Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od Kubaz »

S tím musím jen souhlasit. Je to dnes všechno zrychlené a není na tot tolik času. Taky na jednu stranu chápu obavy fanoušků, neboť první dabing byl opravdu zlý a ani já bych nemusel vidět něco tak děsnýho v kině. Ale kinodabingy se dělají za mnohem lepších podmínek s mnohem větším počtem dabérů, takže výsledek je pak většinou docela srovnatelný s originálem, Jenže vysvětlovat tohle každýmu chytrákovi, co si myslí, že ví všechno, to prostě není v našich silách. A fakt bych se s tím už tady přestal žrát...zřejmě to nemá cenu.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4723
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od Newmy »

Vůbec se vám divím, že se rozčilujete. Kdy jindy se má člověk fandící dabingu radovat, když ne při uvedení filmu do kin s dabingem? Takto si jen kazíte jedinou příležitost si to užít ;) :) :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3318
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od Markus »

Máš pravdu Newmy, ale dnes nějak přetekl pohár mé trpělivosti. :) Prostě mě mrzí, že nejsou oni k nám tak tolerantní, jako my k nim. Nic bych si nepřál víc, než aby k těm dabovaným kopiím Transformerům, bylo i stejné množství titulkovaných kopií. Já jim to totiž přeju a na jejich úroveň nikdy klesnout nechci... Ale už dost o tom, nemá to cenu řešit...
Obrázek
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1726
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od Jack_6428 »

pro mě je Optimův anglický hlas nenahraditelný :) takže já se těším na titulky..navíc u dabingu nemám jistotu, že mi bude sedět a nechci aby mi zážitek zkazil, takže sázim na jistotu =))..a ti, kteří pujdou na dabing, ať jdou...vždyť to je jejich volba, každý si může jít na co chce

EDIT: Tak jsem viděl trailer v CZ
http://www.youtube.com/watch?v=yvFjgnAhBLk
a je mi na blití..to je jak teleshopping..jednička byla mnohem lepší dabingově teda..a i ten překlad tady je divnej...díky kinům za titulky..
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od Kubaz »

Dneska vyšel v Premiere (bohužel je to její poslední číslo) článek o dabingu Transformers. Možná uspokojí fandy dabingu a vysvětlí kvalitu dabovaného traileru zejména pro Jack_6428. ;)
scan článku zde:
http://img38.imageshack.us/img38/3248/60101018.jpg
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1344
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od Brocc »

takže to může být jako u Bolta... tam z traileru ve finále zůstali jen dva hlasy.... musíme se nechat překvapit....
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1726
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od Jack_6428 »

hm, no tak jo... dám jim šanci..ale stejně si nemyslim, že to bude kdo ví jak supr..a stejně na to pujdu nejdřív anglicky a až potom česky :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
HonzaXXII
Příspěvky: 1953
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od HonzaXXII »

Já bych si teda nejdřív chtěl udělat o tom obrázek skouknutím původního anim. seriálu (který se tady ale v CZ nedá sehnat), ale jinak bych na ten film šel klidně česky. Dabing až na pár výjimek předem nekritizuju a jsem schopnej vydržet i horší.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3318
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od Markus »

Jako obvykle v tomto souhlasím s Honzou. ;) Zrovna u tebe Jacku mě tento postoj hraničící až s "originálomaniactvím" dost překvapuje. Obzvlášť když se jedná o kinodabing, který zpravidla bývá hodně kvalitní. Na jednu stranu ti nevadí se dívat na kde co s dabingem a bránit ho zuby nehty a na druhou odsuzuješ tento dabing, aniž jsi slyšel byť jen jednu větu. Opravdu zvláštní...
Obrázek
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1726
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Transformers: Pomsta poražených / T: Revenge of the Fallen

Příspěvek od Jack_6428 »

Markus píše:Jako obvykle v tomto souhlasím s Honzou. ;) Zrovna u tebe Jacku mě tento postoj hraničící až s "originálomaniactvím" dost překvapuje. Obzvlášť když se jedná o kinodabing, který zpravidla bývá hodně kvalitní. Na jednu stranu ti nevadí se dívat na kde co s dabingem a bránit ho zuby nehty a na druhou odsuzuješ tento dabing, aniž jsi slyšel byť jen jednu větu. Opravdu zvláštní...
mě prostě dabing v kině vadí celkově, neodsuzuju tenhle dabing konkretně...neříkám, že není kvalitní, nevím proč, ale zkrátka mi to na plátně vadí... jediný na co jsem kdy byl s dabingem byla Doba Ledová 2..v tv naopak dabing uvítám...přijde mi to přirozenější
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“