Sbohem naše Úložiště

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od TmavyCyklista »

Krikri, to, že jseš na světě se svým vkusem sám, s čímž mimochodem problém nemám, je jen tvůj problém. Rozhodně bych neodsuzoval kvůli tomu celej západ, teda pardon, teď konkrétně jen střední Evropu.

Ještěže s hudbou je to jednodušší, ta se nedabuje...
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1257
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od Krikri »

TmavyCyklista: to že jsem se svým vkusem sám je tvá mylná dedukce (nebo spíš tvé zbožné přání). Zřejmě máš nějaký problém s chápáním, neboť právě v Rusku je poměrně početná skupina fanoušků francouzských sitcomů a retro anime, o čemž svědčí i to, že ty seriály tam jsou veřejně k sehnání, třeba Helena a její chlapci, Rozmary lásky (u nás nevysílané díly 66-159) a na ně navazující seriály Les Vacances de l'amour a Les Mystères de l'amour, Malá Memol, Ie naki ko, Candy Candy, Sally malá čarodějnice, Tico a přátelé, Tajemství Selenitů a mnohé další, o jejichž uvedení na tuzemských obrazovkách může český divák jen marně snít. Takže rozhodně nejsem se svým kulturním vkusem jediný na světě a dokonce ani jediný v ČR, i když zde je těch příznivců těchto seriálů pochopitelně znatelně méně, ale můžeš vzít jed na to, že jsou.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od TmavyCyklista »

Pardon, špatně napsáno. TADY jseš sám. Nebo jestli jste tři, čtyři, na tom už nesejde. V Rusku je ale na vás moc zima, což?
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2954
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od Pomajz »

TmavyCyklista píše: 28 lis 2023 16:24 V Rusku je ale na vás moc zima, což?
Proč sem pleteš pořád Rusko? :-?
RETROFILM
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1257
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od Krikri »

V Rusku je možná větší zima, zato je tam daleko méně amerikanistických ovcí, než ve zdegenerované ČR, což Rusům umožňuje daleko větší kulturní rozhled, co se žánrů i zemí původu týče. Tamní televizní diváci nejsou omezování pouze na to, co jim naservírují proameričtí pohůnci, tak jak tomu bývá poslední tři desetiletí u nás.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od TmavyCyklista »

Pomajz píše: 28 lis 2023 16:30
TmavyCyklista píše: 28 lis 2023 16:24 V Rusku je ale na vás moc zima, což?
Proč sem pleteš pořád Rusko? :-?
No protože západ fuj.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 258
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od eroXman »

Krikri píše: 28 lis 2023 16:35 V Rusku je možná větší zima, zato je tam daleko méně amerikanistických ovcí, než ve zdegenerované ČR, což Rusům umožňuje daleko větší kulturní rozhled, co se žánrů i zemí původu týče. Tamní televizní diváci nejsou omezování pouze na to, co jim naservírují proameričtí pohůnci, tak jak tomu bývá poslední tři desetiletí u nás.
To se divím, že mají takový rozhled, když v tom státě žije spousta lidí, co nemá ani splachovací záchod :D Opravdu pokrokové Rusko. :-: A pokud náhodou tu televizí mají, tak jím místo toho naservírují proputinovskou totalitní propagandu a pořádný film ani nejsou schopni natočit. Zdegenerovaná ČR je prosím jako co?! A rozhodně si nemyslím, že se tady vysílají jen americké věci, když navíc tu máme streamovací platformy typu Amazon, Netfilx, HBO (a tímto nechci tvrdit, že tam jsou jen kvalitní věci), což takové možnosti, jako máme tady my v "zdegenerovaném západě" (a to západě si taky myslím své), v Rusku nemají. Měj si na politiku názor jaký chceš, nikdo ti to nebude brát, ale takovéto chování nepatří na dabingforum, k politickým věcem tu jsou jiné fóra.

Je mi celkem jedno, jestli se někdo rád dívá na filmy a televizní pořády z Ruska (každý ať se dívá na co chce, je to přece jeho věc), ale to nálepkování tímto uživatelem mě opravdu vadí už celkem dlouhou dobu. Klidně si mě označ za proamerickou ovcí, je mi to fuk, já se už potřeboval vyjádřit. Západ není dokonalý a co lidi předvádí poslední dobou, je na facku, ale furt budu na straně Západu než na té straně, kde lidi "záhadně" vypadávají z oken nebo náhodně dostanou "infarkt".

Tímto se omlouvám za Off-Topic a politický příspěvek, ale už jsem to nemohl vydržet a musel jsem se k tomuto absolutně nevhodnému komentáři vyjádřit. Pokud moderátoři usoudí, že můj komentář není vhodný a budou ho chtít smazat, budu to respektovat. Nemusel bych se vyjadřovat, kdyby se tenhle člověk neoháněl "zdegenerovaným západem a ČR".

A k věci - "Konec" Uložta mě taky mrzí, sehnal jsem si tam dost věci, kde bych jinde nesehnal a EU místo aby řešila důležitější věci, tak řeší absolutní hovadiny a takto se podkopává.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od fabec122 »

Tady se jedou pecky :D Kdybychvnemel respekt k majitelum fora,potazmo strance jako takove,tak uz s m nektere hlody poslal nektere recisisticke strance na FB :D Kazdopadne byt majitel DF,tak bych se uz zamyslel nad tim,jestli tu takovou debatu chci mit :-?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7047
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od Michaela2 »

Politickou diskuzi, prosím, ukončete! Děkuju.
Wakkofan_07
Příspěvky: 139
Registrován: 01 led 2023 12:35

Re: Sbohem naše Úložiště

Příspěvek od Wakkofan_07 »

A už je pryč, už je pryč pa pa juhů měj se, ti piromani, vymazali to, to je konec, doprkený vohrady s nima
Odpovědět

Zpět na „Obecně“