Pán času / Doctor Who

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5057
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Petr Novak píše:
Joe Black píše:Jo to se Zuzanou Slavíkovou je smůla, že se to nestihlo už na Anne Robinson, ale jsem za ní rád na Sarah Jane Smith ve třetím díle.
Mě hlavně mrzí, že Slavíková nedělala toho robota co uváděl Nejslabší máte padáka. To by bylo dokonalé :D
Ale já jsem hlavně zvědavý na K9. Doufám že ho pan režisér Kvasnička nezpacká podobně, jako packalové z Virtualu ve stejnojmenném seriálu na Disney Channel, protože tam se fakt nedal poslouchat.
Mno tak pro nezasvěcené: Ve Velké Briánii uvádí Weakest Link (Nejslabší, máte padáka) moderátorka Anne Robinson, která si zde sama nadabovala Anne Droida, robotickou moderátorku. (Odtud právě to vtipné pojmenování, které v češtině zaniklo.)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5057
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Doplněny další postavy z druhé série. S 2 věcmi bych potřeboval poradit. Nejdříve s Lucií Kušnírovou, protože neznám její hlas, ale myslím si, že by to mohla být ta Chloe z 2x11. A pak s ženskou dabérkou, která dabuje ve 2. sérii starší ženy. Myslím si, jestli by to ze seznamu nemohla být Jana Postlerová, protože tu taky neznám, tak když to někdo potvrdí, můžu k ní doplnit některé role. Díky za spolupráci!
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5057
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Doplněny další role. Hooodně moc chválím Mariku Šoposkou jako Sally v díle 3x10 "Blink" ("Ani mrk!"). Super díl, kterému Marika přímo kralovala. :-:
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Geser »

Dokoukána třetí série. Filip Švarc na Johna Simma nebyl ani tak krok, jako spíš maraton vedle. Měl ho dabovat třeba Šťastný.
Jinak se mi to líbí, hlavně Libert na Harknessovi.
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5057
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Zásadně s tebou musím nesouhlasit. Filip Švarc byl podle mě jeden z nejlépe vybraných dabérů. Jinak hvězdou série (když nepočítám Kateřinu Lojdovou) pro mě byla Marika Šoposká jako Sally Sparrowová. Ale chce to další díly a ne jen další reprízu.
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Geser »

Na roli možná, ale k Simmovi se fakt nehodí. Představil jsem si ho v Life on Mars a je mi špatně. Ale tak sto lidí, sto chutí.
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od oberon »

Filip Švarc byl náhodou skvělej, jestli se nehodí k herci, za to nemůžu, ale tady sedl skvěle na Vládcovu postavu, to máš jako Moniku Ticháčkovou na Padmé ve SW, taky není třeba dvorní, ale byla dobrá, nicméně, já bych pro Švarce hlasoval. ;)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od oberon »

Nečekaně po dlouhé době zas Hlavica v Doktorovi. Skvělá volba! Příjemné překvapení, už sem zvědavej na Planetu mrtvých.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5057
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Indy píše:Tak Doktora mame za sebou, doufam prevelice, ze se brzy ozve nekdo ze studia, ze je cas na 5. serii. :D Ted uz staci, aby Doktor vyrazil na dalsi vitezne tazeni do nejake vetsi televize, kdyz uz ma komplet lokalizaci.
Ano. Volba Libora Boučka byla dobrá, na Amy by se skvěle hodila Marika Šoposká. Kdyby se ozvali, že chtějí 5. sérii, dej vědět. ;-)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5057
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Jinak nesmím Ti zapomenout pogratulovat ke skvělé práci, kterou jste i s Lukášem na seriálu odvedli. Bez Vašeho překladu by Pán času dost ztratil. Díky!
Odpovědět

Zpět na „Seriály“