Hříšný tanec / Dirty Dancing

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od oberon »

Mně vždycky nešlo do hlavy, proč v tomhle filmu neobsadili Schwarze, nebo Šťastného, Hrušku bych si úplně představit nedokázal. Z těchhle dvou verzí dávám přednost tomu prvnímu od ČT, zkrátka Pomeje mi sedl lépe, ale nejradši mam Schwarze, škoda, že ho neobsadili v redabingu...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Lukiz »

To už jsem zmiňoval na 1. stránce, že ten Tonda Navrátil byl akorát zások na poslední chvíli. Hlavní jsou prachy. Kdo příjde ten dabuje, na nikoho nečekáme.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Ištván87 »

Tak nejlepší dabing v historii všech filmů se Swayzem má rozhodně Duch, respektive dabing Ducha z ČT... Tam je právě Jiří Schwarz a celý ten dabing je lahoda pro uši... Ale jsem rád že jsem sehnal ten ČT dabing Hříšného tance, protože i když jsem ho naposledy slyšel asi v šesti letech, tak jsem vždycky věděl že Antonín Navrátil je hrozná volba... Docela by mě zajímalo za koho tenkrát zaskakoval, ale s ohledem na působení Jiřího Pomeje v tehdejších VHS dabinzích (Jestřábí žena, Total Recall atd.) a s ohledem na obsazení Martiny Hudečkové do role Bejby bych to viděl právě na Pomejeho...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Ištván87 »

Ještě je tady jedna nedovychytávka. U druhého dabingu vám chybí: Zuzana Skalická - Kelly Bishop (Marjorie Housemanová)...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Ištván87 »

Ten první dabing je výborný, takže si myslím že by to bylo hodně zbytečné to předabovat... Ale kdyby to někoho napadlo, tak si myslím že bychom ještě prosili za pana Schwarze a paní Hudečkovou (pochybuju že by někdo chtěl obsazení Martin Písařík a Nikola Votočková, nebo nedej bože třeba Terezie Taberyová :D )
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od puffy »

Tak to ja sa musim druheho dabingu zastat. Podla mna je skvely a spojenie Navratil - Swayze mam najradsej.
18.11.2009 - 28.12.2016
Michaela

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Michaela »

puffy píše:Tak to ja sa musim druheho dabingu zastat. Podla mna je skvely a spojenie Navratil - Swayze mam najradsej.
:-: :-: přesně, Navrátil na Patricka mému uchu velmi lahodí.

mimochodem ona ani samotná Jennifer Grey ve svých 27 letech nepůsobila jako 17 letá dívenka. A redabing je tady, myslím, zcela zbytečný.
a Terezie Taberyová mě fakt dostala. :D :D
Historik
Příspěvky: 2790
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Historik »

Myslím, že paní Birková má být Lena, taktéž v názvu jejího profilu.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6998
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Michaela2 »

skoro padesátiletej Štěpnička na mladáho kluka je opět neposlouchatelnej :evil:
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od puffy »

Michaela2 píše:skoro padesátiletej Štěpnička na mladáho kluka je opět neposlouchatelnej :evil:
Buď rada, že to ešte stále vysielajú s tým druhým dabingom. ;)
18.11.2009 - 28.12.2016
Odpovědět

Zpět na „Filmy“