Černá labuť / Black Swan

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Černá labuť / Black Swan

Příspěvek od ReDabér »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDb

V českém znění: Andrea Elsnerová - Natalie Portman (Nina Sayersová), David Novotný - Vincent Cassel (Thomas Leroy), Kateřina Lojdová - Mila Kunis (Lilly), Dana Syslová - Barbara Hershey (Erica Sayersová), Marika Procházková - Winona Ryder (Beth Macintyreová), Jitka Ježková - Ksenia Solo (Veronica), Tereza Chudobová - Kristina Anapau (Galina), Marika Šoposká - Janet Montgomery (Madeline), Filip Čapka - Sebastian Stan (Andrew), Vojtěch Hájek - Toby Hemingway (Tom), Lumír Olšovský - Benjamin Millepied (David), Marcela Nohýnková - Marcia Jean Kurtz, Leslie Lyles, Tina Sloan (Georgina, zdravotní sestra, choreografka Fithianová), Šárka Vondrová - Michelle Rodriguez Nouel (rehabilitační terapeutka), Alice Šnirychová - Charlotte Aronofsky (choreografka Steinová), Anna Suchánková - Deborah Offner (Susie), Michal Dlouhý - Chris Gartin (Scott, titulky), Tomáš Borůvka, Jana Páleníčková, Anna Remková a další.

Překlad: Jana Děžínská
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Petr Skarke
Dialogy a režie: Vladimíra Wildová
Vyrobila: SDI Media 2011
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 05 črc 2014 02:43, celkem upraveno 8 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá labuť / Black Swan

Příspěvek od Joe Black »

Naprosto famózní film, na dabing se moc těším. Andrea a Kateřina budou skvělé, U Davida Novotného nevím, ale Dana Syslová je podle mě na tuhle roli matky věkově moc stará, třeba taková Ilona Svobodová by byla asi lepší... :-? Moc mě to poznamenalo, dlouho jsem nebyl žádným filmem tak zaražený. :-: BRAVO! Nevíte, kdo bude dabovat Wynonu Rider? Sice malá rolička, ale taky dost psycho, ostatně jako celý film.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Černá labuť / Black Swan

Příspěvek od Ištván87 »

Ona ta matka má dost podobný hlas... Akorát nevím jak to dopadne s Kateřinou Lojdovou... Nějak se mi na Milou nehodí... Když pominu že nemá ani vzdáleně podobný hlas, tak má hlavně úplně jiný styl vyjadřování...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
greg7475
Příspěvky: 27
Registrován: 02 úno 2009 19:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá labuť / Black Swan

Příspěvek od greg7475 »

Tak tady se na dabing moc těším, film je to skvělý a ještě obsazení tří mých oblíbených dabérek. Výborně!
Titulky jsou dobré, ale dabing je dabing.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Černá labuť / Black Swan

Příspěvek od palg »

film sem viděl v originále a na dabing se velice téším, ale trochu mě "straší" ta Katka Lojdová. no uvidíme.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Černá labuť / Black Swan

Příspěvek od palg »

dabing už je venku, a sem s ním zcela zpokojen až na jednu výtku, díky které je dabing téměř neposlouchatelný. Když se na scéně objeví Barbara Hershey, která mluví hlasem Dany Syslové, tak to je opravdu trapas. Ti, co obsadili na Barbaru Danu Syslovou, jí asi neslyšeli mluviti v originále anebo jsou přinejmenším hluší!!! To jako kdyby tam mluvila její babička. Tenhle krok je opravdu mimo. Anebo byli mimo ti, co jí obsadili??? Nemám nic proti paní Syslové, ale zde je absolutně nehodící se.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Černá labuť / Black Swan

Příspěvek od palg »

James55 píše:Původně měla být obsazena Miluše Šplechtová, jenže na poslední chvíli to odřekla, takže Dana Syslová byla náhrada. A imho jsou mnohem a mnohem horší spojení...
jsou to je jasný, ale ani nevíš, jak při takovém dobrém filmu to trhá uši...
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Černá labuť / Black Swan

Příspěvek od Sagres »

Joe Black píše:Dana Syslová je podle mě na tuhle roli matky věkově moc stará, třeba taková Ilona Svobodová by byla asi lepší... :-?
Všechno skvělý... Až na Danu Syslovou, ta byla příliš mimo...
Vzhledem k tomu, že Dana Syslová a "botoxová" Barbara Hershey jsou téměř vrstevnice (3 roky je v dabingu rozdíl opravdu nepatrný), tak nechápu, proč by na ní měla být věkově moc stará :?: :shock: Navíc, jak tu psal istvan, nejen věkově, ale i hlasově jsou si rovněž blízké. Daleko horší mi přijde obsazovat na starší herečky dabérky o 12-15 let mladší viz. třeba citovaná Svobodová, i když tu tedy kraluje v jejím žebříčku.
Syslové se zde samozřejmě musím zastat = pro mě úžasná :-:, ostatně jako celý tento dabing :lol:
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“