Vladimír Čech

Máte svého oblíbence od A do D? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Vladimír Čech

Příspěvek od sud »

Měl jsem tu čest se s ním potkat a prohodit pár slov. Byl to velice příjemný člověk s vytříbeným smyslem pro humor a velkými znalostmi čehokoli. Po panu Pípalovi odešel v krátké době další majitel podmanivého hlasu. Nezapomenu zejména na western Vzdálená země a jeho excelentní výkon v úloze záporáka Gannona. Tenhle charismatický obr mi bude chybět :cry:
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1874
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Vladimír Čech

Příspěvek od Manche »

Tak tahle zpráva mě hodně šokovala, ani jsem nikdy neslyšel o tom, že by byl nějak nemocný. Výborný dabér, herec a už od pohledu strašně sympatický člověk. Ať odpočívá v pokoji.... :(
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Vladimír Čech

Příspěvek od Eleanor »

Skvělý moderátor, po jehož odchodu se na Milionáře už nedalo dívat, divadelní herec a především výborný dabér. Charismatická osobnost... Nechť odpočívá v pokoji...
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Vladimír Čech

Příspěvek od palg »

odešel další skvělý člověk, herec, moderátor, i dabér. Nevěděl jsem, že byl nemocný, ale bylo divné, že se v dabingu objevoval poméně. Bohužel. R.I.P. Úpřimnou soustrast celé rodině.
michal.kolesa
Příspěvky: 1
Registrován: 22 bře 2013 20:20
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladimír Čech

Příspěvek od michal.kolesa »

taky upřímnou soustrast i když jsem na Chcete být milionářem nekoukal
Michal Kolesa
28 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)
wasrik
Příspěvky: 67
Registrován: 06 led 2012 17:05

Re: Vladimír Čech

Příspěvek od wasrik »

Taky jsem z toho moc smutný... :cry: ...a myslím, že již tady bylo řečeno vše. Je mi to líto, měl jsem ho moc rád. Nedávno jsem četl, že bojuje s nemocí a byl jsem si jistý, že to zvládne, tak na mě působil pozitivně. Je k nevíře, kolik (s prominutím) blbů, hovad a kreténů lítá bezcílně po tomhle světě a milí lidé, kteří obohacují druhé musí takto předčasně odcházet. Je to strašně nefér, ale na některé věci je člověk malým pánem, bohužel... :( Díky za vše, pane Čechu, budete nám moc chybět...
Čest jeho památce a upřímnou soustrast rodině...
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2946
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Vladimír Čech

Příspěvek od Sagres »

1997 Srdce si nedá poroučet - Ron Gabriel (Fred)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Vladimír Čech

Příspěvek od Mark LS »

1999 Případ pro Sam [1.série] - John Diehl (Toby "Wick" Wood)
2007 Chameleon [3.série] - Christopher Carroll (Zdravotník), Gary Farmer (Vincent LaPahie)
2007 Chameleon [4.série] - Tobin Bell (Pan White)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladimír Čech

Příspěvek od KOMZA »

HRY:
2011 Animovaná první pomoc (bernardýn Benny)
2003 Posel smrti (Dr. Heinz Hermann, Louis)
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 23 bře 2023 22:20, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „A-D - Profily dabérů a režisérů“