ČSFD.cz - doplňování / změny údajů

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2954
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSFD.cz - doplňování / změny údajů

Příspěvek od Pomajz »

Doplńoval sem i plakáty a když mě přišla zpráva že to tam nedaj ,že to nesouvisí s tím filmem, tak jsem mu odepsal docela ostře a koukám po 4 měsících tam ten plakát je :) :mrgreen:
RETROFILM
nametelka
Příspěvky: 15
Registrován: 24 črc 2014 10:24

Re: ČSFD.cz - doplňování / změny údajů

Příspěvek od nametelka »

Vím, že tohle bylo určitě založeno jako klasické diskuzní fórum. Ale zajímalo by mě, jestli jste historicky někdy neuvažovali o tom, udělat tady hodnocení dabingů na nějaké škále. Podobně jako to má právě ČSFD, která vznikla vlastně jako hodnotící a recenzní databáze.
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: ČSFD.cz - doplňování / změny údajů

Příspěvek od -kNiGHT- »

"A komu by to jako prospělo ?" Další lajkovací kravina. Jako by jich už na webu nebylo dost. Tohle fórum je aktuálně rádo, že běží. Vždy když kliknu na nějaký odkaz, tak to je 50/50, že mě nevykopne "exceeded" db. A ještě nějaký hvězdičky k tomu... Jen to nechej ČSFD a jemu podobným, kde je už hezká sbírka individuí co se potřebujou odreagovat od denních starostí nějakým nonverbalním způsobem.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
videofil
Příspěvky: 1998
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSFD.cz - doplňování / změny údajů

Příspěvek od videofil »

nametelka píše:Vím, že tohle bylo určitě založeno jako klasické diskuzní fórum. Ale zajímalo by mě, jestli jste historicky někdy neuvažovali o tom, udělat tady hodnocení dabingů na nějaké škále. Podobně jako to má právě ČSFD, která vznikla vlastně jako hodnotící a recenzní databáze.

Abych pravdu pověděl, také mě to už napadlo. Podle mě dobrý nápad. ;)
videofil
Příspěvky: 1998
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSFD.cz - doplňování / změny údajů

Příspěvek od videofil »

-kNiGHT- píše:"A komu by to jako prospělo ?" Další lajkovací kravina. Jako by jich už na webu nebylo dost. Tohle fórum je aktuálně rádo, že běží. Vždy když kliknu na nějaký odkaz, tak to je 50/50, že mě nevykopne "exceeded" db. A ještě nějaký hvězdičky k tomu... Jen to nechej ČSFD a jemu podobným, kde je už hezká sbírka individuí co se potřebujou odreagovat od denních starostí nějakým nonverbalním způsobem.
Čemu by to prospělo? Třeba tomu, že by různé televize, distribuční společnosti atd. věděli, jak se jim daný dabing povedl či nepovedl apod. Díky tomu by se pro příště mohli vyvarovat různých chyb apod.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1257
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSFD.cz - doplňování / změny údajů

Příspěvek od Krikri »

Mně to nepřijde jako dobrý nápad. Velmi mnoho seriálů a filmů, přestože zde mají vytvořené téma nejsou s CZ dabingem dostupné. Jak byste podle toho chtěli hodnotit dabing? Pouze podle vypsaných jmen dabérů? Dopadlo by to tak, že hodnoceny by byly takřka výhradně nejkomerčnější seriály a filmy, aktuálně běžící v televizi, zatímco staré nesehnatelné pořady, třebaže většinou mívaly mistrovsky provedený dabing, by byly bez hodnocení nebo jen s velmi malým počtem hodnotících. Navíc, jak byste hodnotili filmy/seriály s vícero dabingy? To by byl hodnocen každý dabing zvlášť, nebo by se hodnocení všech existujících dabingů zprůměrovalo? Dost by se to muselo vychytat a promyslet a jak už tu bylo zmíněno přede mnou, v současnosti má Dabingforum už tak dost problém s velmi častými výpadky databáze a v této chvíli ji zatěžovat ještě hvězdičkováním...:nesouhlas:

Videofil: nebuď naivní. Televizím i distribučním společnostem je fuk, jak se jejich dabing líbí hrstce dabingových fanoušků na Dabingforu. Jim jde především o to, aby co nejvíc ušetřili (a v současnosti navíc aby k dabingu nebrali dabéry na "černé listině". Zdejší případné hvězdičkování by na kvalitě nových dabingů nemělo vůbec žádný vliv.

Co bych tu mnohem spíš uvítal (a databázi Dabingfora by to vůbec nezasáhlo) a už jsem to tu jednou navrhoval, by bylo propojení ČSFD s Dabingforem v tom smyslu, že by se do profilů filmů a seriálů na ČSFD vkládal odkaz na zdejší téma s dabingem. Stačilo by na ČSFD vložit odkaz třeba do stejného rámečku, kde jsou odkazy na IMDB, určitě by se to tam vešlo (v nejhorším by se vypustily ty zbytečné odkazy na facebook, beztak jsem přesvědčen, že mnohem víc seriálů a filmů má téma na Dabingforu, než založenou stránku na facebooku).
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2954
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSFD.cz - doplňování / změny údajů

Příspěvek od Pomajz »

Krikri píše:, v současnosti má Dabingforum už tak dost problém s velmi častými výpadky databáze

General Error
SQL ERROR [ mysqli ]

User 'dabingforum6' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 15) [1226]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

:( :( :( :(
RETROFILM
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1257
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSFD.cz - doplňování / změny údajů

Příspěvek od Krikri »

Nemá náhodou někdo odsud na ČSFD pravomoce k doplňování zajímavosti? Před měsícem a půl jsem dvě odeslal přes formuláře i se zdrojem pravdivosti, aby nebyly pochyby, ale dosud nebyly doplněny a pokud byly zamítnuty, nikdo se neobtěžoval mi to ani sdělit. Stejně tak už nejmíň půl roku čekám, kdy bude k seriálu Opičí král přidělen jakožto související seriál Yi you ji 2.
http://www.csfd.cz/film/368353-xi-you-ji-2/
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“