Thor / Thor

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Ištván87 »

A jo, vidíte, máte pravdu... Já už jsem ze všech těch komiksových filmů dost zmatenej... Tak to asi ne... Leda tak kvůli 3D... Kapitán Amerika nejspíš bude mít dabing. Já jsem si nějak neuvědomil, že Green Lantern nepatří mezi Avengers ale mezi JLA....

Jo, a mimochodem, dnes jsem viděl nadabovaný novější trailer a v něm je trocu jiné obsazení, tak doufám že pořád platí to co je napsáno v Topicu... Protože v novém traileru dabuje Lokiho Marek Libert (což ještě není tak zlý) ale hlavně Natalii dabuje Jana Páleníčková, což příšerně rve uši... Tak doufám že to jen Andrea Elsnerová neměla čas...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Thor / Thor

Příspěvek od oberon »

Sem se teď zas kouknul na Nově na kousek Quantum of Solace a tam si s tim Hádek pohrál moc pěkně a ani to nebyl Kinodabing, podle mě je to dost kvalitní dabér, co si dokáže pohrát s hlasem, se na něj i celkem těšim...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Ištván87 »

Celkově nevím proč se vede tolik sporů ohledně Matěje Hádka... Ti lidé jako by ho neznali nebo co... Vždyť každýmu musí být jasné že to zvládne levou zadní (a trailery to jen potvrzují)...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
starydabing
Příspěvky: 115
Registrován: 07 dub 2010 16:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Thor / Thor

Příspěvek od starydabing »

Doplňujem:

Dále v českém znění: Hana Czivišová (sestra), Jan Szymik (agent Cale, chlap 4, sanitář 1, velitel, technik 4), Antonín Navrátil (agent Delancey, P-Agent 2, personál nemocnice, T-Agent 3), Marek Holý (agent Garret, sanitář, strážce 3, ochrankář 1, technik 2, teeneger, místní lidé), Pavel Šrom (Sitwell), Zbyšek Horák (Barton, bojovník, řidič 1, mužský hlas, strážce 2, lidé ve Velíně), Radana Hermanová (doktorka, místní žena, Isabela, agenti Shieldu), Petra Jindrová (spolujezdkyně, kolemjdoucí žena, zákaznice, chodci), Ludvík Král (P-Agent 1, agent, chlap 2, šlechtic, prodavač, ochrankář 2, A-technik), Jiří Valšuba (řidič 2, chlap 5, technik 5, chlap Pete, T-Agent 1, starí Norové), Ján Vágner (řidič 3, technik 1, řidič, Asgardi, T-Agent 2), Stanislav Lehký (ošetřovatel, chlap 1, muž v autě 1, muž u grilu, muž na ulici, místní chlap), Otto Rošetzký (zaměstnanec, chlap 3, strážce 1, technik 3, muži), Otmar Brancuzský (muž v autě 2, chlap Jake, lidé bezpečnostního úseku), Jiří Kohler (malý Loki), Matyáš Valenta (malý Thor), Hana Czivišová (ženy)


Překlad: Jakub Racek
StaryDABING on Obrázek & Obrázek
Uživatelský avatar
starydabing
Příspěvky: 115
Registrován: 07 dub 2010 16:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Thor / Thor

Příspěvek od starydabing »

jackb píše:A to jsou už komplet všichni dabéři? Protože mezi těma postavama není Nick Fury a Hawkeye
Áno, je to komplet. Možno sa tie postavy vyskytujú pod iným menom.
StaryDABING on Obrázek & Obrázek
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 798
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Thor / Thor

Příspěvek od starpep »

Zbyšek Horák dabuje Bartona alias Hawkeye
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Thor / Thor

Příspěvek od James55 »

Joe Black píše:Nevíte, kdo dabuje Natalii Portman a Darcy v traileru?
Natalii Jana Páleníčková a u Darcy mám dojem, že Votočková zůstala...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Thor / Thor

Příspěvek od oberon »

Aha, tak na stránkách Bontonu je jinej trailer. Jj, jsou to Páleníčková a Votočková. Jinak tady v tom traileru zní Hádek megaskvěle :) ...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5056
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Joe Black »

No jasně, díky. Páleníčková tam zní divně, ale Votočková řádí a užívá si to, na tu se těším. :-)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Ištván87 »

Už se těším jak na důchod... :D Ten dabing jak je napsanej vypadá slibně (jen mě trochu děsí spojení Hromada - Skarsgard), a Matěj Hádek zněl skvěle už v traileru, tak to ve výsledným filmu musí bejt obrovská pecka...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“