Star Wars: Vadná várka / Star Wars: The Bad Batch

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

peno
Příspěvky: 252
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Star Wars: Vadná várka / Star Wars: The Bad Batch

Příspěvek od peno »

No, myslím, že takový Bohdan Tůma by ty vadné klony zvládl všechny. Jednoho hlasem Cartmana, jednoho hlasem Alzáka... :lol:

Dobře, dost vtipů. Zcela vážně si myslím, že tak, jak to udělali, to bylo to nejrozumnější rozhodnutí. Jak napsal předřečník, jeden hlas na všechny funguje, pokud máte hlasového mága, jako je právě Dee Bradley Baker. Ale, při vší úctě ke všem českým dabérům, se obávám, že takového hlasového mága tu nemáme. Ne, ani Bohdan Tůma jím podle mě není, byť má hlasový repertoár skutečně značný.
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 87
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Star Wars: Vadná várka / Star Wars: The Bad Batch

Příspěvek od xXx Star »

Mně se tedy celý dabing líbil. Jen mi přišlo, že ve 3. sérii je zvuk chvílemi méně kvalitní nebo, že postavy mají nějaký divný filtr. A jsem rád, že se na Asajj Ventress vrátila Nina Horáková, i když mi přišlo divné, že ji mluvila hlubším hlasem než v Klonových válkách, ale možná to bylo kvůli tomu, aby se její hlas odlišil od Sabine. Taky se mi hodně líbila Radka Přibyslavská jako Fennec, dokonce si myslím, že je na Ming-Na Wen lepší i než Regina Řandová, a doufám, že tuto herečku bude dabovat i v jiných filmech.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“