe Black »

Připojuji se k blahopřáním a také děkuji za nový design. I já jsem se lekl, kam jsem se to dostal. :-D
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“