Ahsoka - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Jestli tohle bude výsledné obsazení, popravdě nějak postrádám možný důvod, proč by mělo být zapotřebí měnit Ninu Horákovou a Terezu Martinkovou... Nejsem sice fanda Rebels, ale ta spojení byla povedená a takto mi akorát připadá jako další zbytečný zásah do (stále více se rozpadající) kontinuity dabingu. Jasně, hrají je teď jiné herečky, ale je to zrovna tady ten důvod? Pokud bych u někoho ocenila přeobsazení, byl by to za mě Thrawn, jelikož Filip Švarc mi vůbec neseděl. Ale že bych se snad dočkala Ivana Trojana, o tom si radši nechám jen zdát.

Ale na Kateřinu Winterovou se moc těším. Už jsem ji tuším chválila u Mandaloriana, podle mého názoru se obsazení dospělé Ahsoky opravdu povedlo a těším se, až bude tímto víc k slyšení.
fabec122
Příspěvky: 1596
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Jelikož je to ve Virtualu, kde jsou schopni získat v podstatě kohokoliv, tak bych Ivana Trojana nebral jako nereálnou variantu. Každopádně ve Virtualu na Mikkelsena obsadili Libora Hrušku, což doufám, že se tady dít nebude.

Popravdě mi nepříjde, že by Thrawn byla zrovna ideální role pro Ivana Trojana. Mikkelsen je tu stejně namaskovanej, že nebude poznat, že je to on. Podle mě by sem nejlíp pasoval třeba David Novotný.

Filip Švarc ho daboval stejně nejspíš z toho důvodu, že Povstalci se dělali ještě přímo na Disney Channel a bylo to ještě před tou velkou érou DIsney, takže tam nebyl takový rozpočet a natáčecí možnosti...No a taky možná proto, že tam to režíroval Michal Michálek...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od KOMZA »

O možnostech Virtualu nepochybuju, ale spíš si říkám, že se mi to přání naschvál nesplní. Ale je pravda, že jsem měla trochu obavy ze samotného vzhledu Thrawna, ale když jsem viděla snad opravdový snímek Thrawna z Celebration, přestala jsem mít o Mikkelsena coby Thrawna obavy a zároveň to podpořilo mé přání v podobě Ivana Trojana. Libor Hruška se mi na Mikkelsenovi v Zaklínači hodně líbil, ovšem na Thrawna bych ho neviděla. Ale souhlasím, že David Novotný by mohl být zajímavou volbou. Sice už v Star Wars zářez(y) má, ale to asi momentálně nepředstavuje nějak závažný problém, zdá se mi...
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 425
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Jestli to bude dělat Vladimír Žďánský, tak obsadí na Larse Igora Bareše, kterého na něj obsadil v AXN dabingu seriálu Sherlock. Ale zase Igor Bareš už nějakou roli ve Star Wars měl, takže těžko říct. Na Thrawna by ale podle mě seděl nejlíp zmiňovaný Ivan Trojan, to bylo vážně skvělé spojení. I když třeba i Miroslav Saic nezní na Larsovi špatně.
Ne každý nový dabing je špatný.
fabec122
Příspěvky: 1596
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Pokud se jinak obdrží obsazení z traileru, tak je krom jiného za mě škoda, že Martin Stránský bude v jednom roce mluvit nejméně dvě hlavní postavy a k tomu ještě několik dalších vedlejších, jako nedávno v Mandalorianovi. Zas tak málo domácích dabérů nemáme, aby musel jeden člověk vyzobat několik hlavních rolí během krátkého období.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Otázka na ty, kteří vedou předplatné Disney Plus – nachází se tam už nový trailer i v dabované verzi, nebo zatím ještě ne?
- - - -
Darth Vader píše: 09 dub 2023 13:04 Jestli to bude dělat Vladimír Žďánský, tak obsadí na Larse Igora Bareše, kterého na něj obsadil v AXN dabingu seriálu Sherlock. Ale zase Igor Bareš už nějakou roli ve Star Wars měl, takže těžko říct. Na Thrawna by ale podle mě seděl nejlíp zmiňovaný Ivan Trojan, to bylo vážně skvělé spojení. I když třeba i Miroslav Saic nezní na Larsovi špatně.
Já bych si asi i Igora Bareše dovedla představit, ale jak zmiňuješ, nějaké role, ač menší, už v SW měl. Ale jak už jsem psala výše, mám pocit, že už ani tenhle fakt nehraje zrovna dvakrát roli, tak těžko říct, co nás nejen tady, ale i v budoucnu celkově čeká...
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4723
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od Newmy »

Ne, jen EN
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Díky za info. Tak jsem zvědavá, kdy se objeví. A jak bude samozřejmě znít...
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 90
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od xXx Star »

Co jsem se díval, tak v jiných státech se jim podařilo dodržet hlasy z Povstalců, tak jsem zvědavý, jak to dopadne u nás. U Huyanga není žádný důvod ke změně, protože ho v původním znění mluví stejný herec jako v CW, takže doufám, že mu zůstane Jakub Saic.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahsoka - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Ahsoka (2023) V dabingu: https://youtu.be/EogIHH74UbY
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“