Misfits: Zmetci / Misfits

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2983
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od takezo »

bernyz píše:Po prvním dílu 3.série musím říct, že mě se dabing Rudyho moc nelíbí.. Možná je to ale o zvyku jako u zbytku postav. Přijde mi, že Hádek má na Rudyho moc "dospělý" hlas.
Já jelikož to vidím poprvý,tak jsem se divil kam najednou zmizel Nathan.Já myslel,že tam ještě bude hrát a najednou šup a ani slovo o něm!.A místo něj takovej b!b s takovou trapnou schopností.To ti teda řeknu :) .A pak mě ještě rozbilo,že všichni ostatní maj úplně jiný schopnosti a taky úplně o ničem než měli ty předtím. A ten Rudy je gay? Že ten jeho dabér mluví jako gay?:D
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Bobestom
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2009 21:08

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od Bobestom »

takezo:
Tadle série je o třídu níž. Nechápu, proč se tvůrci trapne zbavili Nathana a místo něj tam nasadili takový střevo jako je Rudy. Ty schopnostid taky hodně zabili ... :(
Bobestom
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2009 21:08

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od Bobestom »

Po pár dílech musím říct, že Hádek je na Rudyho výborná volba. Hlas sice moc podobný nemá, ale hlášky umí podat famózně. :-:
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od DAN K. »

Bobestom píše:Po pár dílech musím říct, že Hádek je na Rudyho výborná volba. Hlas sice moc podobný nemá, ale hlášky umí podat famózně. :-:
jsem rad, ze to nekdo docenil, rudy je herecky velmi narocna role a matej je opravdu neskutecny talent a je velka skoda, ze nedostava v dabingu vic prilezitosti....
Bobestom
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2009 21:08

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od Bobestom »

DAN K. :
To se mi právě líbí. Není moc oposlouchaný a role si užívá. Přestože jsem seriál už viděl v originále, tak se na Primě pravidelně dívám na dabované díly a vždy se nasměju. ;) Občas ale zamrzí překlad. :|
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od DAN K. »

to sis nabeh a byl bych rad kdybys to konkretizoval:) neb to prochazelo vice lidi a znova, kdyz se delali titulky a v celejch trech seriich nasli asi tri drobny chybicky.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1298
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od Fifa.21 »

I já musim vyzdvihnou Matěje (až do nebes), tohle co předvádí to sem ani ve snu nečekal. Na to, že jsem originál viděl jako první a mám ho vlastně prohlídnutej skrz naskrz - tak se očekává, že se mi bude líbit víc - ale opak je pravdou, Matěj mi příjde ještě lepší než Rudyho v originále, fakt že jo. Postava mi příjde sympatičtější, oblíbil jsem si ho právě díky dabingu a překladu, protože jak hláškuje to snad neni ani možný...:D takže díky :-:
Bobestom
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2009 21:08

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od Bobestom »

DAN K. píše:to sis nabeh a byl bych rad kdybys to konkretizoval:) neb to prochazelo vice lidi a znova, kdyz se delali titulky a v celejch trech seriich nasli asi tri drobny chybicky.
Nechtěl jsem říct, že překlad je nějaká tragédie - to určitě ne, ale například v díle s Hitlerem je teploušská scénka s Curtisem a Rudym ... a ten překlad (alespoň mě) zabil celou situaci. :D
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od Ištván87 »

DAN K. píše:jsem rad, ze to nekdo docenil, rudy je herecky velmi narocna role a matej je opravdu neskutecny talent a je velka skoda, ze nedostava v dabingu vic prilezitosti....
Pod tohle se zcela podepisuju. Matěj je, nejen co se dabingu týče, jeden z nejtalentovanějších herců své generace.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Misfits: Zmetci / Misfits

Příspěvek od bernyz »

Tak třetí séri nám skončila a i já se přidávám k hlasu Rudyho. Hádek byl opravdu dobrá volba!!

**SPOILER** V posledním díle se vrátilo několik hlasů (herců) z předchozích sérií :-:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“