Thor / Thor

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9374
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Thor / Thor

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související filmy: Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie, Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, Captain America: Občanská válka, Doctor Strange, Strážci Galaxie Vol. 2, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Daleko od domova

DABING: Kino

V českém znění: Jan Maxián - Chris Hemsworth (Thor Odinson), Jiří Plachý - Anthony Hopkins (Odin), Lumír Olšovský - Tom Hiddleston (Loki), Andrea Elsnerová - Natalie Portman (Jane Fosterová), Nikola Votočková - Kat Dennings (Darcy), Zdeněk Mahdal - Clark Gregg (Agent Phil Coulson), Jiří Klem - Colm Feore (král Laufey), Jiří Hromada - Stellan Skarsgård (Erik Selvig), Martin Zahálka - Idris Elba (Heimdall), Ilona Svobodová - Rene Russo (Frigga), René Slováčková - Jaimie Alexander (Sif), Petr Lněnička - Joshua Dallas (Fandral), Matouš Ruml - Tadanobu Asano (Hogun), Petr Gelnar - Ray Stevenson (Volstagg), Pavel Tesař - Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye), Pavel Rímský - Samuel L. Jackson (Nick Fury), Jan Szymik - Patrick O'Brien Demsey (agent Cale), Antonín Navrátil - Buddy Sosthand (agent Delancey), Marek Holý - Dale Godboldo (agent Garret), Pavel Šrom - Maximiliano Hernández (agent Jasper Sitwell), Radana Herrmannová - Adriana Barraza (Isabela Alvarezová), Jiří Valšuba - Matt Battaglia (chlap Pete), Jiří Köhler - Ted Allpress (malý Loki), Matyáš Valenta - Dakota Goyo (malý Thor), Zbyšek Horák, Hana Czivišová, Petra Jindrová, Ludvík Král, Jan Vágner, Stanislav Lehký, Otto Rošetzký, Otmar Brancuzský, Ladislav Novák

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Mix: Shepperton Studios
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Paramount Pictures vyrobila LS Productions - 2011
Naposledy upravil(a) filip dne 06 kvě 2020 12:44, celkem upraveno 9 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Markus »

Napíši to i tady, když topic z "Na dabing čekající" půjde za moment do koše... Za mě naprostá spokojenost. Netvrdím, že tu nejsou spojení, která se mi v tento moment moc nepozdávají (Skarsgård, Stevenson), ale vše mi vynahradí Andrea Elsnerová, Ilona Svobodová a IMHO celkem pěkně netradičně zvolený Matěj Hádek. Vím, že je proti němu spousta protestů a net je plný urychlených odsouzení typu "Puberťák dabuje boha...", ale já myslím, že bude sedět, dejme tomu šanci... ;)

Plus znovu dodám, že jsem zvědavý, kdo bude dabovat Samuel L. Jacksona, pokud se tam objeví, jak jsem dnes četl na různých serverech. Asi to bude jen nějaký štěk ala Iron Man 1...

P.S. Děkuju kokonovi za obsazení... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Thor / Thor

Příspěvek od jackb »

Ale jo Matěj Hádek to zvládne. A jako u Iron Mana 2 je příjemný, když se do kino dabingu dostanou i nějací spjatí dabéři. Jen škoda, že se nekoná pan Švehlík na Hopkinse.
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Thor / Thor

Příspěvek od DavePave »

Nevypadá to špatně, na Matěje Hádka jsem hodně zvědavý, věřím mu. Nepozdává se mi jen volba dabéra Raye Stevensona, ale jelikož je na samém konci výpisu, asi to nějaká velká role nebude, tak to nevadí :)
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Thor / Thor

Příspěvek od C.I.S.I. »

Hadka mam rad, v Big Bangu mi prijde, ze dabuje svou nejlepe...ale tady si proste budu stat za tim, ze to je slapnuti vedle. Se zbytkem problem nemam.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Ištván87 »

Vzhledem k tomu že Matej Hádek patří mezi naší současnou hereckou i dabérskou špičku, tak se není čeho bát... Narozdíl od jiných herců dokáže velice dobře pracovat s hlasem a střídat různé polohy, takže Thora zvládne levou zadní... Větší škoda je že Antonyho Hopkinse nebude dabovat pan Švehlík....
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Thor / Thor

Příspěvek od jackb »

Markus píše:Plus znovu dodám, že jsem zvědavý, kdo bude dabovat Samuel L. Jacksona, pokud se tam objeví, jak jsem dnes četl na různých serverech. Asi to bude jen nějaký štěk ala Iron Man 1...
Já si myslím, že jestli tam bude mluvit, tak si ho pan Rímský asi dábne. Kromě toho mě zajímá, kdo si tam dábne Jeremyho Rennera, který už byl oznámen před delší dobou, že se tam objeví
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Thor / Thor

Příspěvek od oberon »

Tak já se těšim, Matěj Hádek dokáže pěkně pracovat s hlasem, tak strach nemam, Jiří Plachý je klasika a Hopkinse už si dábnul, tak je to v pohodě, Elsnerová + Svobodová = velká radost :D , zbytek je taky pěknej, na režiséra tipuju Ladislava Nováka, kterej už v LS dělal Iron Mana 2, tak počítam, že ho dali i na další film z tohohle koutu vesmíru...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Thor / Thor

Příspěvek od oberon »

Tak sem se konečně díky stránkám s anketou dostal ka dabovanému traileru a musim říct 2 věci, které se vám možná líbit nebudou. Zdeněk Mahdal se mi na Gregga nezdál špatný už v Iron Manovi 2, takže sem za dodržení rád. Hádek se mi v traileru taky celkem líbil, on když chce, tak taky zahraje slušnej chraplák a jelikož je to Kinodabing, tak bude mít dost času se s tim vypořádat, takže za mě spokojenost, jenom by mě zajímalo, jestli někdo neví, jak na tom bude v Kině Green Lantern??
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Ištván87 »

oberon píše:Tak sem se konečně díky stránkám s anketou dostal ka dabovanému traileru a musim říct 2 věci, které se vám možná líbit nebudou. Zdeněk Mahdal se mi na Gregga nezdál špatný už v Iron Manovi 2, takže sem za dodržení rád. Hádek se mi v traileru taky celkem líbil, on když chce, tak taky zahraje slušnej chraplák a jelikož je to Kinodabing, tak bude mít dost času se s tim vypořádat, takže za mě spokojenost, jenom by mě zajímalo, jestli někdo neví, jak na tom bude v Kině Green Lantern??
Souhlasím ve všech bodech, až na ZM, protože originál neznám, nebo si spíš nepamatuju, takže to nemůžu posoudit. A řekl bych že na tom Green Lantern bude nejspíš nějak podobně, vždyť je to jedna rodina... Já jsem dost rád. Když už mají ty filmy jednou mít dabing, tak kinodabing je to naprosto nejrozumnější řešení, protože u něj je větší možnost se napříště vyvarovat bot typu obsazení pana Vaculíka na Iron Mana... Ovšem na druhou stranu, ten dostal díky kinodabingu druhou šanci a bylo to o 1000% lepší...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“