V českém znění (podcast)

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Džejňulka »

Himym by mě taky bavilo ;)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od KOMZA »

Včera vyšel speciál o rychlodabingu s Ondřejem Hejmou: https://www.novinky.cz/clanek/podcasty- ... i-40450700
dabingovec
Příspěvky: 128
Registrován: 18 črc 2021 18:27

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od dabingovec »

Speciál by si zasloužila i série Indiana Jones s pány Štěpničkou, Županičem, Soukupem a Frejem. To by mohlo být docela zajímavé :D
o_ciz
Příspěvky: 253
Registrován: 08 črc 2020 21:40

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od o_ciz »

Ano, za Indianu Jonese bych se taky přimlouval, už jsem to tady navrhoval dříve. A díl s Ondřejem Hejmou byl super, jsem rád, že v pořadu dostalo prostor i téma rychlodabingů.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2626
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Pan X »

Speciál na téma Indiana Jones by byl skvělý. Ale rozhodně bych byl radši, kdyby si předtím pozval Richard samotného Jiřího Štěpničku a věnoval mu celý díl. Doufám že se takového dílů dočkáme také.
dabingovec
Příspěvky: 128
Registrován: 18 črc 2021 18:27

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od dabingovec »

Zkusím nahodit ještě jedno téma a to sice seriál Big Ben. Nebylo by špatné udělat speciální díl se Zdeňkem Junákem, Sylvou Talpovou a paní Olgou Hegerovou. Seriál se opakuje již několik let a u nás je dodnes velmi populární. Mohlo by to být velmi zajímavé.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5055
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Joe Black »

To zní taky moc dobře a souhlasím, zajímavý téma i trojice.
cenda
Příspěvky: 742
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od cenda »

Zajímavé by to bylo stoprocentně. Ale nevím, jaká by byla ochota štábu cestovat do Brna, protože pochybuji, že by bylo žádoucí chtít po téměř jedenadevadesátileté paní Hegerové, aby jela kvůli hodině natáčení z Brna do Prahy a zpět.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Michaela2 »

Určitě se bude 90letá paní harcovat do Praglu kvuli rozhovoru o dabingu :lol: :lol:
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od fabec122 »

Mohl by se udelat obecne special o Brnu...Ales Zboril,Daniel Dite, ti jsou dost aktivni i v sousasnosti. Zvladte AZ si vsichni spoji hlavne s AZ-kvizem a o jeho pusobeni v dabingu nemaj tucha. V ramci aktualniho deni by se mohl udelat i special o umele inteligenci a jeji budoucnosti v dabingu,ale to by asi nebyla debata pro dabery jako takove.
Odpovědět

Zpět na „Obecně“