Diskuze

Moderátor: Senior admin

Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Diskuze

Příspěvek od palg »

dal jsem do nominace dabingy tří filmu: Den poté, Vesnice a Žena ve vode.

ale nakonec se tyhle dabingy neobjevili v hlasování? jak je to možné?

dodatek:
až ted jsem zjistil, že už jsou tam a prý se chybička vloudila. já to chápu. takže je to ok.

díky a promiňte za spam.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Diskuze

Příspěvek od Brocc »

tyto film byly včera doplněny, bylo to nedopatřením, protože jak jsi sám viděl byl z nominace pěknej holubník, dvakrát jsem se omluvil... spíš by mě zajímalo, jak je možný, že nečtete pravidla hlasování, když se tam objeví něco nového....

edit: předběhl jsi mě editem... :) ;)
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Diskuze

Příspěvek od Brocc »

chtěl bych upozornit, že dnes a zítra jsou poslední možnosti hlasování, tak kdo tak neučinil, do toho, poměr registrovaných a hlasujících je nejen pro mne zklamáním... :(
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Diskuze

Příspěvek od Brocc »

tak hlasování nám skončilo, pokud se nestane nějaká nenadálá událost typu apokalypsy, tak zítra se dozvíte výsledky... ;)

jinak jsem zklamán z účasti, imho je i na zdejší poměry 29 kusů málo.... mno, ale co dá dělat... podivné je, že nehlasovalo x lidí co nominovalo, to nechápu... :roll:
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze

Příspěvek od Markus »

Taky jsem neskutečně zklamán. :( Když mi u anket bylo odpovězeno, že lidé neznají hlasy dle jmen dabérů a podobně, tak jsem to v klidu akceptoval. Ale snad mi proboha někdo nechce říct, že nemá oblíbený dabing. :shock: Necelých 30 lidí z pěti set? A z toho pěkná část admini a moderátoři. Ještě jsme každého informovali soukromou zprávou a ani to nepomohlo. Nu což, každý měl možnost se zúčastnit, to nelze popřít...
Obrázek
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Diskuze

Příspěvek od Nobody »

Brocc píše:
jinak jsem zklamán z účasti, imho je i na zdejší poměry 29 kusů málo.... mno, ale co dá dělat... podivné je, že nehlasovalo x lidí co nominovalo, to nechápu... :roll:
Já pro změnu nenominoval, ale hlasoval. :D
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Diskuze

Příspěvek od Brocc »

Nobody píše:
Brocc píše:
jinak jsem zklamán z účasti, imho je i na zdejší poměry 29 kusů málo.... mno, ale co dá dělat... podivné je, že nehlasovalo x lidí co nominovalo, to nechápu... :roll:
Já pro změnu nenominoval, ale hlasoval. :D
taková "poloviční" účast nevadí... :D
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze

Příspěvek od Markus »

Nuže výsledky jsou zajímavé. :) Nečekal jsem, že se dvě z mých nominací umístí tak vysoko, jsem tomu rád, protože oba dabingy mi přijdou vysoce nadprůměrné. Vcelku mě překvapila Hvězdná brána: Návrat na třetím místě... :shock: No mně toto pořadí rozhodně nevadí, ale jsou tu asi lidé, co teď mají oči v sloup a na mysli výčitku, že lidé hlasovali pro své oblíbené filmy a ne dabingy, že... :lol:
Obrázek
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze

Příspěvek od Geser »

A sakra! :shock: Já na to zapomněl jak na smrt :(
Ale tak většina z mých nejoblíbenějších má okolo čtyř bodů, takže bych nic nezměnil :lol:

No dojem z Temnýho rytíře mi kazí Sobotka. Přesto sláva vítězi
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Diskuze

Příspěvek od danpiper »

Tak gratulace rytířovi!
já tam měl Temnýho rytíře taky napsanýho, tak mám docela radost :) a jinak mě těší Moulin Rouge, Ti druzí, Hvězdný prach a Piráti, že jsou tak vysoko. Trošku mě překvapila ta V jako Vendetta, kterou jsem tady už tisícetkrát rozebíral a můj názor na ni je pořád stejný.
..ikdyž mi příjde, že tisíckrát lepší dabingy jsou okolo těch 4 bodů - ty na prvních příčkách jsou spíše známé, než povedené, ale čert to vem :D
každopádně, díky za uskutečnění soutěže, dali jste si s tím hodně práce (a stálo vás to určitě hodně nervů) :)
Odpovědět

Zpět na „Nejoblíbenější dabing hraného filmu 2001 - 2008“