Bod zlomu / Point Break

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4723
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Bod zlomu / Point Break

Příspěvek od Newmy »

anderson píše: 28 úno 2023 19:57 Vážne BOD ZLOMU bežal aj na KABEL PLUS? To sa mi vôbec nechce veriť.
No asi to bude jiný Bod zlomu se stejným názvem :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
beatman
Příspěvky: 142
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Bod zlomu / Point Break

Příspěvek od beatman »

pamatuju si, že jeden nevidomý kamarád točil bod zlomu, první, sprostý dabing, někdy v roce 1997 z Novy, dodnes mi utkvělo, že po bodu zlomu dávali horo Aligátor, jen nevím, jeslti jedničku nebo dvojku, ae taky šlo o dabing od guildů. Tedy první dabing bodu zlomu jsem měli na MC, bylo nám třináct, čtrnáct, byli jsem z těch vulgarismů doslova vydření. dodnes si vzpomínám, když Nova dávala bod zlomu asi o rok později, jak sjem se těšil, že si zopakuju poslech toho sprostýho dabingu, tam skutečně místo hrušky vondra, soukup zůstal, u Hudčkový si nejsem úplně jistej, další hlasy si nepamatuju, protože jsem to po chvilce zklamanej vypnul. Já vim, už jsem to tu kdysi psal, mco dobře jsem se ítm na fóru neuvedl, nemůžu to dokázat, video jsem nikdy neměl, ale tím vondrou jsem si na 80 procent jistej. Kdo by to tehdy z Novy točil, když všichni, kdo chtěli, měli na vHs prnví dabing, který navíc mohli natočit an Nově, než ta nasadila ten druhý. dalším šokem pro mě byl rok 2000, kdy jsem ještě úplně nepobíral důsledky přechodu z ČNTS na Cet21. jenom mi bylo divný, kolik filmů se v letech ě000 a 2001 předabovalo, což mě šokovalo i u zcela uhlazeného bodu zlomu, který teď vysílaj takřka všechny televize u nás. na slovensku jsou zjevně odvážnější. Nelez ani vyloučit, že votm dabingu pro čNTS nemohl dabovat Juřička, ale taky si to mohl poplést, sice, že film nedaboval čtyřikrát, ale že tam daboval minimáln 4 postavy, kdo ví. Já se snad zkusim po letech přohlásit martině Hudečkové, jestli by si nevzpomněla, ale pochybuju, třebaže o tom prvním jsem se bavili, na ten si pamatuje, že byl sice sprostej, ale jinak ten dabing byl příšernej, jak skoro daboval x postav. Osobně bych soudil, že bod zlomu a Poslendí skaut jsou snad nejsprostější videodabing, jeslti celkově nejsprostší dabingy vůbec. Nejspíš i tv dabingy, tu a tam obsahovaly více sprostých slov. Zase mám matnou vzpomínku, jak jsem něco zaslechl, kolem roku 1999 s Mahdalem, kterje nadával jak špaček, pak mi jeden spolužák, který si už tehdy uvědomoval, co blyo pro VHs, pro televize - řekl "no a to byl dabingy Novy." docela šok, ale zase, mohlo to být cokoli. Jsem se nechl trochu unést matnými vzpomínkami, pardon.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“