Obi-Wan Kenobi - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2323
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ | OBI-WAN KENOBI

TRAILER A: https://www.youtube.com/watch?v=11F_rUqaPn8
V českém znění: Saša Rašilov - Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Filip Jančík - Joel Edgerton (Owen Lars), Vendula Příhodová - Moses Ingram (Reva / Třetí sestra), Zdeněk Hruška - Sung Kang (Pátý bratr)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: Guillermo Teillier
Produkce: Marek Hrazdil
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2022

TRAILER B (TV SPOT): Uvedeno v TV
V českém znění: Saša Rašilov - Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Ondřej Kavan - Rupert Friend (Veleinkvizitor), Jan Šťastný (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: Guillermo Teillier
Produkce: Marek Hrazdil
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2022
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

To je paráda! Jestli bude takové obsazení i ve finálním seriálu, bude to skvělý!
Ne každý nový dabing je špatný.
Koblihcz
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2019 00:18

Re: Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od Koblihcz »

Připomenu, že Darth Vadera ve filmu Rogue One namluvil Marek Vašut. Není to úplně Bohumil Švarc st., ale i tak hlas celkem pasuje. Tolik pro připomenutí, koho očekávat v seriálu v českém podání. Snad se nebude provádět další "re-dabing" epizody III a dalších. :nesouhlas:
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Já teda doufám, že si Vadera v tomto seriálu namluví Jiří Klem, který je absolutně bezvadný Vader. A navíc si ho namluvil i v epizodě 9. A k dabingu bych jen doplnil: Vendula Příhodová - Moses Ingram (Reva / Třetí sestra)
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od oberon »

Tak tak, jak říká Darth Vader, v epizodě IX, potom co tvůrčímu týmu zřejmě někdo připomněl, že nejde o novou postavu, se vrátili k perfektnímu J.Klemovi, u čehož doufám zůstanou :) ...
Koblihcz
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2019 00:18

Re: Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od Koblihcz »

No vida, na IX jsem úplně zapoměl. Tak v tom případě beru zpátečku a dávám hlas pro, aby se vrátil Jiří Klem.

Díky za připomenutí.

A to znovu otevírá otázku, zda se objeví "re-dabing" snímku Rogue One.
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Nemyslim si, že by Disney mělo jakýkoliv zájem vyrábět znovu svoje dabingy :D Nějak si nedovedu představit, že by je mohlo zajímat, kdyby jim z českého studia přišla zpráva o tom, že by chtěli vyrábět nový dabing pár let starého filmu s tím, že tehdá, když jim dali hromady peněz na ten první kino dabing, tak se jim trochu utrhla ruka, a popletly obsazení několika postav, a že teda tu hromadu peněz jaksi potřebujou znova :D
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Ale Rogue One by si nový dabing zasloužil. Vždyť tam nebyla dodržena snad ani jedna vracejicí se postava.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od jackb »

V traileru je slyšet ještě Zdeněk Hruška, netroufám si ale na 100% tvrdit koho mluví - čistě podle originálu bych ale řekl, že mluví Sung Kang čili Pátého bratra.

Jinak Saša Rašilov a Filip Jančík :-: , ještě mi dejte Bohumila Švarce ml. na Anakina a hlavně Jiřího Klema na Darth Vadera a budu skákat nadšením do stropu. Pořád se ale trochu bojím, že v EIX se jenom nechtělo Marku Vašutovi kvůli půl větě vstávat z postele a tak jsme měli štěstí a konal se Jiří Klem a tady zase nastoupí právě Marek Vašut, ale budu do poslední chvíle doufat.

A že by Disney dovolil vyrobit nový dabing Rogue One je utopie.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Obi-Wan Kenobi - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Já teda doufám, že v tomto seriálu Jiří Klem bude, jinak budu koukat na originál. Marek Vašut pro mě prostě není Vader a bez Klema jako Vadera to nemá cenu. A jinak jsem taky slyšel Zdeňka Hrušku, ale taktéž nevím koho mluvil.
Ne každý nový dabing je špatný.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“