V utajení / Covert Affairs

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
V českém znění: Jitka Ježková - Piper Perabo (Annie Walkerová), Lumír Olšovský - Christopher Gorham (Auggie Anderson), Stanislava Jachnická - Kari Matchett (Joan Campbellová), Filip Jančík - Sendhil Ramamurthy (Jai Wilcox), Jiří Schwarz - Peter Gallagher (Arthur Campbell), Klára Sochorová - Anne Dudek (Danielle Brooksová), Kateřina Lojdová - Emmanuelle Vaugier (Liza Hearnová)

Epizodní role: Martin Stránský - Oded Fehr (Eyal Lavine), Václav Knop - Gregory Itzin (Henry Wilcox), Libor Hruška, Ludvík Král, Tereza Bebarová, Marek Libert, Pavel Rímský, Svatopluk Schuller, Dana Černá, Jitka Moučková, Zbyšek Horák (titulky) a další

Překlad: Markéta Šerá
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Nataša Čermínová, Petra Hamouda
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2011

2. SÉRIE
V českém znění: Jitka Ježková - Piper Perabo (Annie Walkerová), Lumír Olšovský - Christopher Gorham (Auggie Anderson), Stanislava Jachnická - Kari Matchett (Joan Campbellová), Filip Jančík - Sendhil Ramamurthy (Jai Wilcox), Jiří Schwarz - Peter Gallagher (Arthur Campbell), Klára Sochorová - Anne Dudek (Danielle Brooksová)

Epizodní role: Martin Stránský - Oded Fehr (Eyal Lavine), Václav Knop - Gregory Itzin (Henry Wilcox), Martin Preiss, Nikola Votočková, Zbyšek Horák (titulky) a další

Překlad: Markéta Šerá
Zvuk: Tomáš Čisárik
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Musílková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Nataša Čermínová
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2012

3. SÉRIE
V českém znění: Jitka Ježková - Piper Perabo (Annie Walkerová), Lumír Olšovský - Christopher Gorham (Auggie Anderson), Stanislava Jachnická - Kari Matchett (Joan Campbellová), Lucie Juřičková - Sarah Clarke (Lena Smithová), Jiří Schwarz - Peter Gallagher (Arthur Campbell), Klára Sochorová - Anne Dudek (Danielle Brooksová)

Epizodní role: Filip Jančík - Sendhil Ramamurthy (Jai Wilcox), Václav Knop - Gregory Itzin (Henry Wilcox), Michal Holán, Irena Máchová, Jitka Moučková, Marek Libert, Zbyšek Horák (titulky) a další

Překlad: Markéta Šerá
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Nataša Čermínová
Režie: Martin Velda
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2012

4. SÉRIE
V českém znění: Jitka Ježková - Piper Perabo (Annie Walkerová), Lumír Olšovský - Christopher Gorham (Auggie Anderson), Stanislava Jachnická - Kari Matchett (Joan Campbellová), Filip Švarc - Hill Harper (Calder Michaels), Jiří Schwarz - Peter Gallagher (Arthur Campbell)

Epizodní role: Martin Velda - Manolo Cardona (Teo Braga), Irena Máchová - Michelle Ryan (Teresa Hamiltonová), Václav Knop - Gregory Itzin (Henry Wilcox), Jiří Ployhar, Libor Hruška, Zbyšek Horák (titulky) a další

Překlad: Markéta Šerá
Zvuk: Richard Tomíček
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Monika Macků
Režie: Martin Velda
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2013

5. SÉRIE
V českém znění: Zuzana Ščerbová - Piper Perabo (Annie Walkerová), Martin Sobotka - Christopher Gorham (Auggie Anderson), Kateřina Brožová - Kari Matchett (Joan Campbellová), Filip Švarc - Hill Harper (Calder Michaels), Marek Libert - Nic Bishop (Ryan McQuaid), Jiří Schwarz - Peter Gallagher (Arthur Campbell)

Epizodní role: Ivana Milbachová, René Slováčková, Jolana Smyčková, Petr Gelnar, Svatopluk Schuller, Pavel Šrom, Ivo Novák, Pavel Vondra, Jana Páleníčková, Libor Terš, Bohdan Tůma, Filip Jančík (titulky) a další

Překlad: Markéta Šerá
Zvuk: Richard Tomíček
Produkce: Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Monika Macků
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro FTV Prima s.r.o. 2015
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od oberon »

Jsou reklamy, tak jsem něco doplnil. Jitka Ježková je samozřejmě skvělá, Lumír Olšovský se poslouchá pěkně, musím pochválit Schwarze, z jeho profilu se mi celkem zamluval, překlad je zatím OK, hlasy se střídají minimálně, snad to vydrží, zatím to hodnotím kladně...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od Lukiz »

Je nějaký rozdíl mezi pojmy "Oddělení vnitřní bezpečnosti" (zaznělo v dabingu) a "Oddělení domácí bezpečnosti" (zobrazilo se jako popisek místa)?
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4703
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od Newmy »

Když si přečtu Oddělení domácí bezpečnosti, tak mně napadne oddělení v prodejně elektroniky s alarmy :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od oberon »

Doplněno další info, zbytek zítra, až se dostanu k nahrávce, až téma doplním, tak ho přesunu mezi normální seriály. Jinak ještě k dabingu, režisér obsadil povětšinou nové dabéry, nebo takové, kteří herce dabovaly někde mimo žebříček, ale nikdo mi nezněl mimo, takový OK. Ještě musím znovu pochválit Olšovského, mně osobně k tomu slepému agentovi sedl parádně, povahově to trefili pěkně, celkově je to takový pohodový dabing, netrpí nedostatkem dabérů a i když není jeho obsazení dokonale dvorní, tak se mi líbí...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od Lukiz »

Překlad: Markéta Šerá
Dialogy: Nataša Čermínová
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Filip Jančík
Vyrobila: FTV Prima spol. s r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. 2011
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od oberon »

Díky za info, téma tedy přesouvám do seriálů...
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od Furiant »

Jak se tak teď dívám na tu reprízu, tak se mi to dost líbí... Ježková je jako vždy parádní. Z Olšovského jsem měl trochu strach, ale sedí parádně. Stanislava Jachnická má hodně, opravdu hodně podobnej hlas jako Kari Matchett. Na Gallaghera bych sice raději slyšel toho Soukupa, ale Schwarz taky není nejhorší... za mě velká spokojenost. :) A jsem zvědavej, jestli si Sendhila Ramamurthyho dábne sám pan režisér... Každopádně tohle se Primě dost povedlo... :-:
Jop, a slyšel jsem tam i Pavla Rímského a podle závěrečných titulků daboval i Svatopluk Schuller...
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od oberon »

Tak jelikož režisér poslední dvě série Hrdinů režíruje, tak věřím, že sám sebe zachová, už několikrát obsadil v jednom seriálu volbu, kterou použil v jiném, takže snad tomu bude i tady. Díky, na Rímského jsem úplně zapoměl. Samotný seriál jsem začal sledovat až při české premiéře a zaujal mě, takže se těším na další díly...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: V utajení / Covert Affairs

Příspěvek od oberon »

Tak Filipa Jančíka nám zachovali, tenhle dabing se mi líbí čím dál víc...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“