Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Pokračování příště

Moderátor: Michaela_

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5060
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

To jsem rád, že Dana uslyšíme... Napadají mě dvě možné role - buď Petr Pan nebo ten jeho hlavní poskok Felix. :)

Jinak dneska Belle byla super. Miladu Vaňkátovou opravdu neznám a líbí se mi moc. Trošku v ní chvíli slyším vzdáleně Kateřinu Petrovou a ještě vzdáleněji René Slováčkovou...

1x12
Vlasta Žehrová - Ingrid Torrance (sestra Ratchedová), Zdeněk Mahdal - Chris Shields (vojenský poradce)
Uživatelský avatar
Doufek
Příspěvky: 146
Registrován: 06 zář 2008 21:33

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Doufek »

Newmy píše:Vzhledem k "dennímu" vysílání předpokládám, že těch sérii mají nakoupeno více než dvě :)
Třeba koupí i Wonderland
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od oberon »

Joe: Já bych to šacoval spíš na Martinu Kechnerovou...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5060
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

Tušil jsem jednu z nich, takže byly tři možnosti - Kechnerová, Pachlová a Vaňkátová, ale ta v tom díle byla, tak zbyly ty dvě. Můžeme si tedy být jistí, že to byla Kechnerová?

Doufek: Kdyby koupili i OUaTiW bylo by to super.

1x15
Zdeněk Mahdal - Bill Dow (starosta Tomkins)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5060
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

Mám to potvrzené, Markus měl pravdu: Martina Kechnerová - Amy Acker (Nova / Astrid).

Pokusím se za pomoci různých zdrojů udělat ukázky a odhalit i těch pár nerozpoznaných hlasů, převážně mužských a dětských.
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od DadiQ »

Rozdíl mezi panem Goldem a Rampelníkem je již v posledních dílech znát. Co ovšem rozeznám z textové stránky jen stěží je skutečnost a pohádky. Čekal bych, že v pohádkové říši uslyšíme více květnatou češtinu, více archaismů nebo zastaralých obratů.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5060
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

Chtěl jsem po pátečním díle pochválit Olgu Želenskou, na Coru se hodí skvěle a typově velmi podobně jako např. Vlasta Žehrová. Uvidíme, jak se pořádně rozjede ve druhé sérii, kde dostane víc prostoru...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5060
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

No jsem rád, že už k tomu není tak kritická a dokonce i pochválila Terezu s Klárou. :)

Jinak po skončení první série bych chtěl jen krátce zabilancovat a pochválit všechny, nakonec i Henry, který mi ze začátku trochu vadil, přišel dobrý. U všech dabérů jsem zaregistroval posun za celou sérii k lepšímu, laicky bych řekl, že se "rozmluvili". Jsem velmi spokojen a před tvůrci smekám, je to náročná práce, a to je jen první série. Těším se na druhou... :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5060
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

Líbí se mi Mulan, i když jsem ji zatím nerozpoznal, ale je to nezvyklý hlas a k Mulan se právě hodí, dělá jí takovou tajemnou. :) Si myslím, jestli to není dabérka, která by později mohla být použita třeba na Tamaru, to je další taková tajemná postava... Na tu jsme tu kdysi navrhovali Martinu Randovou, ale nejsem si jistý, jestli by to byla ona i na té Mulan.

fabec: Vzhledem k tomu, že v první sérii Malvína byla, tak to nejspíš bude ona...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“