První polibky / Premiers baisers

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Michaela2 »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDb
Související seriál: Helena a její chlapci
Ukázka dabingu: http://www.youtube.com/watch?v=e0dv_iaj4MY

V českém znění: Hana Krtičková - Camille Raymond (Justine Girardová), Filip Švarc - Fabien Remblier (Jérôme Couturier), Miriam Chytilová - Magalie Madison (Annette Lampionová), Petr Burian / Radovan Vaculík - Boris Haguenauer (François), Jana Páleníčková - Julie Caignault (Isabelle), Filip Jančík - Christophe Rippert (Luc Duval), Radka Stupková - Christiane Ludot (Marie Girardová), Ivan Richter - Bruno Le Millin (Roger Girard), ??? - Hélène Rolles (Hélène Girardová)

Dále spolupracovali: Roman Hájek, Senta Tesárová, Dalibor Demel
Zvuk: Jiří Bartoš
Vyrobilo: studio Bär pro Premiéra TV 1995/96
Naposledy upravil(a) Anonymous dne 01 dub 2011 00:42, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Krikri »

No nevím, ale podle mě Françoise daboval Radovan Vaculík. A zajímalo by mě kde jsi vzala, že Isabellu dabovala Páleníčková? V ukázce Isabella zachycena není a navíc si myslím, že její dabérka měla trochu hrubší hlas, nejspíš ji dabovala ta co čte závěrečné titulky. Nebo máš k dispozici nějaký díl v češtině, kde je Isabella?
A jestli už máš Páleníčkovou spojenou s dabingem v Prvních polibcích, spíš bych řekl, že dabovala jednu z těch dvojčat (Suzy nebo Suzon).
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Michaela

Re: První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Michaela »

1) ta,co čte titulky, je Miriam Chytilová a ta svou postavu již má
2)v dílech, které jsem viděla já, to byl Petr Burian, zda později R.Vaculík, nevím
3)žádnej díl nemám, kde bych ho asi tak vzala :D
4)platí to samé co u bodu 2

O Helene Rolles se v těch pár dílech dělilo taky více hereček, ale ty už si nepamatuju, ale Sylva Sequensová to bohužel nebyla, takže je možné, ze v pozdějších dílech měly jiné dabéry, ale já si obsazení pamatuju takhle

dvojčata dle mě dabovala Součková, ale tím si nejsem jistá, tak to neuvádím, navíc se vyskytovala ažv dílech druhé řady

Papo: děkuju za I.Richtera
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Krikri »

Tak jestli Isabellu nedabovala Chytilová, její dabérka musela mít hodně podobný hlas.
Helene měla určitě jen jednu dabérku, ale jméno bohužel nevím. Pamatuju si jen že dabérka Heleny měla oproti Sequensové o dost starší hlas. A Helene Rolles hrála jen v několika prvních dílech a to ještě nepravidelně. Stejně tak dílů se Suzy a Suzon jich na Premiéře odvysílali jen málo a další díly už nezakoupili.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Michaela

Re: První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Michaela »

ano, dle fr.zdrojů se objevovala mezi díly 1-58 od 12/1991 do 4/1992, podle mě ji dabovaly 2 herečky, vzpomínám si, že jsem zaznamenala nějakou změnu a ješte jsem si tak pro sebe říkala "!no to jste to vylepsili ":D ale šlo snad jen o jeden díl ( teda z toho ,co jsem viděla a těch dílů moc nebylo) ani jednim hlasem jsem nebyla nadšená, zdály se mi příliš drsné na ni, ale to je jedno, pokud stejně ani jedno jméno nevime...
Michaela

Re: První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Michaela »

ale v té ukázce to je Radovan Vaculík
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Krikri »

No vždyť právě. A ve všech ostatních dílech Françoise daboval taky on.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Michaela

Re: První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Michaela »

to nemůžeš tvrdit, když jsi všechny díly neviděl... nevím kdy, odkdy dokdy ho daboval, ale když jsem to viděla, tak ho prostě mluvil, naopak si vůbec nevybavuju R.Vaculíka ( ale ten je v ukázce jasnej), takže v hlavním postu zůstanou oba dva.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Krikri »

Chtělo by to opravit profilový obrázek, ten současný je už nefunkční.

Uživatel chips11 z ČSFD tvrdí, že má nějaké díly na VHS, ale nejenže je odmítá poskytnout, ale dokonce zarytě mlčí i o nezjištěných dabérech. Škoda, mohly být doplněny dabérky Heleny, dvojčat a možná i další dabéři.:( Tudíž je vlastně téměř jisté, že dotyčný žádnou epizodu v CZ dabingu nemá.

A ještě něco, v některých dílech Prvních polibků hrála také Lynda Lacoste (dokonce se prý jednalo o tutéž roli Lindy jako v Heleně), ale už si nepamatuju, jestli nějaké díly s ní běžely v češtině... A pokud ano, absolutně nemám tušení, kdo ji daboval. Ale spíš bych tipoval, že se už jednalo o u nás nikdy nevysílané díly.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: První polibky / Premiers baisers

Příspěvek od Michaela2 »

tvrzení, že něco mám, když to nemám, to fakt nechápu ...škoda, dabérka(y) Heleny by mě zajímaly... představitelka Annette se objevila i v pár dílech Les Mystères de l'Amour :)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“