Škola ro(c)ku / School Of Rock

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Škola ro(c)ku / School Of Rock

Příspěvek od Pan X »

Škola ro(c)ku / School Of Rock (2003)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: David NovotnýJack Black (Dewey Finn), Ivana AndrlováJoan Cusack (Rosalie Mullins), Lumír Olšovský - Mike White (Ned Scheebley), Jitka Moučková - Sarah Silverman (Patti Di Marcoová), Terezie Taberyová - Miranda Cosgrove (Summer Hathawayová), Julie Alexandridisová - Caitlin Hale (Marta), Rozita Erbanová - Aleisha Allen (Alicia), Tomáš Materna - Kevin Alexander Clark (Freddy), Zuzana Schulzová - Kate McGregor-Stewart (Kate Lemmonsová), Libor Terš - Lee Wilkof (Gabe Green), Martin Velda - Tim Hopper (Zackův otec), Bohdan Tůma - Lucas Babin (Spider), Petr Burian - Lucas Papaellias (Neil), Robert Hájek, Adam Terš, Tereza Veldová, Michaela Vyskočilová, Miroslava Součková, Lucie Petra Svobodová (titulky), a další.

Překlad: Petr Finkous
Dialogy: Lumír Olšovský
Režie českého znění: Lucie Svobodová
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska, 2004
Naposledy upravil(a) Pan X dne 19 úno 2021 18:30, celkem upraveno 32 x.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Škola Rocku / School Of Rock

Příspěvek od Ištván87 »

Nedávno jsem viděl film na nějakém slovenském programu se slovenským dabingem a musím říct, že David Notvotný mi v souboji se slovenským dabérem (jehož jméno jsem už zapomněl) vychází jako výrazně slabší. Herec který to daboval ve slovenštině byl naprosto pefektní a dokonce i dokázal zpívat včetně používání tvrdého chrapotu i klasického rockového ječení (všichni známe výšky Stevea Tylera)... Nevíte někdo, jak se ten herec jmenoval???
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Škola Rocku / School Of Rock

Příspěvek od anderson »

Dabing urcite nevznikol pre WARNERa pretoze film je z dielne PARAMOUNTU. Cize tipujem HCE pripadne MAGIC BOX.
------------
Istvan - Toho slovenskeho dabera zial nepoznam, lebo som to doteraz vzdy pozeral iba po cesky. Ale ak niekto ma sk verziu, tak snad nam obsadenie prezradi.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Škola Rocku / School Of Rock

Příspěvek od Ištván87 »

Mám dojem že měl iniciály MM a křestní jméno snad Marian, ale fakt bych kecal kdybych tvrdil že si jsem jistej...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Škola Rocku / School Of Rock

Příspěvek od oberon »

http://skdabing.wgz.cz/marian-miezga - podle seznamu mluvil Jacka Blacka v King Kongovi, tak by to mohl být on.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Škola Rocku / School Of Rock

Příspěvek od anderson »

oberon píše:http://skdabing.wgz.cz/marian-miezga - podle seznamu mluvil Jacka Blacka v King Kongovi, tak by to mohl být on.
Takze "slovensky DEXTER" ! Excelentne, :-: musim si to zohnat.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Škola Rocku / School Of Rock

Příspěvek od oberon »

Tak to asi nebyl on, podle slovenského dabingfora.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Škola Rocku / School Of Rock

Příspěvek od palg »

oberon píše:Spíš to byla Jitka Moučková.
po delší době jsem viděl opět film a Jitku Moučkovou potvrzuji + doplnění z odposlechu další dabéři.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Škola ro(c)ku / School Of Rock

Příspěvek od Budy »

Nerežírovala Lucie Svobodová? V Petráskovi už tu zkušenost měla a navíc, jestli četla titulky, tak je to dost pravděpodobné.
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „Filmy“