Wonka / Wonka

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Wonka / Wonka

Příspěvek od Joe Black »

Tak už jsem viděl poprvé a jsem opravdu nadšený. Nejen filmem samotným, ale i dabingem a hlavně písničkami. Všechno bylo perfektní a nemám snad vůbec nic, co vytknout. Opravdu si jsou Dan a Honza natolik hlasově podobní, že přechody z dialogu do zpěvu nebyly téměř poznat, pokus někdo nemá oba dva herce dobře naposlouchané. Moc doporučuji tohle dílo zhlédnout v kině.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Wonka / Wonka

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Byl jsem velmi překvapený, a písničky byly nazpívaný krásně dabing se krásně poslouchal, potom se nedivím, proč by každej šel do kina na tenhle úžasný film, a jako slyšet Pavla Vondru zpívat, to se jen tak nevidí, :D na to že vůbec neumí zpívat, tak tady zpíval jako dá se říct zpěvák, i když není ale bylo to vtipné, všichni se dobře poslouchali, a myslím si že se to může stát novou kultovkou, hned po johnnym deppovi, brečím z toho, jak to bylo dobře udělaný film a dabing to jenom přikrášluje k dokonalosti, dobrá práce všem kteří pracovali na tomhle dabingu, já asi ten nejlepší který jsem slyšel zatím v kině, byla určitě na tom velká spousta dřiny a práce, a tady se s penězi opravdu nešetřilo, ale je dobře že se na tomhle skvostu opravdu nešetřilo. :-:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Wonka / Wonka

Příspěvek od Joe Black »

Napadla mě ještě jedna zajímavá věc. On totiž Timothée Chalamet vypadá na pohled dost jemně, ale v originále má hlas relativně hlubší a mužnější kontra svému stále ještě chlapeckému vzezření. Proto mám pocit, že s hlasem Dana Krejčíka a také zpěvem Honzy Ciny to celé do sebe možná zapadá tak trochu lépe než originál. I díky pestrosti češtiny, která dává skvěle vyniknout různým novým slovům nebo hříčkám či jazykolamům. :-:

I když byl Umpa Lumpa malou rolí, Pavel Vondra ji zvládnul se ctí i včetně zpěvu a jen o to víc zamrzí, že to byla nejspíš jedna z posledních velkých věcí, kde jsme ho mohli slyšet (I když už se dabovalo nejspíš během podzimu)...
kakadu
Příspěvky: 66
Registrován: 28 črc 2011 01:09

Re: Wonka / Wonka

Příspěvek od kakadu »

Konečně viděno, takže Jan Cina úplně super pěvecky i herecky. Písničky opravdu suprově udělané. Mrzelo mě, že Cina nemohl hrát Wonku, posunul by to určitě výš, rozdíl byl dost znatelný. Ale dalo se to i tak, režizér si musel s Danem Krejčíkem asi pořádně máknout.
U Nudly byl rozdíl ve stáří herečky (14) a dabérky (22) docela slyšet, zvykl jsem si až cca v druhé půlce. Jinak v zásadě všechno fajn a příjemný nenáročný filmeček.
Tsatsiki1
Příspěvky: 142
Registrován: 13 srp 2023 02:34

Re: Wonka / Wonka

Příspěvek od Tsatsiki1 »

V originále to byla dokonalost, ale dabing se též povedl
.Daniel je též úžasný,Cina zpívá krásně a ostatní byly též výborní.Ale.Originál byl jedde o level výš:)
Tsatsiki1
Příspěvky: 142
Registrován: 13 srp 2023 02:34

Re: Wonka / Wonka

Příspěvek od Tsatsiki1 »

DadiQ píše: 15 lis 2023 23:43 Krejčík se na něj prostě nehodí. :(
Daniel byl úžasný, jako v každém dabingu.
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Wonka / Wonka

Příspěvek od DadiQ »

Bohužel nesouhlasím.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“