Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
XCole
Příspěvky: 36
Registrován: 03 črc 2023 16:13

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od XCole »

Všiml jste si, že jste opět popisoval především všechno negativní?
Dobrá tedy, na Vaše přání Vás příště nebudu citovat.
Kritika je naprosto v pořádku a jsem za ni vděčný. Teď povím vlastně to samé. Jak víte, jak dlouho jsem fanouškem dabingu já ? Víte, že je plno fanoušků dabingu, kteří zde nemají registraci a například jako já sem chodili a chodí bez přihlašování, jednoduše proto, že třeba nemají potřebu vše komentovat ? Naprosto bez urážky - píši to, protože to skutečně je můj případ.

Pokud jste napsal už toliko, co jste napsal a ještě jste řekl, že používám ty fráze jako Ti, kdo něco říkají a jiné věci dělají.....nepočkáte si spíše na tu ukázku ? Do té doby budou vše jen slova.
A k tomu vydělávání - každé studio musí vydělávat, jinak by nemohlo pokračovat v činnosti a nemohlo by se rozvíjet. To o inspiraci nápady lidí zde, v tom máte pravdu a myslím si, že na tom není nic špatného. Ohledně zpochybňování zda má někdo právo to dělat nebo ne, v tom máme jiný názor. A v případě mém, kdyby v tom nebyla nastavena jasná pravidla, ani já bych v tom nepomáhal a nekonal to. A závěrem - Buďme prosím pozitivní.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od TmavyCyklista »

Ale k čemu nám některým bude ukázka 1:1 s originálním hlasem, když se nám už z principu nelíbí ten směr, jakým se to vede? Já prostě odmítám poslouchat „dabing“ někoho, u koho vím, že to on není, nebyl přítomen a pouze někdo vykradl jeho hlas.
XCole
Příspěvky: 36
Registrován: 03 črc 2023 16:13

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od XCole »

Asi k ničemu. Jednoduše to bude tvorba pro "jinou skupinu konzumentů", pro ty, kteří toto uvítají.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od Brocc »

Tak znovu, předchozí příspěvek se necituje, když sem chodíte tak dlouho jak tvrdíte, tak byste to mohl vědět. Já jsem napsal pouze svůj názor na danou problematiku obecně a vy jste mě začal osobně napadat, že když nepodporuji váš projekt, tak nejsem fanoušek dabingu, takže tolik k vaší pozitivitě. Měl byste s ní začít u sebe. Dál nechápu jakou by mohl mít spojitost vztah k dabingu a váš projekt. To je trochu nabubřelá formulace. Negativně se o tom vyjadřuji, protože na tom nic pozitivního nevidím. Je to jak zmiňuje Cyklista, několikrát jsem psal, že neřeším kvalitu vaší práce. Mě ta ukázka vůbec nezajímá a nehodlám to zkoumat z principu. Je to proti mému přesvědčení.
XCole
Příspěvky: 36
Registrován: 03 črc 2023 16:13

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od XCole »

Ze zásady nenapadám nikoho a nikdy, pokud to tak berete, pak asi nemá smysl v konverzaci pokračovat. Přeji Vám vše dobré.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4725
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od Newmy »

Bohužel, začalo to pazourkem a skončí to .... kdo ví kde. Už v počátku průmyslové revoluce rozbíjeli dělníci stroje, protože si mysleli, že jim vezmou práci. Ale nestalo se, něco zanikne, něco nového vznikne. Je pošetilé si myslet, že kolotoč běhu dějin se najednou změní a to co má přijít se nestane.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2954
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od Pomajz »

Doopravit poničené části, dodělat vystřižené části kvůli cenzuře, kde je pár slov , pár vět. Tomu bych věřil. Ale dělat takhle celý film tomu moc šanci nedávam.

Pro Brocca a TmavyhoCyklistu, že jste takhle nepsali u Faltuse? Který při dabingu napodoboval Františka Filipovskýho, doslova ho parodoval.
RETROFILM
XCole
Příspěvky: 36
Registrován: 03 črc 2023 16:13

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od XCole »

Celovečerní film? To je velmi prosté - mnohem více práce na mnohem delší čas.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od TmavyCyklista »

Pomajz píše: 15 črc 2023 18:42Pro Brocca a TmavyhoCyklistu, že jste takhle nepsali u Faltuse? Který při dabingu napodoboval Františka Filipovskýho, doslova ho parodoval.
Vážně chceš srovnávat počítačem protaženej ukradenej hlas, kterej ti na přání namluví cokoliv, se skutečným, ač pro někoho nepřijatelným, typem herectví?

Pane XCole, teď napíšu jako nezaujatý moderátor. PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVEK SE NECITUJE. Dole je tlačítko ODPOVĚDĚT. Doufám, že ho vidíte. Ty dvě čárky napravo už nechte být.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4725
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Znovu slyšte legendární hlasy! Objevte unikátní dabingový projekt VOX-Dubb! Připojte se k revoluci!

Příspěvek od Newmy »

Dopadne to stejně jako všechna lidská výroba. Přijde masivní nahráda stroji, ruční výroba ale nezanikne. Tomu zabránit nelze, i když si můžete myslet, že ano.

Mimochodem, technologie pořád běží podle Moorova zákona a podle něj už kolem roku 2030 dosáhnou počítače úrovně lidského mozku. Je potřeba se na to připravit, čeká nás pořádný hukot :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Obecně“