Grimm / Grimm

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

habatom
Příspěvky: 56
Registrován: 28 bře 2012 10:34

Re: Grimm / Grimm

Příspěvek od habatom »

Dabing k S01E01 byl na SkyShowtime doplněn.
Jinak co vůbec říkáte na ten nový dabing, povedl se podle Vás?
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 426
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Grimm / Grimm

Příspěvek od Grizzli5690 »

Mně se nový dabing líbí. Postavy hlavních postav si sedly, hlavně Olda Hajlich zní na Hankovi velice dobře. I některé obsazení jsou stejné jako na Primě, což mě taky těší. Hlavně, že si Nikola Votočková a Jitka Moučková dodělaly své postavy, jelikož se mi nové hlasy na Primě moc nelíbili. Celkově za mně je dabing v pohodě a těším se, až se na seriál podívám komplet.
mycloud
Příspěvky: 1
Registrován: 16 pro 2023 19:34

Re: Grimm / Grimm

Příspěvek od mycloud »

Nevíte prosím, proč na SkyShowtime není dabing 2. řady, i když podle všeho je pro službu vytvořen?
janmatys
Příspěvky: 9
Registrován: 03 srp 2021 12:40

Re: Grimm / Grimm

Příspěvek od janmatys »

Dabing dobrý, nicméně nechápu, proč od čtvrté řady nemluví Sgt Wu Mistr Stránský? O druhý dabing se přitom nejedná, protože ostatní protagonisté sedí.

Přiznávám, že jsem si toho všiml začátkem 4. řady, zbytek série a další řady nevím, musel bych průběžně projít všechny díly, ale Wu zase nemá moc replik, takže to nebude lehké najít.

Vše se vrátilo do normálu na konci série, pátá ok, šestá zase ne. Bylo to jako mix obou dabingů. Přeci jenom je to včetně těch scén, které na Prima vystříhali.

Tim se dostáváme k tomu zásadnímu, Prima vystříhala hodiny a hodiny záznamu, takže rozhodně nedoporučuji sledovat jejich verze!
Odpovědět

Zpět na „Seriály“