It's Always Sunny in Philadelphia / U nás ve Filadelfii

Máte nějaký oblíbený seriál, který se u nás zatím nevysílá? Napište jak by vypadal váš vysněný dabing. Třeba se toho jednou někdo chytne.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1295
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

It's Always Sunny in Philadelphia / U nás ve Filadelfii

Příspěvek od Fifa.21 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Charlie Day (Charlie Kelly) - Filip Švarc / Michal Holán - Michal si ho už nadaboval, ovšem Filip by se mi líbil víc jelikož 1) je mu trochu fyzicky podobný 2) herec mi dost připomíná Setha Greena kde Filip exceluje.

Glenn Howerton (Dennis Reynolds) - Dalibor Gondík / David Novotný - Jak Dalibor tak i David něco do sebe mají, co mi k Dennisovi sedí.

Rob McElhenney (Mac) - Libor Bouček / Filip Čáp - Oba mi příjdou naprosto trefný na tyhle "namachrovaný" týpky.

Kaitlin Olson (Dee Reynolds) - Kamila Špráchalová / Sabina Laurinová - Kamila by byla naprostá bomba.

Danny DeVito (Frank Reynolds) - Jiří Prager - Bez komentáře.

-------------------------------

Mary Elizabeth Ellis (servírka) - Ladislava Něrgešová

David Hornsby (Matthew 'Rickety Cricket' Mara) - Pavel Tesař
kubik-dulik
Příspěvky: 1970
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: It's Always Sunny in Philadelphia

Příspěvek od kubik-dulik »

Kupuje někdo práva?
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1295
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: It's Always Sunny in Philadelphia

Příspěvek od Fifa.21 »

To netušim, ale tak slovenská televize to spustila už před 2 roky (s titulky), tak snad se nějáká stanice u nás pochlapí a koupí tento skvělý seriál...
petkazuza
Příspěvky: 122
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: It's Always Sunny in Philadelphia / U nás ve Filadelfii

Příspěvek od petkazuza »

Normálně bych řekl, že je tenhle seriál nenadabovatelnej, ale Holán je na Charlieho tak perfektní, že by to i mohlo být celkem fajn :D
Na Dee by se celkem hodila Vilhelmová, hlas mají vážně podobnej. Na Denise Oldřich Hajlich.
Prager by to asi nezvládl a ani mi na tuhle roli nesedí. Fajn by mohl být Jiří Plachý
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“