Tao Tao

Odpovědět
pozen
Příspěvky: 1
Registrován: 29 říj 2023 17:33

Tao Tao

Příspěvek od pozen »

Zdravím všechny
Mám dotaz, nevíte kde sehnat českou znělku pohádky Tao Tao (1983)? Nemohu to nikde dohledat. Kdyby mi někdo pomohl odměna ho nemine. Děkuji
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Tao Tao

Příspěvek od Alesfiala »

A já jsem si už myslel, že tuto pohádku znají lépe na Slovensku než v Česku. Když tak mi změňte názor nějakou českou recenzí na ČSFD. Ještě k těm epizodám, dávali tehdy na Primě všech 52 dílů? Jinak, co se týče k anime seriálům s hudbou Karla Svobody, tak kromě Včelky Máji, kterou televize normálně dávají a Nilse Holgerssona či Vikinga Vikiho, u kterého nebyli bohužel Češi schopni zakoupit všechny díly a dneska mají pouze moderní 3D animované patvary, a pak je tu japonské anime Pinocchiova dobrodružství z roku 1974, která se vůbec do Česka ani nedostala, to fakt jsou české TV a distribuční společnosti natolik hloupé, že nemají úctu k zahraničním seriálům s českou hudbou???!!! Nebo je to tím, že je to až moc příliš drahé??? Nedávno mě zajímala nějaká dabingová společnost, která by o anime s Karlem Svobodou měla zájem, klidně u pandy Tao Tao s nějakým novým komerčním dabingem, pokud se již ten z Primy nedochoval. V horším případě si to můžeme zkusit Nilse, Vikiho a Pinocchia nadabovat sami, třeba i druhou řadu pandy Tao Tao, ale byla by to překrývačka a ani nevím, komu z vás by se amatérský rychlodabing líbil.
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“