Dabingová společnost zaměřená na staré animované seriály

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Dabingová společnost zaměřená na staré animované seriály

Příspěvek od Alesfiala »

Já vůbec nevím kam s tím, tak to zkusím tady. Kdybych měl zájem o nějaký nový kvalitní dabing k celému Nilsu Holgerssonovi nebo Vikingu Vikovi, co ani nebyli v Česku schopni celé odvysílat, nebo k chybějící barillovce Byla jednou jedna Amerika, či o dodabování zbylých dílů Garfielda a přátelé, nevěděl by někdo, která dabingová společnost je zaměřená na tyto staré seriály a měla by zájem k nim dabing vytvořit? Kam by to potom šlo, nemám zatím bohužel domyšlený, a ani nevím, zda tyto staré věci v zahraničí ještě vysílají, nicméně bych se nejvíce zaměřil na anime seriály, ke kterým složil hudbu Karel Svoboda. Zato u pandy Tao Tao mě docela překvapuje, že Čechy nijak neminul, nebo si na něj z Česka už nikdo nevzpomene, když na ČSFD má letité recenze psané ve slovenštině a ani jedinou českou, jako kdyby ho znali spíše na Slovensku. Já bych tam nějakou napsal, ale zatím nemůžu. A pochyboval bych, že by RTVS někdy vytáhla po letech Nilse Holgerssona nebo že by dala Prima na svoji platformu Tao Tao. Jo, kdyby tam na Prima+ dali Sandokana, to by se to tam jenom hrnulo, jenže buďto jsou tyto staré seriály moc drahé, zvlášť ČST dabing, nebo o to není zájem. Díky!
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“